Lenfödem
Lenfödem ve İçvaris tedavisi yok dediler ama vardı

 HEM LENFÖDEM HEM DE İÇVARİS TEDAVİSİ

tedavisi_olmad_sylenen_lenfdem_ve_i_varis_hastas.jpg lenfdem_ve_lipodem_olan_bacanda_ar_ilik_olan_hastamz.jpg

Sayın Prof. Dr Ahmet Akgül ben sizi tanımadan önce çok umutsuz ve mutsuzdum. Hangi doktora gitsem çaresi yok biz bir şey yapamayız deyip geri gönderdiler ama bunlar sizi tanımadan önceydi.

Sizi aradığımda bacağım çok kötüydü, kurşun suyu ve lenfödem için komprosyon cihazı kullanıyordum bir yararını görmedim. 3 sene boyunca lenfödem dediler, çaresi yok deyip kapıdan çevirdiler. Sonunda kızarıklık, yara oluştu. Birçok tedavi ve zamana bıraktılar. Bacak ve ayağım bir birine girdi. Antibiyotik içtim devamlı ilaç ama bir şey değişmedi. Hocam sizi gördüm, tanıdım. İçten karşılamanız, "bu hastalığın tedavisini ben yapıyorum, seni burdan tedavi etmeden göndermem, gülerek gideceksin" dedi, her türlü deniyeceğiz.  Moral verdi ve şimdiden çok mutlu ve özgüvenim var. Artık bende sizin sayenizde istediğim ayakkabıyı giyebileceğim.

Sevgili hocam size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, yüce Allah her iki cihanda yüzünü güldürsün, ailen ve sana mutlu sağlıklı bir ömür, ben şifamı buldum umarım, böyle benim gibi hem lenfödem hem iç varis tedavisi olan birisi olarak sonsuz teşekkürlerim sunuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım, iyi ki geldim. Ben bir güldüm siz bin gülün. 

Çalışanlar ve size çok teşkkür ederim.

 

Değerli Prof.Dr'um Ahmet Akgül;

 

en_iyi_lenfodem_tedavisi.png

Hocam; ben dört senedir Lenf Ödem hastasıyım. Bu zamana kadar gittiğim doktorlardan bazıları tedavisi yok bazılarıda kapıdan çevirdiler. 3 senedir Kompresyon Cihazı kullandım dört ay öncede enfeksiyon geçirdim

Selülit tedavisi gördüm, fakat bir sonuç alamadım. Tedavisi yok alışacaksın dedikleri hastalığa siz " tedavisi var" dediniz. İnternet ve sosyal medyada birçok hastanızın yorumunu okudum. Hepsi de " bir şifacı bulunur elbet" diyordu. Bende şifacımı buldum Allahın izniyle. Ben ayağa kalkmakta bile zorlanırken sizden gelen mesajla birlikte moralim düzeldi. Mesajınızda " gel tedavine başlayalım, bu hastalığın çaresi var" deyişinizle ben büyük bir şaşkınlık yaşadım ve inanamadım, size bacağımın resimlerini gönderdim. Yapmış olduğunuz değerlendirme sonucunda bana 20 günlük tedavinin yapılması gerektiğini söylediniz ve " senin moralini düzeltmeden göndermeyeceğim, seni iyileştireceğim" dediniz. Aynen de öyle oldu. Ben bugün 20 gün önceden başladığım tedavinin sonucunu olumlu olarak gördüm, şuan inanıyorum ki ameliyattan sonra daha iyi olacağım.

Bu zaman zarfında tedavi sürecimde başta "siz" olmak üzere değerli ekibinize desteklerinden dolayı teşekkürlerimi şükran biliyorum. Allah (aa) hepinizden razı olsun.

Sağlıklı günlerde görüşmek üzere;))

 Muazzez KOÇ 

 

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Ben Lenfödem hastasıydım

OKSİPRP İLE LENFÖDEM TEDAVİSİ 

ozon_ile_lenfodem_tedavisi.png


 

 

 

 

 

 

  

CERRAHİ UYGULAMALARDA GAYET BAŞARILIDIR

 
Aldığı eğitimlerle kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve yaptığı işin hakkını vererek yapan. hastalarının hepsine aynı özen ve titizlikle yaklaşan dikkatli bir doktordur. Hastalarını detayla inceler ve hasta için en iyi kararı verir. tanı ve tedavi için hastalar hiç bir tereddüt duymadan ahmet akgül'e başvurabilirler. cerrahi uygulamalarda gayet başarılıdır. Çalışkan, titiz ve bilgi doludur. yeni olaylara kendini adebte ederek hastaların en iyi şekilde tanı ve tedavi uygulamasını yapar
 
Ahmet ERSOY
 

BEN LENFÖDEM HASTASIYIM

lenfodem_hastas_icin_istanbulda_en_iyi_tedavi.png
Ben Kara Çam, önceki hafta Ahmet Hocanın hastasıydım. Allah ondan razı olsun, Allah onu eksik etmesin, ben ondan çok memnun kaldım, ağrılarım hafifledi, ben lenf ödem hastasıyım. 
 
Kara ÇAM 
 
 
  
 

TEDAVİSİ YOK DENDİ VE BACAĞI KESMEYE KALKTILAR 

en_iyi_dvt_tedavisi.png derin_venoz_tromboz_dvt_hastann_prof._dr._ahmet_akgule_tesekkuru.png

İyi ki tanıdım sizi. hocam sizi tanımadan önce çektiğim ağrı ve sıkıntıdan dolayı hayattan bıkmıştım ama sizi tanıdıktan sonra hayatım değişti. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizi benim ve diğer hastalarınızın başından eksik etmesin. O şifalı altın parmaklarınıza zeval vermesin.Size ve ekibinize sonsuz saygı ve sevgi ve şükranlarımı sunarım. Sizi seviyorum.

Mardin

Veysi İPEKLİSÜMER 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
The best medical lymphedema treatment

I highly recommend this treatment to all lymphoedema patients

Dear Dr Akgul

In 2013, I was diagnosed with cervical cancer  and I had total hysterectomy.

The following year, I have been diagnosed with lymphoedema as a operation complication. I was told that there was no cure and only beneficial approach would have been socks for varicose veins.

I am so lucky that I was able to discover your website and your practice which provides biofeedback / ondamed treatment.

With the help of this therapy, my lymphoedema , which I was told incureable, disappered and I am delighted with this outcome.

I highly recommend this treatment to all lymphoedema patients.

Kind regards

Mrs Neslihan Kökçü, Llangollen, Wales

 

He applied different types of treatments to heal lymphedema from my feet and legs 

lenfodem_ve_lipodem_en_iyi_kesin_tedavisi.jpg
 
I would like to express my gratitude to Prof. Dr. Ahmet Akgül and his team for the excellent patient care I received, their kindness and result-oriented healthcare.

I am a 74 years old housewife and have suffered from varicose veins for over 50 years. Although I had treatment done with various different methods, unfortunately the progression of my illness did not decline. Prof. Dr. Akgül treated my daughter's varicose veins surgically, after that, I decided to be a patient of his and told him that I prefer to have non-surgical methods. He applied different types of treatments to heal lymphedema from my feet and legs including thinning my legs between 5-10cm and lightening up. Furthermore, his treatment helped disappear fungus that had grown up to my ankles. Currently, we are in the process of doing various test to find out if there are problems with my heart.

We are grateful that Prof. Dr. Akgül is our family doctor.  

Kind regards,

Nedime Esen 
 
Ben 74 yaşında ve yaklaşık 50 yıllık varis hastasıyım, zamanında çeşitli yöntemlerle tedaviler uygulansa da ilerleme maalesef durmadı. Prof. Dr Ahmet Akgül bey kızımın varis rahatsızlığını ameliyatla tedavi ettikten sonra ben de kendisinin hastası olmaya karar verdim ve ameliyatsız yöntemleri tercih ettiğimi de belirtince bana farklı tedavi çeşitleri (oksiplazma, oksiprp, kök hücre tedavisi, adiposestemcells) uygulayarak ayaklarımdaki ödemin geçmesine, bacaklarımın 5-10cm arasında incelerek rahatlamasına ve ayak bileklerime kadar çıkmış olan mantarın yok olmasına yardımcı oldu. Şimdi de kalp rahatsızlığım var mı onun tetkikine başladık. Prof. Dr Ahmet bey bizim aile doktorumuz olduğu için çok mutluyuz. Öncelikle Ahmet bey'e sonra tedavilerin uygulanması aşamasında yardımcı olan asistanı Selin ve Tuğba hanımlara ve yardımcısı Suna hanıma çok teşekkür ederim.

Sevgiler,

Nedime Esen

 

DR AKGUL IS ONE OF THE BEST HEART DOCTOR IN TURKEY

 
Dear Dr. Karagüll, Dr. Akgul is one of the leading cardiologists in Turkey as well as as a professor whom much like you has taken great care of my mother in the past couple of weeks. And his centre has prepared a report that can help you discUSA it with the hotel physician in order for her to recive more accurate treatment while we are here. 
 
