Robotik Cerrahi
Da Vinci robotuyla kalp ameliyatı

EN SON ROBOTİK CERRAHİ İLE BAYPAS OLDUM

Dalının en iyisi diyebilirim. Mesleğine ve hastalarına saygısı sonsuz. Cerrahlığının yanısıra akademik kariyerine de oldukça özen göstermektedir. Birçok makalesi bulunan hocanın son derece değerli çalışmaları bulunmaktadır. Devlet hastanesinde Da Vinci şifresi ile ameliyatı gerçekleştirmiştir. Hipnoz yöntemiyle kalp ameliyatları yapmaktadır. Hastalarıyla da yakından ilgilenmektedir. Ahmet hocayı tanıdıysanız başka alternatif düşünmeden kendinize güvenle hocanın ellerine teslim edebilirsiniz.

Ahmet hoca ıle tanısmıs olmak her kalp damar hastası ıcın bulunmaz bır fırsat 35 senelık sıgara ıcımı sonucu berbat ve ınanılmaz derecedekı kapalı damarlarım acıldı stent takıldı en son robotık cerrahı ıle bypass oldum amelıyat oncesı amelıyat ve amelıyat sonrası hastasını hıc bır zaman yalnız bırakmayan mesaı gozetmeksızın ılgısını esırgemeyen buyuk hoca ve calısan meslektaslarına canı gonulden tesekkurler ıyıkı varmıssın hocam saygılarım ıle

Hüdaver  

DEVLET VE ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE ROBOTLA KALP AMELİYATINI İLK O YAPTI 

Bugune kadar tanıdıgım kişilik olarak en düzgün en karakterli adamlardan bir tanesidir. Hatta kendisini tanıdıktan sonra hayata bakış açımın değiştigini açık gönüllülükle söyleyebilirim. Başarılarılarının üzerine günden güne daha fazla başarı ekleyerek kariyerini dantela örer gibi örmektedir. Türkiyede özellikle hastane bazında yaptıgı çalışmalar her zaman tüm hekim camiasına örnek olmuştur. Örneğin da vinci ile devlet hastanelerinde ilk defa yapılan kalp ameliyatı tüm türkiyeye anında duyurulmuştur.Gerek hastalara samimiyeti gerekse hocanın her hastasına kendi hastası hassasiyetiyle yaklaşımı hem hasta portfoyunu arttırmış hemde kalplere çok iyi bir adam çok iyi doktor anlamını altın harflerle kazımıştır.

Cem Kayan  

Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız  

 
Tedavisi olmayan hastalıkların tedavisi

HER ZORLUKTAN SONRA MUTLAKA BİR KOLAYLIK VARDIR (İNŞİRAH SÜRESİ)

oksiplasma_oksiprp.png

 oksiprp.png"Kolaylaştırınız zorlaştırmayınız" gibi özlü sözün ve "her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır" (inşirah süresi 5. Ayeti) kerimesinin hikmetine inanarak başlamıştık sağlık serüvenimize.

Sayın hocam, yıllar öncesinden beri yaşadığım bir takım sağlık sorunlarım için gittiğim nöroloji polikliniğinde kısaca "vertebro baziller yetmezliği" teşhisi konulup, bunun tedavisi olmadığı ve böyle yaşamam gerektiği, geçen zaman zarfında da sorunlarımın artacağını söylediler. İşte o günden sonra hayatım tam bir kabus olmaya başladı. Aynı dönem zarfında sevdiklerimle ilgili bir takım sorunlar da yaşayınca yaşam kalitemin sıfır altı sıfır olduğu ve aile psikolojimizin tamamen bozulduğu yeni bir döneme girmiştik. Öyle ki gecemiz gündüzümüz birbirine karıştı. Artan düşmeler, bayılmalar, kasılmalar gibi hallerim, çocuklarım, eşim, ve ailem üzerinde tarifi olmaz üzüntülere sebep oldu. İstanbul'umuzun en iyi hastaneleri ve tecrübeli hekimlerine gitmemize rağmen hiç bir çözüm bulunamadı. Ama biliyorduk ki, hastalık varsa deva da olmalıydı, muhakkak #birşifacıbulunurelbet olmalıydı. Bir buçuk yıl sonra hastalığım hakkında araştırma yaparken size gelmem gerektiğini ve sizin benim son doktorum olabileceği kanısına vararak şifahanenize gelmek nasip oldu. O gün, siz sordunuz ben cevapladım, ozon tedavisi, oksiprp, oksiplazma ile biyorezonans uygulayacağınızı söyleyerek aynı gün tedaviye başladınız. O gün fark ettim ki, kalp ve damar cerrahisinden öte çok da iyi bir psikologsunuz.

