İç varis var Bununla yaşamaya alışmak zorundasın Yazdır e-Posta

Tedavisi yok, içvaris ve venöz yetmezlikle yaşamaya alışmak zorundasın 

rabb.jpg rabb1.jpg Sözlerime herşeyden önce Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocama binlerce kere teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bundan ortalama 3 yıl önce bacaklarımda ağrı, sızlama, uzun süreli ayakta kaldığım zamanlarda şiddetli gerginlik ve ağırlaşma hissi ile ayrıca da küçük küçük kılcal damarlarda belirginlikten dolayı doktora gittim ve hatta doktorlara gittim. Doktorların bana söyledikleri tek şey "bacaklarında iç varis var ve bu hastalığın tedavisi yok. Bununla yaşamaya alışmak zorundasın ve ömür boyu varis çorabı giymek zorundasın". Bu sözleri duyduktan sonra ilk önce psikolojik olarak çok yıkıldım ve çok üzüldüm. Daha sonra "Rabbim içerisine şifasını koymayacağı hiçbir hastalık kuluna göndermemiştir", müjdeli sözüne istinaden internetten hastalığımı araştırmaya başladım. Ve uzun arayışlardan sonra Rabbim karşıma Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamı çıkardı. Benim gibi aynı hastalığı yaşayanların ve Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamın tedavi ettiği hastaların yorumlarını okudum. Bu yorumların hepsi teşekkürlerle ve dualarla doluydu. Ve sonra kendi kendime dedim ki "Rabbim İnşallah bana şifamı verecek ve bu şifaya çok kıymetli Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam vesile olacak". Buna bütün kalbimle inanarak yola çıktım. Önce Rabbime sonra da Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama sonsuz güvenerek ameliyatımı oldum. Şimdi çok çok iyiyim. Bütün sıkıntılarımdan kurtuldum, bütün ağrılarım da bitti. Nefes aldığım sürece Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam için ve onun çok sevgili ailesi için Rabbime dua edeceğim.

Çok kıymetli Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam, size sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sağlıklı, sıhhatli, hayırlı uzun ömürler diliyorum.

Başarılarınız daim olsun, artarak devam etsin.

Sonsuz Teşekkürlerimle

Ruşen BÜYÜKBULUT

ÇARESİZDİK, SİZ ÇARE OLDUNUZ 

tedavisi_yok_denen_varis_kapak_reflusu_ameliyat_tesekkuru.png tedavisi_yok_denen_venoz_yetmezlik_ameliyat.png prof_dr_ahmet_akgul_varis_kalp_damar_dvt_lenfodem_robot_cerrah_en_iyi_tedavisi.png Öncellikle değerli hocam Ahmet Akgül size ve ekibinize çok teşekkürler. Allan sizden razı olsun önce oğlumu sonra beni iyileştirdiniz. Çaresizdik sizi çare oldunuz. Gitmediğimiz doktor kalmadı, hep olumsuzs, bilemediler. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın, oğluma çok üzülüyordum ayakları şişiyordu, ağrısı oluyordu. Bir gün torunum "babaanne sana facebook açayım mı" dedi, "aç oğlum" dedim. Açtık, bakarken sizi gördüm, çok dikkatimi çekti. Aslında benim hiç internetle işim olmazdı ama sürekli hocamın başarılarını gördükçe hocama arkadaş isteği gönderdim, sağolsun kabul etti. "Dünyada ilk, Türk doktor yaptı" yazılı resmi gördüm. Torunuma "babanın ayaklarının resminin çek hocama gönderelim" dedim, gönderdik. Hocam da çağırdı, geldik. Allah şifamızı buradan verdi.

Allah razı olsun sevgili hocamdan. Allah sevdiklerinden ayırmasın. Başarılarının devamının diliyorum, çok çok teşekkürler.

NOT: Hastamıza, yaptırdıkları resim için çok teşekkür ederiz... 

AYTEN ÖZBENLİ 

DOPLERİ ÇEKEN DOKTOR BİLE ŞAŞIRDI

Merhabalar, bugün iç varis ameliyatımdan 1 yıl sonra doktorumu ziyarete geldim. Şu anda çok çok sağlıklıyım ve mutluyum. Doktoruma gelmeden önce tekrar bir kez daha ameliyattan sonraki durumum görmek için doppler çekildim. Dopplerimi çeken doktor hayretler içerisinde kaldı. Ameliyatımı kimin yaptığını ve nasıl yaptığını sordu. Bacaklarımdaki iç varisin tamamen geçmiş olduğunu söyledi. Bende ona doktorumun Prof. Dr. Ahmet AKGÜL olduğunu ve ameliyat yönteminin ona ait bir teknik olduğunu söyledim. Şaşkınlığını gizleyemedi. Tabi ben de mutluluğumu...

Şimdi Rabbime şükürler ediyorum...

Hocama da sonsuz teşekkürler...

Doktorumun diğer hastalarına da Rabbimin izniyle şifa vesilesi olması dileklerimle...

RUŞEN BÜYÜKBULUT