Dr. Akgul, Dr. Karagüll is one of the leading experts and researchers in Turkey when it comes to research and he is a truly gifted doctor and professor much like yourself. 
 
It is my greatest good fortune to have located both of you from an occean away. My only request is for you to meet for a coffee or a phone call the very least and exchange notes and ideas about mum's case. I know I am no one in Turkey but I know more about publishing in US than most other writers and I am more than happy to help you with getting your ideas/ research read outside Turkey, because I know my mum is not the only one with these issues. 
 
Thank you for the time you have afforded me. 
 
My best, 
 
Ghazal    
 

I HAVE THE HOPE FOR LIPEDEMA AND LYMPHEDEMA TREATMENT

the_best_lymphedema_treatment.jpg

Doctors are heroes of our lives who save us from the misery of pain and illness. Being a doctor is a noble job. My journey to find a doctor who UNDERSTANDS the disease medically known as "Lipedema / Lymphedema" across many countries has been challenging in itself. I am relieved knowing that I found you. I say this in all sincerity as I have sadly discovered that many doctors around the World are unaware of this condition and disease that affects 11% of mostly females on the planet. Your advanced knowledge of this condition with your in depth explanation of the method, techniques and equipment to help patients with this disease is highly commendable.

After my very first consultation with you and your team, I have the hope and strength which is priceless. I feel blessed to have found you from the other side of the World.

Thank you for sincere approach Prof. Dr. Ahmet Akgul.

Looking forward to recovery

Warm Regards,

Nesli G. Yigitoglu

 
     

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Bacaklarında şişlik " lenfödem " hastanız

LENFÖDEM TEDAVİSİNDEKİ SOSYOLOG

lenff.jpg

Sayın Akgül,

Biz hastalar birbirlerimizle dost oluruz. Aynı odada kalınca veya ameliyatı beklerken herşeyimizi paylaşırız. Kader birliğidir bu. Bilgi aktarımıdır, tecrübe aktarımıdır. 

" Toplu olarak bir kitlenin etkilendiği olaylar sonrasında toplum içerisinde sorunu paylaşan insanlar toplu olarak başa çıkma davranışı geliştirmektedir. Toplu başa çıkma, sosyal bağlılığı ve dayanışmayı sağlayarak travma sonrası gelişimi de mümkün kılmaktadır. İnsanların etkileşimleri, bilgi paylaşımları ve iletişim seviyeleri; ortak, korku yaratan bir tehdit karşısında artmaktadır. Özellikle tehdit açık bir şekilde belli olduğunda, bireyin öznel algısından kaynaklanma ihtimali olmadığına inanıldığında grup içinde etkileşim oluşmakta, durum değerlendirmesi yapılmaktadır. 

Kolektif stres ve başa çıkma anlayışı benzer bir şekilde çalışanlar arasında da görülmektedir. Organizasyonel yapı çerçevesinde bir olayın grup üyesi tarafından stresli algılanması yapay bir stres de yaratabilmektedir. Bu algılanan stresle başa çıkmak için de kolektif başa çıkma davranışı geliştirilerek ya stres azaltılmaya çalışılmakta ya da olumsuz paylaşımlarla stres düzeyi artmaktadır. Aynı zamanda iş içerisinde kişinin kendini bir takıma ait hissedip özdeşleşmesi psikolojik olarak iyi olma halini ve stresli olayla başa çıkma becerisini arttırmaktadır.

Stres yaşantıları sonrası başkalarıyla ilişki kurma ihtiyacı yalnızca kitlesel olaylar sonrası değil, bireysel olarak kişiler bir tehdit algıladığında da ortaya çıkan bir ihtiyaçtır.  Hastanede, kaygı düzeyi daha yüksek olması sonucu, ameliyata girecek hastalar aynı odayı paylaştıklarında ameliyat sonrasında aynı odayı paylaşan hastalara göre daha fazla ilişki kurmuşlardır. 

Taylor stresli bir olayla karşılaşınca ilişki kurma ihtiyacının özellikle kadınlarda görüldüğünü ve kadının öncelikle diğer bir kadından destek almaya eğilimli olduğunu söylemiştir. " diyor bir bilimadamı makalesinde.

Ben de yıllardır lenfödem sıkıntısı çektim ve iyiki de hastalarla derdimi paylaşmışım. Aslında sizin en büyük reklemınız hastalarınız. İyileşen her hasta sizi tüm topluma anlatır.

Ben hastaneye geldiğime oranla çok daha iyiyim, tüm yakınlarıma ve yeni dost olduğum tüm hastalara sizi anlatıyor onların stresini alıyorum.

Size konuyla ilgili bir de gazete haberi gönderiyorum, umarım sitenize koyar, diğer hastalara yardımcı olursunuz.

Allah yar ve yardımcınız olsun.

25 yılını lenfödem tedavisine harcamış bir hasta olarak, ilk defa sayenizde kendimi iyi hissediyorum.

Tekrar teşekkürler

Elif (Sosyolog)

LENF ÖDEM VE LİPO ÖDEM HASTALARI İÇİN EN İYİ MERKEZ

en_iyi_bacak_ve_kol_lenfodem_lipodem_ve_lenf_odem_tedavisi.jpg Ahmet Hocamıza geldik, şifa bulduk. Başka hastanelerde "bu hastalıkla yaşayacaksın" dediler. Hocamız derdimize derman oldu.Doğru adres burası, lenfödem tedavisi ve varis sıkıntıları olanlar gönül rahatlığıyla buraya gelebilirler.

Hasta Kibar Altınok

Hasta yakını Meral Altınok 

 

 

 

  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
"Ne zaman ve hangi doktor geçirecek bu şişliği"

AHMET BEYİN TEDAVİSİNDE UMMADIĞIM ŞİFA BULDUM  

 
lenfodem_ve_lipodem_tedavisi.jpg selulit_lenfodem_tirnak_mantari_en_iyi_tedavisi.jpg
Ben Ahmet Ekin, Dr. Ahmet Akgül'ün tedavisi altında olan Lenf ödem hastasıyım. Bu hastalığı bir fiil 7 senedir çekmekteyim. Ayaklarım çok aşırı şekilde şiş ve şekil bozukluğu vardı. 7 senedir bu hastalığıma çare aradım, birçok hastaneye yattım. Maalesef kesin bir çare ve iyileşme bulamadım. Allah razı olsun, Ahmet beyin tedavisinde ummadığım iyi şifayı buldum ve ayaklarım sağlığına kavuştu. Çok memnunum, Allah razı olsun minnettarım ve çok memnunum. Tekrar anormal ayaktan normal ayağa sahip olduğum için. Ekibinize ve size çok teşekkür ederim...

 AHMET EKİN 

 
 
    

BACAĞIM FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜ 

Sayın Akgül Hoca,
 
Lenfödem tedavisi için bana uyguladığınız özel biyorezonans ve frekans ayarlama tedaviniz çok yararlı oldu. Daha üçüncü seansta bacak bileğim 5 santim civarında inceldi. Ağrılarım hafifledi. Daha 4-5 seansım daha var.
 
Tedaviyi yaparken bana anlattığınız gibi, bacağımda ve ayak bileğimde yıllardır şişliğe neden olan lenf sıvısı artık harekete geçti sanki. Bacağımın içindeki ağırlık azaldı artık dolaşım başladı. ayakkabı bile giyiyorum. Yakında etek giyeceğim. Tedavim tam bitmeden bu satırları yazmamın nedeni yıllardır tedavisi yok denilen lenfödem ve bacak ödeminin son teknoloji ve sizin programlamızla çözümü olması. Bunu herkes duysun hocam. Siz tedavi bitmeden birşey yazmayın dediniz ama ben çok mutluyum ve tekrar yaşama döndüm, Herkes duysun ve yaşama dönsün istiyorum. Bizim bir lenfödem hastaları forumumuz var, oraya da yazdım hocam. Kusura bakmayın artık eve gidecek vaktiniz olmayacak.
 
Bize kızmayın çünkü siz hastanın halinden anlarsınız. Hatırlar mısınız, size geldiğimde hayattan kopmuş, nişanlısından ayrılmış, hastalığını saklayan, dışarı bile çıkmayan biriydim."Kim tedavi edecek beni, bir doktor yok mué diye bağırıyordum, size devamlı "kim", "nasıl", "nerede", "niye", "ne zaman", "yan etkisi var mı", "ne" gibi sorular soruyordum.
 
Hocam sizin de dediğiniz gibi bacağım "fabrika ayarlarına" döndü :)
 
Lenfödemi frekans tedavisi ile yenen hastanız Aylin
 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
27 yıllık LENFÖDEM düzeldi !!