Sonuç olarak, geçen bir yaz dönemini tamamen evde geçiren çoğu zaman duvara tutunarak ya da birinin desteği ile ancak ayakta durabilen, düşerim korkusu ve denge bozukluğu sebebi ile bir buçuk yıl boyunca ellerini cebine koyma cesareti gösteremezken, son seansta tek başıma ellerim cebinde sıcak nisan havasının tadını çıkararak uzak bir mesafede inip yürüyüş yaparak şifahanenize geldim. Artık annenin gözyaşları, çocuklarımın endişesi, kardeşlerimin çaresiz kalışları olmayacak ve size çokça dua eden kocaman bir KARAKOÇ AİLESİ var. İyi ki varsınız, sizin bu mesleği yapıyor oluşunuz için rabbime hamd ediyorum. Selam ve dualarımla.

Tahir KARAKOÇ 

 

HEM ÇOK İYİ BİR DOKTOR HEM DE KALP DAMAR KLİNİĞİ KURUCUSU

Ahmet Bey'i bir arkadaşımın vasıtası ile tanıdım. İşini çok seven ve kendini işine adamış bir doktordur. Hastaları ile yakından ilgilenir ve onların dertlerine her türlü detayı düşünerek çözümler üretir. Önerdiği çözümlerin tüm risklerini ve sonuçlarınıda açık bir şekilde hastaları ile paylaşır. Daha önce denenmemiş olsa da , yeni çözümler üretir ve bunları uygulamaktan çekinmez. Hastalarını da ameliyat sonrası sürekli ve dikkatli bir şekilde yakından takip eder. Hastalarına en iyi çözümleri üretmek için,yeni yöntemler ve çözümler üretmek amacı ile sürekli tıp literatürü ve kendi alanında yapılmış olan çalışmaları takip eder. Bunun dışında kişisel olarak kendi alanında yaptığı yenilikçi ve öncü çalışmaları, diğer meslektaşları ile paylaşmak amacı ile ilgili dergiler ve online olarak web sitesinde yayınlar.
Uzman ve asistanları en iyi şekilde yetiştirmek üzere, sürekli teşvike eder ve deneyimlerini detaylı bir şekilde paylaşır. Ankara'dan gelerek, daha önce Amerika, Italya ve Avusturya da aldığı eğitimleri de uygularak , İstanbul Bakırköy Kalp Damar Cerrahisi Kliniğini ciddi çabalar ve uğraşlar sonucu kurmuştur. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
 
Derya ÖZKALYONCU 

Adını Altın Harflerle Yazdırdı

Sayin Prof. Dr. Ahmet Akgül ile Bakirkoy Sadi Konuk EAH Kurucu Klinik Şefi olarak tanistik.
Kuruma ve hastalarina yaptigi basarili calismalari ile adini altin harflerle yazdirmistir. Bir cok ilki ekibi ile beraber gerceklestirmistir. Hem cerrahi hemde bilimsel aktiviteleri ile uzun yillar boyunca adindan soz ettirecegine eminim. Tibbin hizmetine sundugu yeni teknikler ve farkli arastirma konulari ile kendini yenileyen adaletli tavriyla bir cok basarin altina imza atacagina inaniyorum. Kendisine bol basarili ve huzurlu bir omur dilerim. Sizin yureginize saglik. 
İnci TOPTAN 
 

SİZ SEÇİLMİŞ ÖZEL İNSANLARDANSINIZ 

fsfs-300x234.jpg

Bazı değerler vardır çok kısa kelimeyle anlatılır, çünkü o değerler öylesine anlam taşır ki onları anlatmak imkansizdir.

