Aile boyu varis ameliyatı Yazdır e-Posta

KARI KOCA AİLESEL VARİS AMELİYATI

İnternetten benle eşim varisle ilgili araştırma yaparken Prof. Dr. Ahmet Akgül'e muayene olacağımıza kara verdik. Mersin'den İstanbul'a yola çıktık ve Prof. Dr. Ahmet Akgül'le tanıştık. Muayeneler sonucu ameliyatlara karar verdik. Benle eşim ameliyat olduk, şu an da benle eşim ameliyat sonucu çok güzel sonuçlar aldık ve bütün sıkıntılarımız geçmiş oldu. Herkese bu güzel insanla tanışmasını ve varis tedavisini hemen olmasını öneriyoruz.

Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibine ben ve eşim çok teşekkür ediyoruz.

METİN FELİK İNCİ  

prof._dr._ahmet_akgul_en_iyi_varis_doktoru.png kar_koca_varis_ameliyat_olan_ailenin_prof._dr._ahmet_akgul_ile_ilgili_yorumlar.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BANA MUTLULUĞUMU GERİ VERDİNİZ

Değerli hocam,
bana mutluluğumu geri verdiniz, o kadar isabetli bir teşhis ve ilaç verdiniz. iyiki varsınız. en kısa zamanda gelecem. sizde mutluluk ve sıhhatle kalın.

Slyvie Sansal  

HAMİLELİK ÖNCESİ VARİS TEDAVİSİ

Ahmet Bey Merhaba ;

 

Öncelikle size çok teşekkür ederim ameliyat olduğum günden beri hiçbir ağrım sızım yok neredeyse 2 sene oldu ve bu durumdan inanılmaz mutluyum emeğinize yüreğinize sağlık.

Danışmak istediğim bir şey var size. Şuan 2.5 aylık hamileyim, doktoruma venöz ameliyatı olduğumu ve sizin bebeğin ağırlığını taşıyacak şekilde operasyon yaparak hamilelikte hiçbir sıkıntı yaşamayacağımı söylediğinizi ilettim yine de normal doğum yapıp yapayacağımı sormamı istedi. Bu konuda değerli dönüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim

 

İyi Çalışmalar.