İLK SEANSTA BİLE BACAK ŞİŞMESİ AZALDI

lenfo.jpg
27 yıldır ayak şişmesi ve ağrılardan müzdarip bir öğretmenim. Prof. Ahmet Akgül'ü basından ve tv yayınlarından öğrendim. İlk muayenem sonunda lenfödem  teşhisi koydular ve biyorezenans tedavisi önerip;bununla birlikte OKSİPRP tedavisi yaptılar.
İlk seansta  ayak şişmelerim %95 azalma gördüm, çok mutlu oldum. Yıllardır içtiğim daflon ve doxium ilaçlarının yanında kullandığım varis çorapları hastalığıma bir çare olamamıştı,Hocama yıllardır süren problemimi iki seans sonunda gözle görülür bir şekilde çözdüğü, yaşam kalitemi yükselttiği için teşekkür ve minnetlerimi sunarım. İyi ki varsınız.
Allah sizden razı olsun,gönlü güzel insan  
 
Aylin KAL 
 
 
 
  

 KALICI DENİLEN LENFÖDEM ADIM ADIM İYİLEŞİYOR

en_iyi_ve_kalc_lenfodem_tedavisi.png
Hocam öncelikle hayırlı ramazanlar. Ben lenf ödem hastanız Özgür'ün annesi. Öncelikle bize şifa oldunuz. Allah razı olsun. Adım adım iyileşme yolundayız. İlk size aralık ayında geldik. O günden bu yana takip ettiğimiz fotoğrafları sizinle paylaşmak istedik ve umutluyuz iyileşeceğiz inşallah sayenizde. Çok teşekkür ederiz, iyi ki sizi bulduk, iyi ki doktorumuzsunuz, iyi ki hemşerimizsiniz. En kısa zamanda kontrole de geleceğiz. Tabiki muhlamalık peyniri de unutmadık.
 
Arzu Halil 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Dolaşım bozukluğunun en iyi tedavisi

LENFÖDEM DE DOLAŞIMI HIZLANDIRAN CİHAZ 

onda1.jpg

Bu benim makinemdi ama Hocam. Kıskandım...neyse şaka şaka. Bende bu makinada seans gördüm. Çok enerji veriyor ve kemik ve damar ağrılarına iyi geliyor. Hiçbir yan etkisi yok herkese tavsiye ederim..kan dolaşımını hızlandırıyor, kemikleri dinlendiriyor, insan kendini genç ve dinç hissediyor, çok mucize bir makina

Ümmühan GÜNDOĞDU

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Ahmet Hocam sen Rabbimin bir elisin

KEMOTERAPİ TEDAVİSİ SONRASI TEDAVİ İÇİN GİDİLECEK EN İYİ SAĞLIK MERKEZİ

tuba.jpg

Hayatta tek şey olmak yetersiz,olduğun şeyin yanına birseyler daha ekleyince TAM oluyorsun..

Ahmet Hocam buna en güzel  örnek çok başarılı bir cerrah ve mükemmel bir insan. Merhametli, düşünceli, ailesinden biri gibisiniz yanın da..

 Tedavisine ilk önce inanarak başlıyor ve sizi de buna inandiriyor..

Annemin 1 yıl süren kemoterapi tedavisinin ardından bize kalan uyuşukluk,his kaybı, agrilar bizi Ahmet hocam a doğru götürdü...iyi ki gelmisiz izmir den bugün tedavimizin 5.gunu 1 yıldır hissedemedigi ayaklarını hissetmeye başladı Annem...ve tum kontrol lerin de de yardımcı oldu tedavimiz devam ediyor..

Ahmet Hocam sen Rabbimin bir elisin kime değsen iyi ediyorsun. Biz iyi olma yolun da ilerliyoruz sayende.Annem bugün daha iyi...Rabbim sizden razı olsun...

Sizin için söylenmiş bir söz olmalı. ..

BAŞARILI BIR INSAN OLMAYA CALISMAYIN,DEĞERLİ BIR INSAN OLMAYA BAKIN.. BAŞARILI BIR INSAN,HAYATTAN VERDIGINDEN FAZLASINI ALIR. DEGERLI BIR INSAN ISE,HAYATTAN ALDIGINDAN FAZLASINI VERIR......

ALBERT EİNSTEİN   

Hastanın Kızı Tuba Ünal 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Çok başarılı bir Hoca

EN GÜLERYÜZLÜ CERRAH

res1.jpg res2.jpg

Sayın AHMET AKGÜL Hocama,

Bizi güleryüz ve moral verici sözleriyle karşıladı ve hayata daha bir güzel bakmamı sağladı ve bizi aileden biri gibi karşılaması bize ümitler verdi.Hastalığımda da bayağı bir düzelme oldu.Çok başarılı bir hoca ve dalında tek olan hocama hürmetlerimle.

NURTEN ÇÖMBÜL

 

  

 

 

LENFÖDEM DURDURULABİLİR VE TEDAVİ EDİLEBİLİR

lenfodem_tedavi_edilebilir.jpg lenfodem_tedavi_edilebilir_2.jpg

Saygıdeğer Ahmet Hocam ve değerli ekibi!

Lenfödem hastalığı ile mücadele ederken internet vasıtası ile size ulaştım. Birçok hekimin bununla yaşamaya alış dediği hastalığa umutla bakmamı sağlayan değerli Ahmet Hocam'a en derin teşekkürlerimi sunarım. Burada iken hiçbir yerde uygulanmayan farklı tedavi yöntemleri ile bacağımdaki doygunluk ve ağırlık hissinin azaldığını görmek beni çok mutlu etti. Aynı zamanda hayata ve lenfödem hastalığına bilinçle bakmayı spor egzersiz ve sağlıklı beslenmeyi burada hayatıma kattım.

Tüm ekibi ve özellikle fizyoterapist Tuğba Hocam'a çok teşekkür ederim.

Buradan şu felsefeyle ayrılıyorum. Spor egzersiz bilinçli yaşam ile " LENFÖDEM DURDURABİLİR"

Bir şifacı Bulunur Elbet

Elif Kaçar

Salihli

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Hocamdan birçok İLKler gördük:LENFÖDEM TEDAVİSİ

10 yıldır bacağımdaki şişliklere tanı bile konulamamıştı

kalici_lenfodem_ve_lipodem_tedavisi_1.jpg kalici_lenfodem_ve_lipodem_tedavisi_2.jpg

 

 

  Yaklaşık 10 yıldır ayağımdaki şişlikle mücadele ediyordum, tanı dahi konulmamıştı ta ki Prof. Dr. Ahmet AKGÜL' e gelene kadar 2 seansta bile belirginleşen iyileşme ile yüzüm güldü. Çok teşekkürler sevgili doktorum.

Saygılarımla 

DİŞ HEKİMİ SİBEL GELİŞKEN

 

 

 

  LENFÖDEMİN DÜNYADAKİ TEK VE KALICI TEDAVİSİNİ GÖRDÜK 

elif.jpg

Hocam sayenizde Türkiye'deki tüm nüfus bilinçlenmeye doğru gidiyor. Önce damarda kapakçık olduğunu öğrendik, sonra varisin sadece dışardan gözüken bir damar çıkıntısı olmadığını, kanın akım yönünü öğrendik. Lenfödemin dünyadaki tek ve KALICI TEDAVİSİNİ GÖRDÜK. Biyorezonans vs gibi modern tedavi metodlarını ilk defa sağlık alanında çok yönlü olarak sizden öğrendik. Yaşlanmanın kırışmak, güçten düşmek değil damarların yaşlanması olduğunu öğrendik. Gerontolojinin ihtiyarlık kelimesini yıkarak, yaşlılarımızın delikanlı tabiriyle hayata devamını sizden öğrendik. Şimdiye kadar ki bu birikimler ve KAPIDA BEKLEYEN YENİ İLKLER ADINA BEN VE BANA KATILAN HER BİREY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
MİNNETTARIZ...

Elif KAL

Konu hakkında Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocamızın  analizini okumak için lütfen aşağıdaki DEVAM tuşunu tıklayınız: 

 

 

 

 

 

Hastanın tedavisi bir EKİP işidir. Hiçbir hasta bir diğerine benzemez. Hastalık aynı bile olsa her hasta farklı değerlendirilip tedavi edilmelidir. Bu nedenle her hastamız için AYRI tedavimiz ve AYRI tedavi ekibimiz vardır. Tedavi edici yani şifacı ekip içinde her doktor ayrı ama ortak bir tedavi sonucunu odaklar. Kendi ekibim içinde bu işleri KONSULTASYONLAR ile yapıyoruz. Bu ne demektir:

Bir bireyin sağlık problemlerinin tek bir hekimle çözüm bulunması çok zor bir durumdur. Daha fazla sağlık hizmeti gerektiği durumlarda başka branşlarla iletişim içinde olunarak konsültasyon ve sevk yapılması olağan bir durumdur. Yani hastalığın tanısının koyulamadığı zamanlarda birinci basamak klinik problem çözme sürecinde konsültasyon, sevk ve işbirliği aşamasına geçilir.

Konsültasyon, bir hekimin tanı koymak, tedavi vermek için başka bir hekimden yardım almasıdır. 

Sevk ve konsültasyon kararını etkileyen faktörler arasında hasta, hekim ve sağlık sistemi vardır. Sevk istekleri yüksek oranda hastanın kendi isteği işe olduğunu gösteren çalışmalar vardır. 