Siz değerli hocam dr harfiyle işaretlenen doktorum siz öyle kutsal öyle değerli ve öyle anlamli kisisiniz ki Allah her insana size nasip ettigi meslegi nasip etmez. Siz Allah tarafindan secilmis ozel insanlarsiniz, siz daha annenizin karninda yaratilirken üstün nitelikli kisi olarak yaratilmissiniz. Ben de ne sansli kisiyim ki siz degerli insanlarla ayni cati altinda otuz yil gorev yapma sansi yakaladim.

Ey kutsal insan, ey guzel insan tip bayramini kutlar nice bayramlar dilerim. Aramizdan ayrilan meslektaslarinizi rahmetle yad ediyorum, saygi ve sevgilerimi sunuyorum.

Fısfıs İSMAİL (Süleyman YAĞCI)  Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız  

p>
 
Kalp Damar Varis Cerrahisi Dalında En Başarılı Doktor

KALP DAMAR VARİS CERRAHİSİ DALINDA EN BAŞARILI DOKTOR

Kendileri hakkında branşında oldukça başarılı ve deneyimli bir doktor olduğuna dair duyum almışdım. Bakırköy ... Hastanesinde tetkik ve tedavimizin başarıyla sonuçlanmasını sağladı. Etik kimliği ve hümanist yaklaşımları ile de güven ve sevgimizi sonsuz kazandı. Oldukça güler yüzlü, mesleğinin sorumluluğunu tüm ciddiyetiyle üstlenmiş bir hekimimizdir. Onur duyarak tavsiye ediyorum. Mesleki anlamda daha nice başarılar diliyorum.

Sinem D. 

Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız  

 
Esas tedavi, ilgidir

ROBOTLA KALP AMELİYATI

te.jpg

Kalp Damar Cerrahisi Klinik şefi değerli hemşerim Doç.Dr.Ahmet AKGÜL; göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı başta siz olmak üzere bizden ilgisini esirgemeyen tüm çalışma ekibinize sonsuz teşekkür eder saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Zeki UZUN ve Eşi Necmiye UZUN

 

 

 

 

  ÖLÜMDEN DÖNDÜ VE 20 SENE YAŞADI

en_iyi_robot_tedavisi.jpg Dr.Ahmet AKGÜL'E

1998 yılının Temmuz ayında tanıdık seni

Ne ettin de bize bu kadar sevdirdin kendini

Bahsedince senden gülerdi gözleri

Ayırt etmezdi benden seni anamın Ahmet'i

Ahmet'im derdi de başka bir şey demezdi.

Bir hayali vardı Ahmet'ini ziyarete gitmekti

Nasip olmadı ömrü yetmedi

Seni Ahmet'ine götüremedim anam

Duyarsa Fatiha okumaya gelir duyarlı Hocam

Fırsatını buluna Ankara'ya gelecek mi  sorucam

Yemin olsun Ahmet'inle yanına varıcam.

Anam Ahmet'in dünyanın en iyi hekimleri arasında yerini aldı

Birileri gibi şan, şöhrete kapılıp insanlara tepeden bakmadı.

Hep bizim tanıdığımız Ahmet'ti değişmedi kalbi pırıl pırıl tertemiz kaldı

Makamların, koltukların, varlığın insanı değiştirmeyeceğini kanıtladı

30.08.2015

İzzet ZARARSIZ 

Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız  

 
Doktorlarımızın Şifacıya mesajı

İNSANLARI İYİLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAKLARI ÖPÜYORUM

Saatlerdir düşünüyorumda ne yazıcağımı bilemedim 

Başarılarınızın tarifi yok. Siz mükemmel bir insansınız iyiki varsınız. Koca bir nesil izinizde yürüyecek en başta ben, sizin gibi olucam. Teşekkür ederim insanları iyileştirdiğiniz için.

Teşekkür ederim insanları mutlu ettiğiniz için.

Babalar gününüz kutlu olsun 

Güzel yürekli adam. 

