Robotik Cerrahi
Da Vinci robotuyla kalp ameliyatı

EN SON ROBOTİK CERRAHİ İLE BAYPAS OLDUM

Dalının en iyisi diyebilirim. Mesleğine ve hastalarına saygısı sonsuz. Cerrahlığının yanısıra akademik kariyerine de oldukça özen göstermektedir. Birçok makalesi bulunan hocanın son derece değerli çalışmaları bulunmaktadır. Devlet hastanesinde Da Vinci şifresi ile ameliyatı gerçekleştirmiştir. Hipnoz yöntemiyle kalp ameliyatları yapmaktadır. Hastalarıyla da yakından ilgilenmektedir. Ahmet hocayı tanıdıysanız başka alternatif düşünmeden kendinize güvenle hocanın ellerine teslim edebilirsiniz.

Ahmet hoca ıle tanısmıs olmak her kalp damar hastası ıcın bulunmaz bır fırsat 35 senelık sıgara ıcımı sonucu berbat ve ınanılmaz derecedekı kapalı damarlarım acıldı stent takıldı en son robotık cerrahı ıle bypass oldum amelıyat oncesı amelıyat ve amelıyat sonrası hastasını hıc bır zaman yalnız bırakmayan mesaı gozetmeksızın ılgısını esırgemeyen buyuk hoca ve calısan meslektaslarına canı gonulden tesekkurler ıyıkı varmıssın hocam saygılarım ıle

Hüdaver  

DEVLET VE ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE ROBOTLA KALP AMELİYATINI İLK O YAPTI 

Bugune kadar tanıdıgım kişilik olarak en düzgün en karakterli adamlardan bir tanesidir. Hatta kendisini tanıdıktan sonra hayata bakış açımın değiştigini açık gönüllülükle söyleyebilirim. Başarılarılarının üzerine günden güne daha fazla başarı ekleyerek kariyerini dantela örer gibi örmektedir. Türkiyede özellikle hastane bazında yaptıgı çalışmalar her zaman tüm hekim camiasına örnek olmuştur. Örneğin da vinci ile devlet hastanelerinde ilk defa yapılan kalp ameliyatı tüm türkiyeye anında duyurulmuştur.Gerek hastalara samimiyeti gerekse hocanın her hastasına kendi hastası hassasiyetiyle yaklaşımı hem hasta portfoyunu arttırmış hemde kalplere çok iyi bir adam çok iyi doktor anlamını altın harflerle kazımıştır.

Cem Kayan  

 
Esas tedavi, ilgidir

ROBOTLA KALP AMELİYATI

te.jpg

Kalp Damar Cerrahisi Klinik şefi değerli hemşerim Doç.Dr.Ahmet AKGÜL; göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı başta siz olmak üzere bizden ilgisini esirgemeyen tüm çalışma ekibinize sonsuz teşekkür eder saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Zeki UZUN ve Eşi Necmiye UZUN

 
KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER

EN İYİ CERRAH

nur.jpg

Bir ekmeklik unun varsa onu ehline ver, yoksa aç kalırsın der, büyüklerimiz, bizimde bir tek canımız var ve onu da en iyi uzmanına emanet etmeliyiz. KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ise sorununuz, EN İYİ VE MÜKEMMEL CERRAH, PROF. DR. AHMET AKGÜL BEYEFENDİDİR. Ömrünün çoğu hastanelerde geçmiş biri olarak, diyorum ki, ben hekimden iyi anlarım, tecrübe diyelim, KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER, vesselam

Nurdan IRMAK

 

TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI KALP VE DAMAR CERRAHI

Sevgili Dostlar,
 
Bugün benim yeniden doğuşumun 1. yılı. Geçen sene bugün, geçirmiş olduğum kalp ameliyatıyla yeniden doğdum. Hiçbir doktorun ameliyatı gerçekleştirme cesareti gösteremediği, masada kalırsın dediği zorlu ameliyatı, benim hayatımda tanımaktan, dostum olmasından, beni bugünlerime sağlıkla kavuşturmasından büyük minnet duyduğum, Prof. Dr. Ahmet Akgül gerçekleştirdi. Korkularımı yenmemde bana cesaret veren, hastanede mızmızlanmalarıma hoş görüsüyle ses çıkarmayan, kaprislerimi rehabilite ederek esprilerle beni sakinleştiren, çarçabuk iyileşmemi sağlayan, Hocaların en yakışıklısı, en merhametlisi, en başarılısı, en eli hünerli olanı Prof. Dr. Ahmet AKGÜL nefes aldığım sürece dualarımdadır. ezber bozan tavrıyla hastalara psikolojik tedavisiyle Türkiyenin en başarılı Kalp Damar Cerrahıdır. Benim ameliyatımla dünyada bir ilki gerçekleştirip Tıp literatürüne giren Değerli İnsan, iyi ki varsın.
Ulu Önder Atatürk'ün dediği gibi Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz.. Gurur duyuyorum, minnet duyuyorum, çok seviyorum ve sana evet sana aslan gibi yürekli adam, hocam doktorum sırdaşım, dostum, hayatımı bana yeniden veren Canım Prof. Ahmet AKGÜL Hocam hep dua ediyorum.
Bugün yaşıyorsam bu senin sayende.
 
ALLAH SENDEN BİNLERCE KERE RAZI OLSUN.

Ferhan SANER

 
Robotik kalp ameliyatı

ROBOT İLE MUHTEŞEM BİR AMELİYAT GERÇEKLEŞTİRDİ 

robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_1.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_2.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_3.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_4.jpg İstanbul'dan bağımızı koparmamıza rağmen Kuşadası'na yıllar önce göç etmiş bir aileyiz. Dört kardeşiz. İçimizde sağlık konusunda en şansız olan canım abim. Gençlik yıllarından beri hep sağlık sorunları ile uğraştı. Abim subay emeklisi. Sportmen bir adamdı. Deniz, dalgıçlık, avcılık onun hayatının en önemli uğraşıydı. Bir gün artık cici çocuk olacaksın dalmayacaksın, kendini yormayacaksın dediler. İçi enerji dolu, hareketli bir insanın birdenbire hayatının değişmesi korkunç bir olay. Kalp kapakçığı ana damarı ve diğer damarlarda problem varmış. Doktorlar hep biraz daha bekle dedikçe hayatımız korku şüphe ve tedirginlikle geçti. Sonunda İzmir de büyük kalp ameliyatı oldu. Ameliyat başarılı geçti artık her şey normale dönüyordu derken eskisinden daha beter günler geçirmeye başladık. Aydına gittik olmadı oradan sevgili doktorumuz Ahmet Akgül'ü aradılar.

Büyük bir heyecan ile sevgili doktorumuz Ahmet Akgül ile tanıştık. Dünya güzeli bir insan samimi, cana yakın, insana güven veren, sanki kırk yıldır tanıyormuşuz gibi.  Yani insan gibi insan.  Can bize derdimizi çizerek anlatarak detaylı bir şekilde izah etti. Moralli bir şekilde hastaneye yattık. Kalp ve akciğer etrafında aşırı sıvı birikimi abimin hayatını zorlaştırdığı gibi riske de sokuyormuş. Bayılmalar, yürüyememe, nefes zorluğu, devamlı, çarpıntı, iştahsızlık kilo kaybı. Sevgili doktorumuz Ahmet Akgül Robot ile muhteşem bir ameliyat gerçekleştirdi. Akıl almaz bir olay ama gerçek oldu. Sağlığımıza kavuşana kadar da bizi taburcu etmedi. abim artık eskisi gibi normal hayatına dönmeye başladı. Ameliyat olalı henüz 15 gün oldu. Ama o büyük değişiklikleri her gün görüyorum.

Sevgili doktorum Ahmet Akgül'e ve ekibine çok ama çok teşekkür ediyoruz. Abim ile birlikte ailemizin de hayatını kurtardınız. Kontrole geldiğimizde şöyle bir etrafıma baktım da, Türkiye'nin her yerinden gelip sizden umut bekleyen ne çok dertli insan var. Böyle zorlu bir mesleği, büyük başarılarla sonuçlandırmak sizin için ne büyük mutluluk. Tekrar sağ olun dualarımız hep sizinle olacak ve sizi hiç unutmayacağız.

Hasta Yakını

Füsun KANER