Konsültasyon kararının verilmesini etkileyen en önemli faktör hastanın kendisinin başvurduğu sağlık problemidir. Hastalığın ciddiyeti burada önemli konuma sahiptir.

Teknolojik yönden gelişmemiz dolayısıyla elektronik konsültasyon sayısı artmıştır.

Hasta diğer konsültana sevk edilene kadar takip altında olmalıdır. Konsültan hekim koyduğu teşhisten sonra konsültasyonu isteyen hekime geri bildirim yapmalıdır. Hastalığın tanısı koyulunca kadar hem fikir olunması gereklidir. Hem fikir değillerde sebebi tartışılmalı doğru bir karar verilip tedaviye başlanmalıdır. Eğer olmuyorsa üçüncü bir konsültan bulunup ona da danışılmalıdır. Sonuç olarak konsültasyon ve sevk süreci çok zor bi süreç olup saygının ön planda tutulması gerektiği unutulmamalıdır. Ülkemizde sevk ve konsültasyon işleri çok fazla yürütülememektedir. Bunu üniversite gerekli bölümlerde anlatılmalı ve uygulanmalıdır.

Konsültasyon/sevk sırasında sorun sadece hekimlerde değil hastada da olabilir. Herhangi bir durumda hastanın kendisi veya aile bireylerine bilgi verilmelidir. 

BU KONSULTASYON VE SEVK ZİNCİRİNDE BİZİM FARKIMIZ: TÜM HEKİMLERİMİZİN AYNI ÇATI ALTINDA OLMASI VE BİR EKİP OLARAK ÇALIŞMALARIDIR. 

HASTAMIZ BİZE GELDİĞİNDE FARKLI BİR YERE GİTMEZ VE AYNI YERDE TÜM İŞLEMLERİ YAPILIR.

YANİ BİZDE, "BEN BURAYA KADAR TEDAVİ EDERİM, DİĞER HASTALIKTAN ANLAMAM, ŞURAYA GİT" DİYEN BİR EKİP ELEMANIMIZ YOKTUR, TÜM SIKINTILAR AYNI ÇATIDA BİTER.

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Lenfödem ameliyatı sonrası tekrarlayan lenfödem ve tedavisi

 LENFÖDEM AMELİYATI SONRASI LENFÖDEM TEKRARLADI 

Ben 23 yıllık lenfödem hastasıyım. Daha öncesinde bir ameliyat oldum ama ayağı kalktıktan sonra ayağım tekrardan şişmeye başladı. Yaklaşık 2 yıl önce lenfödem masajı tedavisine başladım fakat işlem sonrasında sepsis şok geçirdim ve en başa tekrar geri döndüm ta ki Ahmet AKGÜL hocayla taşına kadar. Hocamıza gelene kadar çok ümitsizdim dana önceden yaşadığım tatsız olaylarla yine karşılaşmaktan korkuyordum. Ahmet hocaya ilk geldiğimiz gün ben bu ayağı iyileştiririm dedi ve bize yapılacakları ayrıntılı olarak anlattı. Biyorezenans, microplus, ozon tedavisi, oksiprp ve masaj işlemleri uyguladılar. 2-3 seanstan sonra yaşanan gelişmeler sizi çok heycanlandırdı. Şimdi artık bu yolun sonuna geldik ve sonuç mükemmel. 23 yıl sonra ayakkabı giyecek olmanın sevinciyle ayrılıyorum buradan. Ahmet hocam size tüm hastaların çok ihtiyacı var herkese sonsuz teşekkürler.

 MUAZZEZ ATAKAN 

oksiplazma_oksiprp_mikroplus_ile_lenfdem_tedavisi.jpg oksiprp_ve_oksiplazma_ile_lenfdem_tedavisi.jpg

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Oksiprp / Oksiplazma ile kalıcı lipodem tedavisi

AYAKLARIMIN ÜSTÜNE BASAMIYORDUM 

lenfodem_ve_lipodem_kalici_en_iyi_tedavisi_3.jpg lenfodem_ve_lipodem_kalici_en_iyi_tedavisi_1.jpg lenfodem_ve_lipodem_kalici_en_iyi_tedavisi_2.jpg

 

Ben 65 yaşındayım. Son 33 yıl 4 aydan bu yana, sosyal hayattan uzak evde yata kalka ağrı, acılarla yaşıyorum. Senelerdir tedavi oluyorum ama bir sonuç alamıyorum, daha kötü oldum. Bütün omurgamı eklemlerim tamamen bozuldu, hiçbir şey yapamaz hale geldim, inanın soğan dahi doğrayamaz haldeydim, son birkaç senedir. Her şeyi Allah razı olsun eşim yapıyor onu desteğiyle yaşıyorum.

Son 6 yıldır sürekli Profesörlerdeyim ama her gittiğim sanki anlaşmışlar gibi hepsi aynı şeyi söylüyor. "Yapacak bir şey kalmamış, her yeriniz bozulmuş" diyorlar; diyorlar ama sonuç aynı ağrılarım devam ediyor. Son olarak, bel fıtığı ameliyatım sonrası ayağımda geçmeyen sürekli karıncalanma, uyuşma vardı. Varis şikayetlerimle birlikte artık ayakta duramaz, ayaklarımın üstüne basamaz olmuştum ve bir gün internete bakarken Prof.Dr. Ahmet Akgül hocamı gördüm içimden bir ses "tamam budur" dedi hemen randevu aldım gittim. Görüştüğümüzde 40 yıllık aile dostummuş gibi kendisinden pozitif enerji aldım. Varislerim haricinde bacaklarımda "Lenfödem"  "Lipoödem" ve ayağımda sürekli karıncalanma uyuşma vardı. Doktorum bunları tedavi etti ve benden birde "yürüyüş analizi" yaptırmamı istedi sonucu aldığımda senelerdir yaşadıklarım ayaklarımın yanlış basması sonucu olduğu ortaya çıktı. Çünkü ayakta duramıyor ayaklarımın üstüne basamıyordum. Bana bilgisayar destekli uygun tabanlık yapıldı ayakkabı ve terlik içine koymak için ve onları kullanmaya başladım ağrılarım biraz rahatladı.

15 günlük tedavi sonucunda kendimi daha iyi hissediyorum, zamanlarda daha iyi olacağım Allah'ın izniyle, gece gündüz dualarımın karşılığı bana Allah'ım lütfuydu diyorum. Akgül hocamla tanışmak, tedavi olmak kendisini tanımaktan çok mutlu oldum, gurur duydum yolu açık olsun şifalar versin Allah'ın izniyle. Her gün tedaviye gidişimizde bizi güler yüzle samimiyetiyle karşılayan destek olan tüm personeline çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum sağ olsunlar.

Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam sana ömrüm olduğu kadar dua edeceğim yolun açık olsun yetiştirdiğin öğrencilerinde senin gibi başarılı topluma faydalı olsun.

Saygılarımla

Enbiye CENGİZ

LENFÖDEM TEDAVİLERİ KISA ZAMANDA YANIT VERDİ

oksiprp_logo.jpg Sosyal medya aracılığı ile tanıdığım, tedavisinin olumlu sonuç vereceğine inanarak, Geldiğim sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocama sonsuz emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ayrıca bu 10 günü aşkın tedavi sürecinde kendimi aile sıcaklığında hissettiğim ekibinize, kadronuza teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsınız. Lenf Ödem, rahatsızlığımda kullandığı, oksi Prp, Biyorezenans, Micro Plus tedavileri, çok kısa sürede, cevap verdi. Bundan sonra Allah'ın izni ile daha da iyi olacağım.

DİLEK TÜRKYILMAZ   

LİPODEM VE SELÜLİT TEDAVİSİ

ameliyatsiz_en_iyi_lipodem_tedavisi.jpg

SN. PROF. DR. AHMET AKGÜL VE EKİBİNE;

TEDAVİ SÜRECİMDE SİZLERE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER EDERİM.

KOL VE BACAKLARIMDA MEYDANA GELEN KALINLAŞMA NEDENİYLE, BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ İLE SİZE ULAŞTIM.

YAPILAN KONTROLLER NETİCESİNDE HOCAM LİPÖDEM TEŞHİSİ İLE GEREKEN TEDAVİYE BAŞLADI, OKSİPLAZMA, VAKUM, MİKROPLUS VE BİOROZENANS KOMBİNE TEDAVİSİ İLE ÇOK İYİ SONUÇLAR ALDIK.

BU SÜREÇTE, SİZE VE EKİBİNİZE, SAMİMİ VE İÇTEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM. 

