Derin Varis Ameliyatı mı yoksa lazer köpük mü ? Yazdır e-Posta

BABAYA KALP ANNEYE VARİS AMELİYATI 

Hocam; 20/12/2010 Tarihinde babam'ı siz ve ekibiniz tarafından kalp damar problemlerinden dolayı acil olarak ameliyat yapıp, öncelikle Yüce ALLAH'ın izniyle tekrar bizlere kavuşturdunuz ve ayrıca yine 21/02/2012 tarihinde annem'in varis ve derin ven ameliyatı bizzat tarafınızdan yapılmıştır. Tüm bu ameliyatlardan dolayı size ve ekibinize, hastane personeline, ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunar, iİlerideki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

ALLAH'a emanet olun.

Mehmet Ergün Yavuz  

DAHA ÖNCE LAZER KÖPÜK GİBİ İŞLEMLER YAPTIRAN AMA FAYDASINI GÖRMEYEN HASTAM

as98.jpg

Son bir yıldır, lazer, köpük gibi çeşitli tedavileri denedim. Ama hiçbiri kesin çözüm olmadı. Zaten yapan doktorlar da "bununla yaşayacaksın" dediler.  "Ayakta durdukça damarlarında varisler oluşacak, biz yakacağız" dediler.

Tabi ki bu durumu kabullenmek gelmiyor insanın içinden. İnternette bu işin kesin çözümü yok mu diye araştırırken Prof. Ahmet Akgül ismine rastladım. Geldim. Ameliyatımı oldum. 15 gün bitti. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadım. Şu anda gayet iyiyim. Ahmet Hoca'nın samimi yaklaşımına ve çözüme ulaştıran tedavisine çok teşekkür ederim.

Aslıhan TIĞLI