Sağlıklı Yaşlanma
Tedavisi olmayan hastalıkların tedavisi

HER ZORLUKTAN SONRA MUTLAKA BİR KOLAYLIK VARDIR (İNŞİRAH SÜRESİ)

oksiplasma_oksiprp.png

 oksiprp.png"Kolaylaştırınız zorlaştırmayınız" gibi özlü sözün ve "her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır" (inşirah süresi 5. Ayeti) kerimesinin hikmetine inanarak başlamıştık sağlık serüvenimize.

Sayın hocam, yıllar öncesinden beri yaşadığım bir takım sağlık sorunlarım için gittiğim nöroloji polikliniğinde kısaca "vertebro baziller yetmezliği" teşhisi konulup, bunun tedavisi olmadığı ve böyle yaşamam gerektiği, geçen zaman zarfında da sorunlarımın artacağını söylediler. İşte o günden sonra hayatım tam bir kabus olmaya başladı. Aynı dönem zarfında sevdiklerimle ilgili bir takım sorunlar da yaşayınca yaşam kalitemin sıfır altı sıfır olduğu ve aile psikolojimizin tamamen bozulduğu yeni bir döneme girmiştik. Öyle ki gecemiz gündüzümüz birbirine karıştı. Artan düşmeler, bayılmalar, kasılmalar gibi hallerim, çocuklarım, eşim, ve ailem üzerinde tarifi olmaz üzüntülere sebep oldu. İstanbul'umuzun en iyi hastaneleri ve tecrübeli hekimlerine gitmemize rağmen hiç bir çözüm bulunamadı. Ama biliyorduk ki, hastalık varsa deva da olmalıydı, muhakkak #birşifacıbulunurelbet olmalıydı. Bir buçuk yıl sonra hastalığım hakkında araştırma yaparken size gelmem gerektiğini ve sizin benim son doktorum olabileceği kanısına vararak şifahanenize gelmek nasip oldu. O gün, siz sordunuz ben cevapladım, ozon tedavisi, oksiprp, oksiplazma ile biyorezonans uygulayacağınızı söyleyerek aynı gün tedaviye başladınız. O gün fark ettim ki, kalp ve damar cerrahisinden öte çok da iyi bir psikologsunuz.

Sonuç olarak, geçen bir yaz dönemini tamamen evde geçiren çoğu zaman duvara tutunarak ya da birinin desteği ile ancak ayakta durabilen, düşerim korkusu ve denge bozukluğu sebebi ile bir buçuk yıl boyunca ellerini cebine koyma cesareti gösteremezken, son seansta tek başıma ellerim cebinde sıcak nisan havasının tadını çıkararak uzak bir mesafede inip yürüyüş yaparak şifahanenize geldim. Artık annenin gözyaşları, çocuklarımın endişesi, kardeşlerimin çaresiz kalışları olmayacak ve size çokça dua eden kocaman bir KARAKOÇ AİLESİ var. İyi ki varsınız, sizin bu mesleği yapıyor oluşunuz için rabbime hamd ediyorum. Selam ve dualarımla.

Tahir KARAKOÇ 

 

HEM ÇOK İYİ BİR DOKTOR HEM DE KALP DAMAR KLİNİĞİ KURUCUSU

Ahmet Bey'i bir arkadaşımın vasıtası ile tanıdım. İşini çok seven ve kendini işine adamış bir doktordur. Hastaları ile yakından ilgilenir ve onların dertlerine her türlü detayı düşünerek çözümler üretir. Önerdiği çözümlerin tüm risklerini ve sonuçlarınıda açık bir şekilde hastaları ile paylaşır. Daha önce denenmemiş olsa da , yeni çözümler üretir ve bunları uygulamaktan çekinmez. Hastalarını da ameliyat sonrası sürekli ve dikkatli bir şekilde yakından takip eder. Hastalarına en iyi çözümleri üretmek için,yeni yöntemler ve çözümler üretmek amacı ile sürekli tıp literatürü ve kendi alanında yapılmış olan çalışmaları takip eder. Bunun dışında kişisel olarak kendi alanında yaptığı yenilikçi ve öncü çalışmaları, diğer meslektaşları ile paylaşmak amacı ile ilgili dergiler ve online olarak web sitesinde yayınlar.
Uzman ve asistanları en iyi şekilde yetiştirmek üzere, sürekli teşvike eder ve deneyimlerini detaylı bir şekilde paylaşır. Ankara'dan gelerek, daha önce Amerika, Italya ve Avusturya da aldığı eğitimleri de uygularak , İstanbul Bakırköy Kalp Damar Cerrahisi Kliniğini ciddi çabalar ve uğraşlar sonucu kurmuştur. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
 
Derya ÖZKALYONCU 
Devamı...
 
Kalp Damar Varis Cerrahisi Dalında En Başarılı Doktor

KALP DAMAR VARİS CERRAHİSİ DALINDA EN BAŞARILI DOKTOR

Kendileri hakkında branşında oldukça başarılı ve deneyimli bir doktor olduğuna dair duyum almışdım. Bakırköy ... Hastanesinde tetkik ve tedavimizin başarıyla sonuçlanmasını sağladı. Etik kimliği ve hümanist yaklaşımları ile de güven ve sevgimizi sonsuz kazandı. Oldukça güler yüzlü, mesleğinin sorumluluğunu tüm ciddiyetiyle üstlenmiş bir hekimimizdir. Onur duyarak tavsiye ediyorum. Mesleki anlamda daha nice başarılar diliyorum.

Sinem D. 