 

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Kanser ameliyatı ve Radyoterapi sonrası Lenfödem

MEME KANSERİ AMELİYATI SONRASI KOLDA LENFÖDEM 

meme_kanseri_ameliyati_sonrasi_kolda_lenfodem_2.jpg meme_kanseri_ameliyati_sonrasi_kolda_lenfodem_1.jpg

Değerli Ahmet Hocama,

Umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda yanınıza gelerek umutlarımın yenden yeşerdiği bir tedavi süreci geçirdim. Kolum eskisinden çok daha iyi şekilde yanınızdan ayrılıyorum. Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım, sevgilerimle

Gönül Öziş 

BU DA ALMANCA TEŞEKKÜR

Sehr geekrter Her Akgül,

Für all ikne Unterstützung und Behandlung möchte ich ihnen sekr danken. Nacl kürzer Seit fükle ich mick wieder woht, fetzt habe ick dünn und schöne Arm. Sicker freue ich mid sekr innen zu kennenlernen.

Mit freunlicken Grüssen.

Gönül Öziş

 

EN İYİ LENFÖDEM VE VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI

en_iyi_lenfodem_ameliyati.jpg

Kıymetli Hocam Ahmet Akgül'e

Yaşamımda tanıştığım LENFÖDEM ve VENÖZ YETMEZLİK vesilesiyle geçirdiğim zor zamanlardan sonra sizinle tanışmak ve tedaviye başlamak içimdeki inanç ve umudumu yeniden canlandırmıştı. İyi ki vesilenizle şu anda ve daha sonrasında tek başına yürüyebilen ve iyi bir hayat sürebilmenin, hastalıktan kurtulmanın sevinci içindeyim.

Sizin yaratılmanız ne kadar güzel.

İyi ki varsınız

16.11.2017

Havva BALCI 

MEME KANSERİ AMELİYATI SONRASI KOLDA LENFÖDEM

Sevgili Ahmet Hocam;

2009 Yılında yapılan Meme CA Ameliyat sonrasında alınan lenf nodlarının ardından yaşadığım üzüntü kat, kat artmıştı. 

Kolumdaki lenf ödem hayat kalitemi olumsuz yönde etkilerken araştırma içerisinde olduğum dönemde sizinle tanışmak nasip oldu şükürler olsun. 

Konya'dan ilk size geldiğimde çok tedirgindim ama sizinle ekibinizle görüşmek bana çok iyi geldi Tedavim çok güzel geçti önce Rabbimin sonra sizin sayenizde. Her zaman yanımda oldunuz. Size ve ekibinize minnettarım. Bu kadar insanlık vasıflarınız ve bir o kadar hekimlikte geldiğiniz en iyi noktadasınız.

   " Bir Şifacı Bulunur Elbet " Prof. Dr. Ahmet AKGÜL iyi ki varsınız " Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun"

  SEVGİLERİMLE

YASEMİN ÜRET    

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
En iyi Lenfödem ve Lipodem tedavisi

LENFÖDEM DENEN BİR HASTALIK VAR VE TEDAVİSİ DE VAR

en_iyi_ve_kalici_lenfodem_tedavisi.jpg en_iyi_ve_kalici_lenfodem_tedavisi_nerede.jpg

İki buçuk yıl önce geçirmiş olduğum trafik kazası sonucu, sol ayağımda lenfödem gelişti. Çok uzun bir süre (yaklaşık 1 yıl kadar) tanısı konmadan, ayağımdaki şişliği izlemek zorunda kalmıştım. Birkaç farklı doktor gezmiş olmama rağmen, tanısı konamamıştı, zamanla kendiliğinden geçeceği belirtilmişti. 1 yılın sonunda , bu sürecin kendiliğinden geçmeyeceğini ve yeni bir şeyler araştırmam gerektiğini düşündüm. Tam da bu noktada, internetten okuduğum olumlu yorumlarla , yolum Ahmet Hoca ile kesişti. Bazı aksaklıklardan dolayı İstanbul'a gelip Ahmet Hoca ile görüşmem ve tedaviye başlamam biraz gecikmeli oldu. Buraya ilk geldiğim zaman ayağımın bu haliyle yaşamaya devam edeceğime ve bir olmayacağına fazlasıyla inanmış hatta kabullenmiş durumdaydım. Çünkü gitmiş olduğum diğer doktorlarda almış olduğum telkinler bu yönde idi. Buraya geldiğimde aklımdan geçen şey, en azından denemiş olurum ve aklımda kalmaz şeklinde idi. Fakat tedavinin sonunda bundan çok daha fazlasını buldum. Lenfödem denen bir hastalığın olduğunu ve bunun tedavi edilebilecek olduğundan haberdar ve emin oldum. Üstelik tedavi boyunca, oldukça güler yüzlü ve ilgili çalışanlarla birlikte ve sayelerinde keyifli bir tedavi süreci geçirdim. Tedavinin her aşamasında manevi desteklerini hep yanımda hissettim. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

Esra Gökmen

 

6. SEANSIN SONUNDA BACAK NORMAL BOYUTLARA İNDİ                             

lenfodem_lipodem_ve_fibromiyalji_tedavisi_1.jpg lenfodem_lipodem_ve_fibromiyalji_tedavisi_2.jpg

Çok Değerli Hocam;

Sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL

Bir hadis-i şerifte; " çalışınız, herkes ne iş için yaratılmışsa o iş, ona kolaylaştırılır !" diye buyrulmuştur. Siz, bu işe vasıta kılınmışsınız ve bu işin sebepleri önünüze getirilmiş. İmtihan yolundaki; göreviniz şifa dağıtmak olmuş. Gününüz yoğun, yorgun ama ruhunuz dingin. Sabırla, gayretle bildiklerinizi hastalarınızla paylaşıyorsunuz. Size ne kadar dua etsem az.

Annemin yıllardır çektiği ağrıların üstüne son bir buçuk yıldır şişlikler eklendi. 14 ayda Ortopedi, Fizik tedavi ve Kardiyoloji bölümlerinden sayısız doktora gittik. Hepsinin söylediği tek şey "şişliklerin sebebi yok, bunlar geçmez, bunula yaşamayı öğrenin " olmuştu. Ahmet Bey muayenenin ilk saniyelerinde annemde duruş ve yürüyüş bozukluğu olduğunu söyleyerek yürüyüş analizi istedi Basit bir tabanlıkla ağrılarının % 90'nı geçebilecekti. Ardından lenfödem ve lipödem tedavisi görmeye başladık. 6.seansın sonunda bacağın normal ölçülere inmişti. Ayrıca annemin sorunlu eklem, kireçlenmeleri ve mantarıyla da ilgilenip bütüncül bir tedavi gerçekleştiren Ahmet Bey benim tıpa ve hekimlik mesleğine bakış açımı değiştirdi. Bir doktor hastasının ağrıyan yeriyle değil bir bütün olarak (ruh ve beden ) değerlendirmeliydi. Annemin hastalığının tesiri ve elemini azaltan Ahmet Bey' e bir kez daha teşekkür edip "Allah sevdiklerinize bağışlasın" diye dua ediyorum.

Benim hikayem ise 2012 yılında "çare bulunamayan ağrılarla" başlamıştı. Vücudumda çeşitli dolaşım bozuklukları (Varis \ lipödem ) olduğunu ve fibromiyalji olduğumu öğrendim. 12 günlük tedavinin ardından durağan ağrılarım ve kronik yorgunluğum azaldı. Manevi desteklerini ve samimiyetlerini hissettiğim Ahmet Beyin ekibine de teşekkür eder, bütün şifa bekleyen hastalara Şafi ismiyle Rabbimden şifa dilerim.

MELAHAT ALTUN  

ALANINDA EN İYİSİ OLDUĞUNU ANLADIĞIM AN

en_iyi_bacak_lipodem_ve_lenfodem_tedavisi.jpg lipodem_ve_lenfodem_en_iyi_tedavisi.jpg

Evet, en keyifli bölüme geldik sanırım; yaklaşık 2 haftadır lenfödem ve lipodem tedavisi gördüm ve bu süreç içinde biyorezonans, oksiplazma, vacum, mikroplus, masaj, bandaj tedavileriyle iyi bir sonuç elde ettik diyebilirim. Bacağımda önemli derecede hafifleme söz konusu. Yaklaşık birkaç ay süren araştırmalarım sonucunda Ahmet Hocamı budum ve alanında en iyisi olduğunu anladığım an muayene olmaya karar verdim. Tabi ki buraya her hasta gibi sağlığıma kavuşmak için geldim ama Ahmet hoca gibi çok başarılı bir doktorla tanışmayı, kendisini yakından görmeyi daha çok istedim diyebilirim. Çok detaylı bir anamnez ve fizik muayeneden sonra hastalık en doğru şekilde tespit ediliyor ve hastaya en uygun tedavi belirleniyor. Hastalarıyla yakından ilgileniyor ve çok güler yüzlü yani her anlamda örnek bir doktor benim için. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ayrıca mikroplusı çekilebilir hale getiren Merve Hanım'a, enerjisine hayran olduğum Nurcan Hanım'a, bilgilerini benimle paylaşıp aynı zamanda anatomi bilgilerimi pekiştiren çok naif fizyoterapist Tuğba Hanım'a, güler yüzlülüğü ile insanı rahatlatan diğer fizyoterapist Hadi Bey'e de çok teşekkür ederim. Başka bir vesile ile görüşmek dileğiyle.