İnsanları bir dokunuşla sağlığına kavuşturan parmak uçlarınızdan öpüyorum. Ve hep başarılı kalmanızı diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle ..

Dr Adayı Nazlı ARSLAN 

HASTALARIYLA EN ÇOK İLGİLENEN DOKTOR

Hastalarına karşı çok ilgilenmektedir. Benim hastalığımda olduğu gibi yanlızca kalp damar cerrahisi değil tüm branşlarda hastalarını doğru yönlendirmektedir. Gece saat kaç olursa olsun ulaşma imkanınız mevcuttur. Kendisi tıbbi editörlük yapmaktadır. Genel bir tıp dergisi yönettiği için herhalde tüm branşlara ilgisi bundandır. Yaptığı ameliyatlarda kendine özgü teknikler kullanmaktadır. Yakın bir zamanda dünya çapında tanınan bir kalp ve damar cerrahı, özellkle varis tedavisinde ve robotla kalp ameliyatında olacağına kesinlikle eminim. Bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
 
Mutlu ÖĞÜTÇÜ 

BİR DOKTOR ABİSİ OLARAK TEBRİK EDİYORUM 

Ahmet bey, bir gazetede sizinle ilgili haberi gördüm, başarılı çalışmalarınızı inceleme fırsatı buldum. Bir doktor abisi olarak haddim olmadan, yaşınıza rağmen müthiş başarılara sahip olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğim. Allah sizin gibi bilim adamlarımızın yolunu açık etsin. Yılmadan, cesaret ve bilginizi harmanlayarak daha nice yeni yöntemler ile bir Türk Doktoru olarak dünyaya adınızı duyurmanızı, daha da önemlisi insanlara şifa vererek yüzünüzdeki harika gülümsemenin devam etmesini dilerim.

Başarılar Hocam.

Derya SARI 

Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız  

 
KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER

EN İYİ CERRAH

nur.jpg

Bir ekmeklik unun varsa onu ehline ver, yoksa aç kalırsın der, büyüklerimiz, bizimde bir tek canımız var ve onu da en iyi uzmanına emanet etmeliyiz. KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ise sorununuz, EN İYİ VE MÜKEMMEL CERRAH, PROF. DR. AHMET AKGÜL BEYEFENDİDİR. Ömrünün çoğu hastanelerde geçmiş biri olarak, diyorum ki, ben hekimden iyi anlarım, tecrübe diyelim, KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER, vesselam

Nurdan IRMAK

 

TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI KALP VE DAMAR CERRAHI

Sevgili Dostlar,
 
Bugün benim yeniden doğuşumun 1. yılı. Geçen sene bugün, geçirmiş olduğum kalp ameliyatıyla yeniden doğdum. Hiçbir doktorun ameliyatı gerçekleştirme cesareti gösteremediği, masada kalırsın dediği zorlu ameliyatı, benim hayatımda tanımaktan, dostum olmasından, beni bugünlerime sağlıkla kavuşturmasından büyük minnet duyduğum, Prof. Dr. Ahmet Akgül gerçekleştirdi. Korkularımı yenmemde bana cesaret veren, hastanede mızmızlanmalarıma hoş görüsüyle ses çıkarmayan, kaprislerimi rehabilite ederek esprilerle beni sakinleştiren, çarçabuk iyileşmemi sağlayan, Hocaların en yakışıklısı, en merhametlisi, en başarılısı, en eli hünerli olanı Prof. Dr. Ahmet AKGÜL nefes aldığım sürece dualarımdadır. ezber bozan tavrıyla hastalara psikolojik tedavisiyle Türkiyenin en başarılı Kalp Damar Cerrahıdır. Benim ameliyatımla dünyada bir ilki gerçekleştirip Tıp literatürüne giren Değerli İnsan, iyi ki varsın.
Ulu Önder Atatürk'ün dediği gibi Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz.. Gurur duyuyorum, minnet duyuyorum, çok seviyorum ve sana evet sana aslan gibi yürekli adam, hocam doktorum sırdaşım, dostum, hayatımı bana yeniden veren Canım Prof. Ahmet AKGÜL Hocam hep dua ediyorum.
Bugün yaşıyorsam bu senin sayende.
 
