Sağlıklı Yaşlanma
Derya Sarı

Ahmet bey, bir gazetede sizinle ilgili haberi gördüm, başarılı çalışmalarınızı inceleme fırsatı buldum. Bir doktor abisi olarak haddim olmadan, yaşınıza rağmen müthiş başarılara sahip olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğim. Allah sizin gibi bilim adamlarımızın yolunu açık etsin. Yılmadan, cesaret ve bilginizi harmanlayarak daha nice yeni yöntemler ile bir Türk Doktoru olarak dünyaya adınızı duyurmanızı, daha da önemlisi insanlara şifa vererek yüzünüzdeki harika gülümsemenin devam etmesini dilerim.

Başarılar Hocam.

 
Sofor Suleyman Yagci ( Fısfıs ismail )
fsfs-300x234.jpg

Bazı değerler vardır çok kısa kelimeyle anlatılır, çünkü o değerler öylesine anlam taşır ki onları anlatmak imkansizdir.

Siz değerli hocam dr harfiyle işaretlenen doktorum siz öyle kutsal öyle değerli ve öyle anlamli kisisiniz ki Allah her insana size nasip ettigi meslegi nasip etmez. Siz Allah tarafindan secilmis ozel insanlarsiniz, siz daha annenizin karninda yaratilirken üstün nitelikli kisi olarak yaratilmissiniz. Ben de ne sansli kisiyim ki siz degerli insanlarla ayni cati altinda otuz yil gorev yapma sansi yakaladim.

Ey kutsal insan, ey guzel insan tip bayramini kutlar nice bayramlar dilerim. Aramizdan ayrilan meslektaslarinizi rahmetle yad ediyorum, saygi ve sevgilerimi sunuyorum.

 
İnci Toptan
Sayin Doc. Dr. Ahmet Akgül Bakirkoy Sadi Konuk EAH kurucu klinik sefi olarak tanistik. Kuruma ve hastalarina yaptigi basarili calismalri ile adini altin harflerle yazdirmistir. Bir cok ilki ekibi ile beraber gerceklestirmistir. Hem cerrahi hemde bilimsel aktiviteleri ile uzun yillar boyunca adindan soz ettirecegine eminim. Tibbin hizmetine sundugu yeni teknikler ve farkli arastirma konulari ile kendini yenileyen adaletli tavriyla bir cok basarin altina imza atacagina inaniyorum. Kendisine bol basarili ve huzurlu bir omur dilerim Sizin yureginize saglik. 
 
Mutlu Öğütçü
Hastalarına karşı çok ilgilenmektedir. Benim hastalığımda olduğu gibi yanlızca kalp damar cerrahisi değil tüm branşlarda hastalarını doğru yönlendirmektedir. Gece saat kaç olursa olsun ulaşma imkanınız mevcuttur. Kendisi tıbbi editörlük yapmaktadır. Genel bir tıp dergisi yönettiği için herhalde tüm branşlara ilgisi bundandır. Yaptığı ameliyatlarda kendine özgü teknikler kullanmaktadır. Yakın bir zamanda dünya çapında tanınan bir kalp ve damar cerrahı, özellkle varis tedavisinde ve robotla kalp ameliyatında olacağına kesinlikle eminim. Bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
 
Derya Özkalyoncu
Ahmet Bey'i bir arkadaşımın vasıtası ile tanıdım. İşini çok seven ve kendini işine adamış bir doktordur. Hastaları ile yakından ilgilenir ve onların dertlerine her türlü detayı düşünerek çözümler üretir. Önerdiği çözümlerin tüm risklerini ve sonuçlarınıda açık bir şekilde hastaları ile paylaşır. Daha önce denenmemiş olsa da , yeni çözümler üretir ve bunları uygulamaktan çekinmez. Hastalarını da ameliyat sonrası sürekli ve dikkatli bir şekilde yakından takip eder. Hastalarına en iyi çözümleri üretmek için,yeni yöntemler ve çözümler üretmek amacı ile sürekli tıp literatürü ve kendi alanında yapılmış olan çalışmaları takip eder. Bunun dışında kişisel olarak kendi alanında yaptığı yenilikçi ve öncü çalışmaları, diğer meslektaşları ile paylaşmak amacı ile ilgili dergiler ve online olarak web sitesinde yayınlarUzman ve asistanları en iyi şekilde yetiştirmek üzere, sürekli teşvike eder ve deneyimlerini detaylı bir şekilde paylaşır. Ankara'dan gelerek,daha önce Amerika,Italya ve Avusturya da aldığı eğitimleri de uygularak , İstanbul Bakırköy Kalp Damar Cerrahisi Kliniğini ciddi çabalar ve uğraşlar sonucu kurmuştur. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
 