Sevgiler

Vahide

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Bacak Lenfödemi ve Lipodemi tedavisi

LENFÖDEMDEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ ADRESİ BELLİ

lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_3.jpg lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_2.jpg lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_1.jpg

Kurtarıcımızla ilk tanışma hikayemiz 21 Eylül 2017 tarihinde başladı. Babam 5-6 yıldır bacak ağrısı, şişlik, yürüyememe problemlerinden şikayetçiydi. Tabiiki herkes gibi biz de sayısız şehirde sayısız doktor gezdik. Son çareyi sosyal medyada, TV kanallarında aramaya başladık. Bir gün Zahide Yetiş'in programını izlerken sesimi duyurmak adına, bir fotoğrafın altına yorum attım ve sıradan bir vatandaş, o kıymetli ellerin dokunduğu bir vatandaş, "Sizin babanıza çare Prof. Dr. Ahmet Akgül'dür" dedi. Araştırmaya başladım. Okuduğum sayısız teşekkür mektubu ve bin bir hayır duası dedim ki bu bizim kurtarıcımız olacak. Randevu alıp geldik. Tabiiki yine rutinleri oynayıp geri dönme konusunda çok endişeliydik. Fakat öyle bir tablo karşıladı ki bizi. Bir doktor değil, bir abi, bir kardeş, dost, her şeyden öte insan!!! Tüm sabrını koruyup bize her şeyi tekrar tekrar anlattı. İlk defa tedaviye ve iyi olmaya ikna olmuştuk. Sevgili Hocam siz bizim dünyamıza ışık gibi doğdunuz. Dileriz ki sizin de tüm karanlık günleriniz ışıkla dolsun. Size ve tüm ekip arkadaşlarınıza sonsuz teşekkürler. Biz lenfödem tedavisine başladık ve devam edeceğiz. Tüm hastalara tavsiyem umutsuzluğa kapılmayın, ne diyoruz eğer isterseniz. "Bir şifacı bulunur elbet"

Sevgilerimizle

Mustafa PULAT

Yağmur PULAT

OKSİPRP İLE LENFÖDEM TEDAVİSİ

lenfodem_tedavisi_1.png lenfodem_tedavisi_2.png

Yaklaşık 1.5 yıldır sol bacağımda oluşan şişlikten ve gördüğüm romatizma tedavilerinin yanıt vermemesinden dolayı, en azından bunu da denemiş olurum düşüncesiyle gelmiştim. Sizin deyiminizle tüm tedavilerden sonra son çare olarak gidebileceğim kişinin siz olduğunuzu da biliyordum. Koyduğunuz lenf ödem teşhisi sonucu en az 10-15 günü gözden çıkarmışken, "okulum açılana kadar biter di mi hocam diye sizi sıkboğaz ederken microplus, biorezonans, masaj, bandaj ve oksiprp işlemleriyle 4. Günün sonunda tedavim bitmiş bir şekilde ayrılıyorum yanınızdan. Her şeyden önce geleli 4 gün olmasına rağmen sanki uzun zamandır ordaymışım gibi hissettirdiğiniz, mutsuz olduğum ve tatmin olmadığım zamanlarda aklımdaki soru işaretlerini sildiğiniz samimiyetiniz ve candanlığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizle tanışma fırsatı bulabilmişim. İlerleyen zamanlarda başka vesilelerle görüşmek dileğiyle.

 

Gözde Eda Öz

21.09.2017

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Bacak şişliğinin en iyi tedavisi

GİTTİĞİM DOKTORLAR YALNIZCA İLAÇ VERDİ AMA ŞİKAYETİM GEÇMEDİ

bacak_sisliginin_en_iyi_tedavisi.jpg

7 yıl önce şiddetli bacak ağrısı şikayetiyle varis ameliyatı olmuştum ki bundan çok değil 3 yıl sonra ayak bileklerimde şişlikler, ağrı ve bacaklarımda tarif edemeyeceğim bir huzursuzluk yaşıyordum. Gittiğim doktorlar ilaç verip ya da klasik tavsiyelerde bulundular ama bunlar çarem olmadı. İnternette araştırırken Ahmet hocamla karşılaştım. Uzun bir süre takip ettikten sonra muayene oldum. Bugüne kadar gittiğim hiçbir doktorun demediği Lenfödem teşhisini koydu. Ve 1 ay önce tedavimi oldum. Bugün kontrole geldiğimde her şeyin iyiye gittiğini söyledi hocam. Evet artık ayaklarım şişmiyor, ağrımıyordu. "Bir şifacı bulunur elbet" Teşekkür ederim saygıdeğer Ahmet Hocam ve ekibine şifam oldukları için.

Giray CAN 

LENFÖDEM İNSANLARIN HAYATINI KABUSA ÇEVİRİYOR

bacak_lenfodemi_en_iyi_tedavisi_2.jpg bacak_lenfodemi_en_iyi_tedavisi.jpg

Sayın Ahmet Akgül ve ekibine,

Gittiğim üç kalp damar cerrahının, hastalığımın lenf ödem olduğunu fakat bir tedavisinin olmadığını söylemesi üzerine bu konuda uzman Ahmet Bey'le tanıştık. Aklımda bir sürü soru işaretleriyle tedaviye başladık. 6. Günün sonunda bacağımın genelinde 2 cm. incelme görüldü. Çoğu kalp damar cerrahının üzerine düşmediği, fakat insanların hayatlarını kâbusa çeviren bu hastalığı tedavi çalışmalarından dolayı Ahmet Bey'i kutluyorum.  Ben ve benim gibi Lenf ödem hastaları için kalıcı bir tedaviyi de bulacağına eminim.

Sonu gelmeyen sorularıma sabırla cevap verdiği için Tuğba Hanım'a, sıcakkanlılığı için Nurcan Hanım'a, ciddiyeti için de Merve Hanım'a ayrıca çok teşekkür ederim. 

Müge 

ÇOCUKLARDA LENFÖDEM

ayakta_lenfodem.jpg

Sevgili Ahmet Hocam;

Sağ ayağımdaki Lenf Ödem yüzünden uzun zamandır sıkıntı çekmekteyim. Annem babam ile sizin yanınıza geldiğimde bu hastalığın tedavi edilebilir olduğunu, şiş olan sağ ayağımın diğer ayağın gibi ödeminin geçeceğini bana söylediniz ve bana umut verdiniz. 2 hafta boyunca yapılan tedavi sonrasında bu rahatsızlığımdan büyük oranda kurtuldum, sonrası içinde hep dikkat etmem gerektiğini ve spor yapmamı bana söylediniz.

İlginize çok teşekkür ederim. Ayrıca Fizyoterapist Hadi beye çalışanlarınız Merve Hanım ve Nurcan hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sevgiler

Mert S. 

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
En iyi lenfödem tedavi cihazı

En İyi Lenfödem Tedavi Cihazı ve En İyi Lenfödem Tedavisi

bacak_ve_kol_lenfodem_en_iyi_tedavi_cihazi.png

Sevgili Ahmet Hocam,

İki haftalık lenfödem tedavisinden sonra rahatsız olan sağ bacağımdaki dolgunluk ve gerginlik hissinin kaybolmuş olduğunu ve incelmeyi fark ediyorum. Bacağımdaki doku çok yumuşadı, bunu görüp ve hissetmek çok güzel bir duygu. İki bacak arasındaki his farkı kayboldu ve inanıyorum ki ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacağım. Bu da Ahmet Hocamın ileriye dönük olan tedavilerinden dolayı kaynaklanıyor. Zaman ilerledikçe de tedavilerin sonucu daha çok belli oluyor.

Almanya'da gördüğüm tedavilerde doktorların demesi hep şu oldu "böyle yaşamaya alışman lazım", "bu hastalığın çaresi, tedavisi yok" gibi cümlelerle karşılaşıp moralimi daha çok bozuyorlardı.

Fakat Ahmet Hoca ile tanışınca içinde bir umut oldu. Kendisi bana Almanya'da görmediğim tedavileri sundu ve uyguladı ve fark ortada.

Ahmet Hocam size ve ekibinize bütün ilginizden ve güler yüzünüzden dolayı çok teşekkür ederim. Moral verip çok destek oldunuz. Kendimi burda çok güvende hissettim.

Başarılarınızın devamını diler, her şey için teşekkür ederim.

Sevgilerimle

Elif ARIKAN

BACAĞIMIN TAMAMINDA LENFÖDEM VAR

Merhabalar. Nisan ayından beri sol bacağımın tamamında lenfödem var. Lenfödem ile ilgili sayfanızda yazdığınız birçok olay maalesef benim de başıma geldi. Yanlış teşhis, yanlış tedavi, yanlış yöntemler... Sonunda lenfödem teşhisini koydular ve yazılarınızda dediğiniz gibi nereye gidersen git bunun tedavisi yok dediler. Sebebini araştırdılar ve hiçbir şey çıkmadı. Sebepsiz lenfödem dediler. Uzun zaman geçmesine rağmen hastalığımı kabullenmiş değilim. Araştırmalarım sonucunda da sizin sayfanıza ulaştım. Yazdıklarınızı okurken heyecanlandım, mutlu oldum. Bu hastalığın tedavisini olmayı her hasta gibi ben de çok istiyorum ama kafamda birkaç tane soru işareti var. Bahsettiğiniz tedavinin süresi nedir? Kesin sonuç alabiliyor muyum? Tekrarlama ihtimali nedir? Geç kalınma durumunda tedavi ile ilgili ne gibi sorunlarla karşılaşırım? Yapacağınız bilgilendirme için şimdiden çok teşekkür ederim :) Hoşçakalın.

