İşinizin bir numarasısınız Yazdır e-Posta

KIBRISLI HASTALARIMDAN 

Sevgili doktorum, bize tüm yaptıkların için, sağlığımız için, içten ve dostane ilginize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.. Kıbrıs'tan selamlar..

Fuat Nalcıoğlu- Eylem Dolmacı

 

"İŞNİZİN PİRİ, ÜSTADI VE BİR NUMARASISINIZ"DİYEN HASTAM

bahad.jpg

Sayın Hocam, size karşı olan minnetimi, övgümü kelimelerle ifade etmek güç bir şey.

İnsanın hayali düşüncesinden, düşüncesi dilden daha fazla kelime üretirmiş. O yüzden size karşı olan hayal ve düşüncemdeki kelimeleri dil ile ifade edemiyorum.

Yıllarca süren acılarımz son verdiniz. Siz çağımızın Lokman Hekimisiniz. Kişiliğiniz, karakteriniz kendisini mesleğinde gösteriyor. Yorumlara bakarken abartı sanmıştım ama tüm samimiyetimle söylüyorum, işinizin piri, üstadı ve bir numarasısınız. İlginiz, hassasiyetiniz, sabrınız için eşim ve üç çocuğumla size sürekli dua edeceğim.

Allah sizi hem bu dünyada hem de ahirette mahcup etmesin. Sağlıklı ve bereketli ömürler versin Allah size ve sevdiklerinize.

Hastalara tavsiyem hocam hakkında yazılanların hepsi doğru ve az öyle bir sorununuz (varis) varsa iddia ediyorum hocamın başaramayacağı hiçbir operasyon yoktur. 

Saygılarımla

Bahar TURGUT 

 

AKGÜL TEKNİĞİ İLE VARİS AMELİYATI OLDUM 

dop.png
Merhabalar
 
ismim Serdar Arslan 35 yaşındayım mesleğim gereği bacaklarında varis oluştu
 
ilk ameliyatım 2009 yılında Cerrahpaşa da oldum fakat aradan 6 yıl geçti aynı bacağımda yine varis oluştu ve çok Ağrı yapıyordu çok araştırma yaptım çok hastanelere gittim hep aynı tedavi yöntemini söylediler en son tavsiye üzerine Ahmet Akgül hocamızı buldum muayene oldum bana tedavi yöntemini Anlattı ve çok mantıklı geldi 10.08.2015 tarihinde ameliyat oldum çok başarılı bir ameliyat olduğunu söyledi Ahmet hocamız.taburcu olduktan 20 gün sonra farklı bir hastanede doppler çektirmeye gittim doppler çeken doktora yeni ameliyat olduğumu ve ameliyat yöntemini anlattım.
 
Bana böyle bir tadavi yönteminin mümkün olmadığını söylede ve doppler çekimine başlar başlamaz çok şaşırdı ne olduğunu sorduğumda bana ana damarın hala durduğunu ama herhangi bir kaçak olmadığını söyledi.Defalarca kontrol etti olumsuz hiç bir şey bulamadı çok farklı bir Yöntem olduğunu söyledi kendisindede varis olduğunu ve benden doktorumun ismini ve kendisinin gitmek işlediğini söyledi o zaman anladım ki Akgül tekniği bir ilk ve çok başarılı bir teknik Allah böyle doktorları memleketimden eksik etmesin 
 
Ve başarılarına başarı katmaları dileğiyle.
 
SERDAR ARSLAN