ALLAH SENDEN BİNLERCE KERE RAZI OLSUN.

Ferhan SANER

Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız  

 
Biz gençlerin size ihtiyacı var

AHMET HOCANIN FARKLI BAKIŞ AÇISI VAR

res3.jpg res4.jpg

Benim ve ailem için çok değerli olan doktorum Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün şikayetlerimi en ince ayrıntısına kadar dinlemesi, ilgilenmesi ve bana yol göstermesi umut kaynağım oldu. Böylesine kıymetli ve en önemlisi içten olan hocamıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Farklı bakış açısıyla ve gelişimci tavrıyla yolu hep açık olacak. Biz gençlerin size ihtiyacı var. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız.

 

Aysevim ARKAN

Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız  

 
Robotik kalp ameliyatı

ROBOT İLE MUHTEŞEM BİR AMELİYAT GERÇEKLEŞTİRDİ 

robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_1.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_2.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_3.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_4.jpg İstanbul'dan bağımızı koparmamıza rağmen Kuşadası'na yıllar önce göç etmiş bir aileyiz. Dört kardeşiz. İçimizde sağlık konusunda en şansız olan canım abim. Gençlik yıllarından beri hep sağlık sorunları ile uğraştı. Abim subay emeklisi. Sportmen bir adamdı. Deniz, dalgıçlık, avcılık onun hayatının en önemli uğraşıydı. Bir gün artık cici çocuk olacaksın dalmayacaksın, kendini yormayacaksın dediler. İçi enerji dolu, hareketli bir insanın birdenbire hayatının değişmesi korkunç bir olay. Kalp kapakçığı ana damarı ve diğer damarlarda problem varmış. Doktorlar hep biraz daha bekle dedikçe hayatımız korku şüphe ve tedirginlikle geçti. Sonunda İzmir de büyük kalp ameliyatı oldu. Ameliyat başarılı geçti artık her şey normale dönüyordu derken eskisinden daha beter günler geçirmeye başladık. Aydına gittik olmadı oradan sevgili doktorumuz Ahmet Akgül'ü aradılar.

Büyük bir heyecan ile sevgili doktorumuz Ahmet Akgül ile tanıştık. Dünya güzeli bir insan samimi, cana yakın, insana güven veren, sanki kırk yıldır tanıyormuşuz gibi.  Yani insan gibi insan.  Can bize derdimizi çizerek anlatarak detaylı bir şekilde izah etti. Moralli bir şekilde hastaneye yattık. Kalp ve akciğer etrafında aşırı sıvı birikimi abimin hayatını zorlaştırdığı gibi riske de sokuyormuş. Bayılmalar, yürüyememe, nefes zorluğu, devamlı, çarpıntı, iştahsızlık kilo kaybı. Sevgili doktorumuz Ahmet Akgül Robot ile muhteşem bir ameliyat gerçekleştirdi. Akıl almaz bir olay ama gerçek oldu. Sağlığımıza kavuşana kadar da bizi taburcu etmedi. abim artık eskisi gibi normal hayatına dönmeye başladı. Ameliyat olalı henüz 15 gün oldu. Ama o büyük değişiklikleri her gün görüyorum.

Sevgili doktorum Ahmet Akgül'e ve ekibine çok ama çok teşekkür ediyoruz. Abim ile birlikte ailemizin de hayatını kurtardınız. Kontrole geldiğimizde şöyle bir etrafıma baktım da, Türkiye'nin her yerinden gelip sizden umut bekleyen ne çok dertli insan var. Böyle zorlu bir mesleği, büyük başarılarla sonuçlandırmak sizin için ne büyük mutluluk. Tekrar sağ olun dualarımız hep sizinle olacak ve sizi hiç unutmayacağız.

Hasta Yakını

Füsun KANER

Kalp Hastalıkları ve Tedavileriyle ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Robotik Kalp Ameliyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız  

Kalp Hastalıkları nedeniyle tedavi veya ameliyat olan hastaların yorumlarını okumak için tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim kurmak veya Randevu almak için lütfen tıklayınız