CEVABIMIZ:

Lenfödem, tanı ve tedavisi farklı bir hastalık. Tecrübesi olmayan sağlık merkezleri için gerçekten zor. Hastalar için daha zor, her doktora giderken büyük umutlar harcamakta ama hep hayal kırıklığı ile dönmekteler. Bacakta şişliği gören bazı doktorlar daha bacağa dokunmadan, muayene etmeden, hasta ile ayrıntılı konuşmadan  hastaya hemen Dopler tetkiki istemektedirler. Hasta, zaten o doktora gidene kadar birçok Dopler çektirmiş ve zaten hepsini de yanında getirmiş olmasına rağmen, doktorlar belki de haklı olarak daha önce yapılan Dopler'lere değil de kendi çalıştığı ekibin Dopler çekmesini istemekteler. Belki haklılar ama hastalar bu durumu anlamamaktalar. Çünkü her yapılan Dopleri doğru zannetmekteler. Yani Dopleri, doktor yaptığı için niye tekrar çektirmek gerekliliğini anlamamaktalar. Hatta "bu doktorlar aynı eğitimi görüp aynı diplomayı almıyorlar mı?" deyip söylenmekteler. Kesinlikle hastalar da haklı.

"Peki, madem bu doktor istedi, onun istediği yerde Dopler çektirelim bari" deyip, mecburen Dopleri yaptırırlar. Bu Dopler ücretli de olabilir ve para harcarlar veya ücretsiz olabilir ama bu sefer de zaman ve moral harcarlar. Yani sonuçta hasta bir şeyler harcar. Peki sonuç bu harcamalara değer mi?

Dopleri yapıp doktorun önüne koydunuz. Doktor bakar, "bacağında ödem var, varis çorabı ve şu ilacı kullan" der. Biraz daha şüphe ederse "sende lenfödem olabilir, sintigrafi yaptır" der.

Hasta tatmin olmamıştır çünkü zaten çorap giyiyordur ve zaten yıllardır ilaç kullanıyordur. Zaten hala bacağındaki hastalık ortaya konmamıştır.

Bacakta şişlik var ama neden var, ve bunun bir adı var mı?

Biraz daha parası veya zamanı veya morali olan hasta bacak sintigrafisi için randevu alır. Ayaktan iğne yapılacak, radyasyon içeren bir ilaç verilecek ve radyasyon içeren film çekilecek.  Hasta aldığı radyasyona mı yansın, ayaktan giren iğnenin acısına mı yansın, harcadığı para ve zamanın derdine mi yansın, en kötüsü de sonuç çıktıktan sonra "bunu  tedavisi yok" denilmesine mi yansın.

Sonuç yine hüsran. Tedavisi yok dendi ve eve dönüyorsun. Halbuki gittiğiniz doktor hem doçent veya profesördü, hem meşhurdu hem de çok güzel muayenehanesi vardı, hem de internette Google da "reklam" vererek en üst sıralardan bulunuyordu.

Yani devlet hastanesine de gitsen olmuyor, üniversite hastanesine de gitsen olmuyor, özel bir doktora da gitsen olmuyor.

Veya tanı konuldu ve lenfödem dendi ve sizi tedaviye aldılar. Tedavisi ne?

Lenfödem masajı ve bandaj ve çorap.

Peki onlarca seans masaj yaptırdınız, bacağı mumya gibi bandajladılar ve sizi son seanstan sonra lenfödem çorabı ile gönderdiler.

Belirli bir süre bacak inceldi ama o da ne?

Bacak tekrar eskisi gibi oluyor yani lenfödem tekrarlıyor.

Yine para, moral ve zaman boşa gitti. Hatta bu sefer sağlık sektörüne bile küstünüz. Bir yakınınızdan bile duysanız, "boş yere gitme, ben gittim, hiç bir işe yaramıyorlar" demeye başladınız.

Peki,

Her şeyin çaresini bulan tıp ve teknoloji acaba bu hastalığı neden tedavi edemiyor, veya bu hastalık ne oldu da geldi beni buldu?

Gibi sorularla kafanız karma karışık. Acaba bu işte bir yanlışlık yok mu?

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Lenfödem ve Varis Çorabından kurtuldum

23 YIL SONRA VARİS ve LENFÖDEM ÇORABINDAN KURTULDUM

varis_corabi_giymek_istemiyorum.jpg

Şu anda insan duygu ve düşüncelerini nasıl anlatabilir ki bilmiyorum. 23 yıllık bir rahatsızlığın sonunda tanımış olduğum Ahmet Akgül hocama milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Gitmiş olduğum daha önceki doktorların bir türlü cesaret edemedikleri ameliyatı büyük bir ustalıkla yapıp beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için teşekkür ederim. Artık varis çorabına bağımlı olarak yaşamayacağım. Gittiğim doktorların hepsi aynı senaryo aynı taktik ile insanları yaşatıyorlar. İyi ki varsınız ve iyi ki sizin gibi işini bilen bir insanla tanışmışım.

Teşekkür Ediyorum. Prof. Dr. Ahmet Akgül                           

06.12.2017

Mevlut Tok

Geçmiş Olsun Demiyoruz GEÇTİ ARTIK DİYORUZ

 

HEM KİLOMDAN HEM VARİSLERİMDEN HEM DE LENFÖDEMDEN KURTULDUM

varislerden_kilolardan_lipodemden_ve_lenfodemden_kurtulma.jpg kilolardan_varislerden_ve_lenfodemden_kutuldu.jpg

On yıldır bacaklarımda şişlik ve ağrılar vardı Tekirdağ da Dr. Gittiğimde varis dediler daha sonra bu şişlik ve ağrılar göbeğime doğru yayılmaya ve sertleşmeye başladı. Hareketlerim kısıtlanmıştı Tekirdağ da yine Dr. Gittim ve bana acilen varis ameliyatı olmam gerektiğini söylediler ve ameliyatımı oldum bir müddet sonra kontrole gittim göbeğimdeki şişlikler ayağımdaki şişlikler devam ediyordu. Dr, senin kilon böyle yaşamaya alışacaksın dedi. Tabi üzüntü ve stresle eve döndüm ortanca kızım Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül'ü internetten bulmuş ve randevumuzu aldık. Ahmet hocamla görüştük sağ olsun çok iyi karşıladı tedavimi başlattı on iki gün tedaviden sonra ameliyat olacağım söyledi. Ve dediği gibi oldu. Bu arada sağ olsun bana komple çekap yaptırdı herşey normal çıktıktan sonra ameliyata hazırız dedi ameliyatımı oldum Allah bin kere razı olsun şuan on beş kg verdim. Eski halime döndüm ağrılarım ve göbeğimdeki şişlik indi. Rahat yürüyorum evde işlerimi yapıyorum. İyi ki tanımışım Prof.Dr. olduğu halde halden anlayan seninle iyi diyolog kuran bir kardeş bir arkadaş sizi iyi ki tanımışım iyi ki tedavi olmuşum bu arada yanında çalışan elemanlarına, asistanına kadar herkese teşekkürler hocam Allah razı olsun.

Saygılarımla

Nejla ÖZKURTOĞLI 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Kol Lenfödemi ve Tedavisi

KOLUMDAKİ LENFÖDEMİN TEDAVİSİNİ BULDUK

kol_lenfodem_en_iyi_tedavi.jpg kol_lenfodem_en_iyi_tedavi_2.jpg

Saygıdeğer Ahmet Hocam,

Buraya büyük umut besleyerek geldik ve umutlarımızın karşılığını alarak dönüyoruz. "Bir şifacı bulunur elbet" dediniz, biz şifamızı bulduk. Her şey için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler sunarız.

Saygılarımızla

Selen HARMANCI

 

 

 

  AVRUPA'DA BİLE BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ YOK DEDİLER

kolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul_3.jpg kolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul.jpg kolda_lenfdem_ameliyati_yapan_dr_ahmet_akgul_2.jpg Merhabalar diyerek satırlarıma başlamak istiyorum öncelikle Sayın Ahmet beye ve ekibine teşekkür ediyorum.

Bizim problemimiz yani oğlumun hastalığı doğuştan tek kolunun büyüklüğüydü. Sağ kolu sol koluna oranla 10 cm daha büyüktü ve kitle vardı. 17 yıl boyunca Danimarka'da ve Türkiye'de bir teşhis konulamadı.

