Robotik Cerrahi
Hüdaver Bey
Ahmet hoca ıle tanısmıs olmak her kalp damar hastası ıcın bulunmaz bır fırsat 35 senelık sıgara ıcımı sonucu berbat ve ınanılmaz derecedekı kapalı damarlarım acıldı stent takıldı enson robotık cerrahı ıle bypass oldum amelıyat oncesı amelıyat ve amelıyat sonrası hastasını hıc bır zaman yalnız bırakmayan mesaı gozetmeksızın ılgısını esırgemeyen buyuk hoca ve calısan meslektaslarına canı gonulden tesekkurler ıyıkı varmıssın hocam saygılarım ıle
 
Avukat Şeyda Boz
Dalının en iyisi diyebilirim. Mesleğine ve hastalarına saygısı sonsuz. Cerrahlığının yanısıra akademik kariyerine de oldukça özen göstermektedir. Birçok makalesi bulunan hocanın son derece değerli çalışmaları bulunmaktadır. Devlet hastanesinde Da Vinci şifresi ile ameliyatı gerçekleştirmiştir. Hipnoz yöntemiyle kalp ameliyatları yapmaktadır. Hastalarıyla da yakından ilgilenmektedir. Ahmet hocayı tanıdıysanız başka alternatif düşünmeden kendinize güvenle hocanın ellerine teslim edebilirsiniz.
 
Cem Kayan
Bugune kadar tanıdıgım kişilik olarak en düzgün en karakterli adamlardan bir tanesidir. Hatta kendisini tanıdıktan sonra hayata bakış açımın değiştigini açık gönüllülükle söyleyebilirim. Başarılarılarının üzerine günden güne daha fazla başarı ekleyerek kariyerini dantela örer gibi örmektedir. Türkiyede özellikle hastane bazında yaptıgı çalışmalar her zaman tüm hekim camiasına örnek olmuştur. Örneğin da vinci ile devlet hastanelerinde ilk defa yapılan kalp ameliyatı tüm türkiyeye anında duyurulmuştur.Gerek hastalara samimiyeti gerekse hocanın her hastasına kendi hastası hassasiyetiyle yaklaşımı hem hasta portfoyunu arttırmış hemde kalplere çok iyi bir adam çok iyi doktor anlamını altın harflerle kazımıştır.
 
Hilal DERİNGÖL
MUCİZESİNİZ....
PROF. DR. AHMET AKGÜL

84 YAŞINDAKİ HÜSEYİN ÇETİNKAYA'NIN 2 MART 2015 GEÇİRDİĞİ BYPAS BAŞARILARINIZDAN DOLAYI SİZE VE EKİBİNİZE BİNLERCE KEZ BABAMIN CANINA CAN KATTIĞINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER. 
HİLAL DERİNGÖL 
 
Esas tedavi, ilgidir
te.jpg

Kalp Damar Cerrahisi Klinik şefi değerli hemşerim Doç.Dr.Ahmet AKGÜL; göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı başta siz olmak üzere bizden ilgisini esirgemeyen tüm çalışma ekibinize sonsuz teşekkür eder saygı ve sevgilerimizi sunarız.

 

 

 

 

Zeki UZUN ve Eşi Necmiye UZUN

 
Hastaya özel BİYOREZONANS terapisi

GERONTOLOJİK BİYOREZONANS AĞRI TEDAVİSİ 

cemile.jpg

3 yıl önce geçirdiğim bel fıtığı ameliyatından sonra sol bacağımda kalan ağrılar, kasılmalar, şişlikler kalıcı oldu. Bu, zamanla artan ağrılara gittiğim doktorlar, kullandığım ilaçlar fayda vermedi. Bir tavsiye üzerine Ahmet Akgül beye geldim. Bana uyguladığı 6 seans sonucu bacağımdaki ağrılardan kurtuldum.

Teşekkürler Ahmet AKGÜL

Cemile Dalkıran

 
KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER

EN İYİ CERRAH

nur.jpg

Bir ekmeklik unun varsa onu ehline ver, yoksa aç kalırsın der, büyüklerimiz, bizimde bir tek canımız var ve onu da en iyi uzmanına emanet etmeliyiz. KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ise sorununuz, EN İYİ VE MÜKEMMEL CERRAH, PROF. DR. AHMET AKGÜL BEYEFENDİDİR. Ömrünün çoğu hastanelerde geçmiş biri olarak, diyorum ki, ben hekimden iyi anlarım, tecrübe diyelim, KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER, vesselam

Nurdan IRMAK

 

TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI KALP VE DAMAR CERRAHI

Sevgili Dostlar,
 
Bugün benim yeniden doğuşumun 1. yılı. Geçen sene bugün, geçirmiş olduğum kalp ameliyatıyla yeniden doğdum. Hiçbir doktorun ameliyatı gerçekleştirme cesareti gösteremediği, masada kalırsın dediği zorlu ameliyatı, benim hayatımda tanımaktan, dostum olmasından, beni bugünlerime sağlıkla kavuşturmasından büyük minnet duyduğum, Prof. Dr. Ahmet Akgül gerçekleştirdi. Korkularımı yenmemde bana cesaret veren, hastanede mızmızlanmalarıma hoş görüsüyle ses çıkarmayan, kaprislerimi rehabilite ederek esprilerle beni sakinleştiren, çarçabuk iyileşmemi sağlayan, Hocaların en yakışıklısı, en merhametlisi, en başarılısı, en eli hünerli olanı Prof. Dr. Ahmet AKGÜL nefes aldığım sürece dualarımdadır. ezber bozan tavrıyla hastalara psikolojik tedavisiyle Türkiyenin en başarılı Kalp Damar Cerrahıdır. Benim ameliyatımla dünyada bir ilki gerçekleştirip Tıp literatürüne giren Değerli İnsan, iyi ki varsın.
Ulu Önder Atatürk'ün dediği gibi Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz.. Gurur duyuyorum, minnet duyuyorum, çok seviyorum ve sana evet sana aslan gibi yürekli adam, hocam doktorum sırdaşım, dostum, hayatımı bana yeniden veren Canım Prof. Ahmet AKGÜL Hocam hep dua ediyorum.
Bugün yaşıyorsam bu senin sayende.
 
ALLAH SENDEN BİNLERCE KERE RAZI OLSUN.

Ferhan SANER