Derin venöz rahatsızlığım vardı Yazdır e-Posta

SORUNU ANCAK EN İYİSİ İLE ÇÖZEBİLECEĞİMİ DÜŞÜNDÜM 

varis_ameliyati_ve_en_iyi_varis_tedavisi_1.jpg varis_ameliyati_ve_en_iyi_varis_tedavisi_2.jpg

Ben, 20 yıldır öğretmenlik görevini sürdürüyorum, Varis hastalığım 25 yıldır beni rahatsız ediyordu. 10 yıl önce lazer ile varislerimi tedavi ettirdim. Ancak çok kısa bir süre sonra yeniden ve eskisinden daha çok varislerim ortaya çıktı. Son iki yıldır şikayetlerim arttı.  Ve bu sorunuma kalıcı bir çözüm aramaya başladım. Varislerimin görüntüsünü umursamıyordum. Ama ağrılar dayanılmazdı. Çoğu zaman okuldan sonra gittim resim kursuna ağrılarım yüzünden katılamıyordum. Bu sorununu en iyisi ile ancak çözebileceğimi düşündüm. Araştırmalarım sonucunda Prof.Dr. Ahmet AKGÜL hocanın tüm insanlığa armağan olduğunu keşfettim. Damarlarımın kapaklarını tamir edip beni sağlığıma kavuşturdu. Ayrıca bacaklarımın görüntüsü de düzeldi. Bu sıkıntıyı çeken herkese ameliyat olup  kurtulmalarını öneriyorum. Herkese sağlık dilerim.                         

DERİN VARİS TEDAVİSİ İÇİN GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI

Sn Ahmet AKGÜL ve ekibine hemşiresinden hasta bakıcısına kadar herkeze çok teşekkür ederim.

Ben yaklaşık 20 yıldır varis ve derin venöz rahatsızlığım vardi. Ahmet hocamı tanıyana kadar üç operasyon geçirdim, biri kilinik diğer ikisi özel hastane. İnanın soyulmuşum ekonomik anlamda. Hiç bir doktorum sn Ahmet hocam gibi karşısına alıp rahatsızlğımın çözümünü tedavi yöntemini anlatmadı. Poliklinik muayenesinden sonra sayın ...Ahocam Ahmet hocamın da doplerimi ve beni görmesi gerektiğini,  ayağımın durumun çok kötü olduğunu bildirdi.

Sn Ahmet hocamla görüştükten sonra ameliyat olmam gerektiğini, damarımın normal damarın 4 katı genişlediğini ve bu ameliyatı bizzat kendisinin yapacağını bildirdi ve 14/03/2013 tarihinde ameliyatımı oldum. Ameliyatımda emeği geçen başta sn Ahmet hocam'dan ve ekibinden Allah razı olsun diyorum. Çok teşşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, rabbim sağlık güç kuvvet ve hayırlı bir ömür versin. Türkiye Cumhuriyeti'nin sizin gibi çok değerli hekimlere gerçekten ihtiyacı var.

Saygılarımla

Turhan Gezgin

ESKİSİ GİBİ YORULMUYORUM, AYAĞIMA KRAMPLAR GİRMİYOR

Sayın Ahmet bey,

Önce sizin YENİ YILINIZI kutlarım.. sağlıkla mutlulukla daha çok başarıyla dolu yeni yıllar görün inşallah.. Eylül ayında yaptığınız varislerimin ameliyatından sonra sağlığıma kavuştum.. size çok ama çoook teşekkür ederim..eskisi gibi yorulmuyorum. kalbim az bir eforda bile çarpmıyor. ayağıma kramplar girmiyor..herkese sizi methediyorum.. size çook dua ediyorum..Allah ellerinize kollarınıza kuvvet versin.

Nurten İNCE

TEDAVİSİ OLMADIĞI SÖYLENEN İÇ VARİS AMELİYATI 

31 yaşında Kocaeli'de yaşıyorum. 18.07.2013 tarihinde Ahmet hocama iç varisten ameliyat oldum. 3 sene gitmedğim hastane kalmamıştı, neredeyse hiçbir şekilde tedavisi olmadığı söylenmekteydi ta ki Ahmet hocamla tanışana kadar. Şu an onun tekniği ile iç varisten kurtulmuş durumdayım.

Size ve ekibinize çok tesekkür ediyorum. Sizin gibi doktorlara tedavi olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi. Başarılarınızın devamını diliyorum, iyi calışmalar.

Selçuk Özdemir

BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET

Bakmayın size bununla yaşamaya başlayın diyen doktorlara, muhakkak #birşifacıbulunurelbet . Elhamdülillah @drahmetakgul hocamın şifalı elleri ile başarılı geçti ameliyatımız. Bize maddi ve manevi güç veren siz değerli dostlarım iyi ki varsınız. Rabbim her birinizden razı olsun. Çok özel insanlar var artık hayatımda. Onlara ömrümce büyük saygı duyacağım. #drahmetakgul #kalpdamarcerrahisi 

en_iyi_varis_tedavisi_ve_doktoru.png