Varis

 
 EN İYİ VARİS TEDAVİSİ NASIL YAPILIR, VARİS HAKKINDA NELER BİLMELİYİM

Türkiye'nin, yazılı/görsel olarak en kapsamlı sağlık web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merak ettiğiniz konulara burada ayrıntılı cevap vereceğiz. Ayrıca soru sormak isterseniz veya iletişime geçmek isterseniz lütfen TIKLAYINIZ.
Paylaşımlarımızı okurken RENKLİ + BOLD yazılan kelimelerin üzerine de tıklarsanız o konuda hem video hem de yazılara ulaşırsınız. O sayfayı okuduktan sonra zaten sayfanın altında GERİ DÖN tuşuna tıklarsanız cevabımızda kaldığınız yerden okumaya devam edersiniz. Böylece hastalığınız ve tedavisi hakkında hem görsel hem de yazılı bilgi sahibi olursunuz:
  

Varis bir damardır. Yani kalp ile bağlantılıdır.

 
Kalp ağacın gövdesi ise damar dallarıdır. O zaman varis tedavi edebilecek cerrah  her türlü kalp ve damar ameliyat ve tedavilerini "aktif" olarak -kağıt üstünde değil- yapan cerrah olmalıdır. Tedavinizi planlayan kişi yalnızca varis tedavisi mi yapıyor? Yani ağacın dalını düzeltirken diğer dalda veya gövdede sorun olursa "Ben anlamam, başka birine git" mi diyor. Varis yani damar tedavisi için gittiğinizde kalbinize de bakılıyor mu? Damarlarınızın yaşına  bakılıyor mu? Varisinizin tedavisini en iyi hangi branştaki doktor yapar,  biliyor musunuz?
 
 
 
 
 
varis3.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
DEVAM ı tıklayın, VIDEOLARI  izleyin! 

Cevabı siz verin! 

Devamı...
 

Uzmanlıklar

Hasta Yorumları

O bir, YILIN EN İYİ CERRAHI

24.08.2016|| O BİR NUMARA  O bir dahi (TR'nin en genc profesorlerinden), o bir akademisyen (TR'nin en buyuk ve en eski universitesinin saglik bil fak dekani), ...

Devamı...
Diğer Yorumlar...