 
Doktorlarımızın Şifacıya mesajı

İNSANLARI İYİLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAKLARI ÖPÜYORUM

Saatlerdir düşünüyorumda ne yazıcağımı bilemedim 

Başarılarınızın tarifi yok. Siz mükemmel bir insansınız iyiki varsınız. Koca bir nesil izinizde yürüyecek en başta ben, sizin gibi olucam. Teşekkür ederim insanları iyileştirdiğiniz için.

Teşekkür ederim insanları mutlu ettiğiniz için.

Babalar gününüz kutlu olsun 

Güzel yürekli adam. 

İnsanları bir dokunuşla sağlığına kavuşturan parmak uçlarınızdan öpüyorum. Ve hep başarılı kalmanızı diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle ..

Dr Adayı Nazlı ARSLAN 

HASTALARIYLA EN ÇOK İLGİLENEN DOKTOR

Hastalarına karşı çok ilgilenmektedir. Benim hastalığımda olduğu gibi yanlızca kalp damar cerrahisi değil tüm branşlarda hastalarını doğru yönlendirmektedir. Gece saat kaç olursa olsun ulaşma imkanınız mevcuttur. Kendisi tıbbi editörlük yapmaktadır. Genel bir tıp dergisi yönettiği için herhalde tüm branşlara ilgisi bundandır. Yaptığı ameliyatlarda kendine özgü teknikler kullanmaktadır. Yakın bir zamanda dünya çapında tanınan bir kalp ve damar cerrahı, özellkle varis tedavisinde ve robotla kalp ameliyatında olacağına kesinlikle eminim. Bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
 
Mutlu ÖĞÜTÇÜ 

BİR DOKTOR ABİSİ OLARAK TEBRİK EDİYORUM 

Ahmet bey, bir gazetede sizinle ilgili haberi gördüm, başarılı çalışmalarınızı inceleme fırsatı buldum. Bir doktor abisi olarak haddim olmadan, yaşınıza rağmen müthiş başarılara sahip olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğim. Allah sizin gibi bilim adamlarımızın yolunu açık etsin. Yılmadan, cesaret ve bilginizi harmanlayarak daha nice yeni yöntemler ile bir Türk Doktoru olarak dünyaya adınızı duyurmanızı, daha da önemlisi insanlara şifa vererek yüzünüzdeki harika gülümsemenin devam etmesini dilerim.

Başarılar Hocam.

Derya SARI 

 
Ahmet Hocam sen Rabbimin bir elisin

KEMOTERAPİ TEDAVİSİ SONRASI TEDAVİ İÇİN GİDİLECEK EN İYİ SAĞLIK MERKEZİ

tuba.jpg

Hayatta tek şey olmak yetersiz,olduğun şeyin yanına birseyler daha ekleyince TAM oluyorsun..

Ahmet Hocam buna en güzel  örnek çok başarılı bir cerrah ve mükemmel bir insan. Merhametli, düşünceli, ailesinden biri gibisiniz yanın da..

 Tedavisine ilk önce inanarak başlıyor ve sizi de buna inandiriyor..

Annemin 1 yıl süren kemoterapi tedavisinin ardından bize kalan uyuşukluk,his kaybı, agrilar bizi Ahmet hocam a doğru götürdü...iyi ki gelmisiz izmir den bugün tedavimizin 5.gunu 1 yıldır hissedemedigi ayaklarını hissetmeye başladı Annem...ve tum kontrol lerin de de yardımcı oldu tedavimiz devam ediyor..

Ahmet Hocam sen Rabbimin bir elisin kime değsen iyi ediyorsun. Biz iyi olma yolun da ilerliyoruz sayende.Annem bugün daha iyi...Rabbim sizden razı olsun...

Sizin için söylenmiş bir söz olmalı. ..

BAŞARILI BIR INSAN OLMAYA CALISMAYIN,DEĞERLİ BIR INSAN OLMAYA BAKIN.. BAŞARILI BIR INSAN,HAYATTAN VERDIGINDEN FAZLASINI ALIR. DEGERLI BIR INSAN ISE,HAYATTAN ALDIGINDAN FAZLASINI VERIR......

ALBERT EİNSTEİN   

Hastanın Kızı Tuba Ünal 

 
Çok başarılı bir Hoca

EN GÜLERYÜZLÜ CERRAH

res1.jpg res2.jpg

Sayın AHMET AKGÜL Hocama,

Bizi güleryüz ve moral verici sözleriyle karşıladı ve hayata daha bir güzel bakmamı sağladı ve bizi aileden biri gibi karşılaması bize ümitler verdi.Hastalığımda da bayağı bir düzelme oldu.Çok başarılı bir hoca ve dalında tek olan hocama hürmetlerimle.

NURTEN ÇÖMBÜL

 

 
Biz gençlerin size ihtiyacı var

AHMET HOCANIN FARKLI BAKIŞ AÇISI VAR

res3.jpg res4.jpg

Benim ve ailem için çok değerli olan doktorum Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün şikayetlerimi en ince ayrıntısına kadar dinlemesi, ilgilenmesi ve bana yol göstermesi umut kaynağım oldu. Böylesine kıymetli ve en önemlisi içten olan hocamıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Farklı bakış açısıyla ve gelişimci tavrıyla yolu hep açık olacak. Biz gençlerin size ihtiyacı var. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız.

 

Aysevim ARKAN

 
Gerontolojik Biyorezonans: Kalp Çarpıntısı tedavisinde

GEONTOLOJİK BİYOREZONANS YALNIZCA YAŞLI HASTALAR İÇİN DEĞİLDİR

bio.jpg bio1.jpg Ailemizin kurtarıcısı, şifacısı Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam yine imdadıma yetiştiniz. Kalbim ellerinizde.
Sonsuz teşekkürler

Demet KAYTAN