Sinem D.
Kendileri hakkında branjında oldukça başarılı ve deneyimli bir doktor olduğuna dair duyum almışdım. Bakırköy Devlet Hastanesinde tetkik ve tedavimizin başarıyla sonuçlanmasını sağladı. Etik kimliği ve hümanist yaklaşımları ile de güven ve sevgimizi sonsuz kazandı. Oldukça güler yüzlü, mesleğinin sorumluluğunu tüm ciddiyetiyle üstlenmiş bir hekimimizdir. Onur duyarak tavsiye ediyorum. Mesleki anlamda daha nice başarılar diliyorum.
 
Bir doktorumuzun mesajı

Saatlerdir düşünüyorumda ne yazıcağımı bilemedim 

Başarılarınızın tarifi yok 

Siz mükemmel bir insansınız iyiki varsınız. Koca bir nesil izinizde yüricek en başta ben, sizin gibi olucam. 

Teşekkür ederim insanları iyileştirdiğiniz için.

Teşekkür ederim insanları mutlu ettiğiniz için.

Babalar gününüz kutlu olsun 

Güzel yürekli adam. 

İnsanları bir dokunuşla sağlığına kavuşturan parmak uçlarınızdan öpüyorum. Ve hep başarılı kalmanızı diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle ..

 

Dr Adayı Nazlı ARSLAN 

 
Ahmet Hocam sen Rabbimin bir elisin
tuba.jpg

 Hayatta tek şey olmak yetersiz,olduğun şeyin yanına birseyler daha ekleyince TAM oluyorsun..

Ahmet Hocam buna en güzel  örnek çok başarılı bir cerrah ve mükemmel bir insan. Merhametli, düşünceli,ailesinden biri gibisiniz yanın da..

 Tedavisine ilk önce inanarak başlıyor ve sizi de buna inandiriyor..

Annemin 1 yıl süren kemoterapi tedavisinin ardından bize kalan uyuşukluk,his kaybı, agrilar bizi Ahmet hocam a doğru götürdü...iyi ki gelmisiz izmir den bugün tedavimizin 5.gunu 1 yıldır hissedemedigi ayaklarını hissetmeye başladı Annem...ve tum kontrol lerin de de yardımcı oldu tedavimiz devam ediyor..

Ahmet Hocam sen Rabbimin bir elisin kime değsen iyi ediyorsun. Biz iyi olma yolun da ilerliyoruz sayende.Annem bugün daha iyi...Rabbim sizden razı olsun...

Sizin için söylenmiş bir söz olmalı. ..

BAŞARILI BIR INSAN OLMAYA CALISMAYIN,DEĞERLİ BIR INSAN OLMAYA BAKIN.. BAŞARILI BIR INSAN,HAYATTAN VERDIGINDEN FAZLASINI ALIR. DEGERLI BIR INSAN ISE,HAYATTAN ALDIGINDAN FAZLASINI VERIR......

ALBERT EİNSTEİN   

Hastanın Kızı Tuba Ünal 

 
Çok başarılı bir Hoca

res1.jpg res2.jpg

Sayın AHMET AKGÜL Hocama,

 

Bizi güleryüz ve moral verici sözleriyle karşıladı ve hayata daha bir güzel bakmamı sağladı ve bizi aileden biri gibi karşılaması bize ümitler verdi.Hastalığımda da bayağı bir düzelme oldu.Çok başarılı bir hoca ve dalında tek olan hocama hürmetlerimle.

NURTEN ÇÖMBÜL