2016 yılında lenfödem olduğu teşhisine varıldı. Bizi 1,5 yıl boyunca Danimarka'da bir hastaneye yönlendirdiler ve orada tedaviye başlanıldı, yalnız 01.12.18 tarihinde lenfödem değil "Klippel sendromu" olduğu kanısına varıldı. Ve orada ve Avrupa'da bu hastalığın bir tedavisi olmadığı onunla yaşamayı öğrenmesini bildirdiler. O gün orada dünya başıma yıkılmıştı. Oradan çaresiz bir şekilde eve geldim ve hemen bu hastalığın adını yazıp internette araştırmaya başladım ilk karşıma Ahmet beyin adı çıktı ve araştırdım okudum buldum dedim ve ilk işim sabah aramak oldu ve randevumu alıp İstanbul'a geldik ve tedavi süremiz başladı. Ve burası doğru adresti 30.03.2018'de ameliyatla kolundaki 10 cm'lik kitleyi aldı şimdiden çok rahatladı oğlum ve bu ameliyat çok riskliydi. Danimarka'da "bu kitle alındığı takdirde kanamanın durmayacağını hastayı kaybedebileceklerini" söylediler. Lakin Ahmet Bey çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdi ve hiç kanama olmadı.

Şu anda ameliyatımızın 6. Günü ve oğlum moral olarak ta çok rahatladı koluna bakıp seviniyor. Eski resimlerine bakıp ne kadar fark var diyor. Ahmet beye minnet borçluyuz oğlumu ve bizi bu kadar sevindirdiği ve yavrumu sağlığına kavuşturduğu için. Ayrıca o kadar içten samimi bir doktor görmedim. Ameliyat sonrası bizimle oturup çay içip ameliyat hakkında bilgi verdi ve resim gösterdi. Ben hiçbir yerde bir profesörün böyle yaptığını görmedim. Takdire şayan hareketleri var. Tedavileri süper, herkese tavsiye ederim ve çevremde hocanın dalında hastalığı olan herkese tavsiye edeceğim.

İyi ki varsın TRABZONLU.

Saygılar, ÇİÇEK AİLESİ

Danimarka 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Lenfödem Yarası Tedavisi

LENFÖDEM TEDAVİSİNDE MASAJ VE BANDAJ DIŞINDA FARKLI TEDAVİ VAR MI?

farkli_lenfodem_tedavisi.png

Sevgili Ahmet Hocam,

Edindiğim tecrübeler üzerine büyük ümitsizliklerle geldim size gittiğim diğer doktorlar gibi benimde derdime derman olamayacağını sandım.

Üç haftada bana büyük ümitler verdiniz. Tedavim sizin yaptığınız işlemlerle çok başarılı oldu. Lenfödem tedavisinin başka bir boyuta taşımışsınız.

Bacağımın durumu hiç bu kadar iyi olmamıştı. Başta size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Diğer hastalara şifa olmanız dileğiyle ile.....

Bir Şifacı Bulunur Elbet

Baran Can

O ESKİ HALİMDEN ESER YOK ŞİMDİ

masaj_ve_bandaj_disinda_lenfodem_tedavisinde_farkl_ne_var_1.jpg masaj_ve_bandaj_disinda_lenfodem_tedavisinde_farkl_ne_var_2.jpg

Kızım bir şifacı bulunur etiketiyle sizi bulmuş. Meğer 6 yıldır Lenf ödem hastasıymışım. Son 2 yıl içinde öğrendim. İlaçlar, iğneler birçok yol denedik gittiğim doktorlarla... Çok büyük bir ümitsizlikle gelmiştim açıkçası ama sizinle görüştüğüm andan itibaren bana umut oldunuz bunun için size minnettarım. İlk seanstan itibaren inanılmaz bir rahatlık ve gelişme oldu bacağımda... Artık hareketsizliğe eve kapanmaya son. Tedavim sona erdi ve şuan her anlamda çok iyiyim. Ayağımdaki estetik görünümden bahsetmiyorum bile Çünkü O ESKİ HALİMDEN ESER YOK ŞİMDİ:)

Ekibinize ve size çok teşekkür ederiz. Biz şifamızı sizde bulduk diğer hastalara şifa olmanız dileğiyle

birşifacıbulunurelbet

Kadriye ARGUNŞAH 

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Lipodem ve Lenfödem Hastalığına bağlı Bacak Ödemi

LİPODEM VE LENFÖDEM BİRLİKTE BACAK ÖDEMİ

lipodem_ve_lenfodem_hastaligina_bagli_bacak_odemi_1.jpg lipodem_ve_lenfodem_hastaligina_bagli_bacak_odemi_2.jpg

3 senedir ayağımda şişlik vardı ve şekli bozulmaya başlamıştı.

Gaziantep'te birçok doktora gittim teşhis koyamadıkları gibi bir de bunun çaresi yok dediler. Yağ bezesi diye geçiştirdiler. Sonra bir dahiliye Dr. "ödem olabilir" deyince internetten Prof. Dr. Ahmet Akgül hocayı buldum. Yorumlardan memnuniyeti görünce randevu alarak İstanbul'a geldim. Aynı gün hastalığımın lenfödem ve lipodem olduğu anlaşıldı ve en kısa sürede tedaviye başlandı. 20 gün sonunda ayağım rahatladı şişlikler küçüldü. Başta Ahmet Akgül hocaya ve ekibi Selin hanım, Nurcan hanım, Merve hanım ve Hadi hocaya çok teşekkürler.

G. C. 

SAĞLIKSIZ GELİP SAĞLIKLA AYRILIYORUM 

bacakta_lipodem_lenfodem_ve_ic_varis.png bacakta_lenfodem_lipodem_ve_venoz_yetmezlik.png

 

Sayın Ahmet AKGÜL Hocam,

8 senedir lenf ödem teşhisi konulan hastalığım ile mücadele ederken, "bu hastalığın tedavisi yok" diye her yerden geri çevrildim. En sonunda size ulaştım. Sizinle konuştum. Önce bana "iç varisim olduğunu" söylediniz, daha önce gittiğim hiçbir doktor söylememişti. Yapmış olduğunuz iç varis ameliyatı ile ayaklarım tamamen hafifledi. Lenf ödem tedavime başladınız. Bu tedavi sürecinde güleryüzlülüğünüz ile başta siz ve ekibiniz Selin Hocam, Tuğba Hocam, Hadi Hocam, Nurcan Hanım, Merve Hanım olmak üzere her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi bildiririm. Sağlıksız gelip sağlıklı bir şekilde sizlerden ayrılmaktan mutluluk duyarım.

Neriman B. 

LİPODEM LENFÖDEM VE VENÖZ YETMEZLİK TEDAVİSİ BİR ARADA 

en_iyi_varis_doktoru_ahmet_akgul_ile_lipodem_tedavisi.jpg en_iyi_varis_doktoru_ahmet_akgul_ile_lipodem_tedavisi_2.jpg

Ben Saliha Önder Almanya'dan geliyorum. Almanya'da üç defa "venöz yetmezliği ameliyatı" oldum ama her defasında tekrarladı ve dördüncü kez olmam gerektiğini söylediler. Ben de Ahmet beyin konuşmalarını hep takip ederdim, nihayetinde dedim ki "ben bir de Ahmet beye kontrol olayım" dedim. İstanbul'a geldim ve muayene oldum. Ahmetbey ameliyatlarımın başarılı olduğunu ama benim sorunumun Lipodem olduğunu söyledi ve ona göre bir tedavi süreci planladı. Bu süreç içinde ben çok memnun olarak rahatsızlığımdan kurtuldum, şimdi sanki bu sıkıntıları ve bu ağrıları çekmemiş kadar rahat ve sağlıklı bir şekilde Almanya'ya dönüyorum. Ameliyat olmamada gerek kalmadı.

Ahmet beye ve personeline çok minnettarım. Ne kadar teşekkür etsem az olur. Allah Ahmet bey'i ve takımını başımızdan eksik etmesin vatanımıza milletimize insanlara hep yardımcı olsun.

Teşekkürler

Saliha Önder  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
OksiPlazma ve Vakumed ile Kalıcı Lenfödem Tedavisi

LENFÖDEM TEDAVİSİNDE EN İYİ YÖNTEM: OKSİPLAZMA® İLE BİRLİKTE GERONTOLOJİK BİYOREZONANS, MİKROPLUS VE VAKUMED TEDAVİSİ

en_iyi_lenfodem_tedavisi_oksiplazma_ve_vakumed.jpg en_iyi_lenfodem_tedavisi_oksiplazma_1.jpg

Yaklaşık üç senedir şiş olan bacağım, Türkiye'nin iyi denebilecek özel hastaneleri tarafından bu ayak böyle deyip, onca tetkik sonucunda Bir tanı dahi koyamamış olmalarına hala aklım almıyor. O hastanelerin tam tersi, bütün profesyonelliği ve kendinden emin duruşuyla ve hastaya hastalığını en ince ayrıntısıyla anlatma sorumluluğu hisseden ve tedavi şekilleri ile güven vermiş olan, Sayın Ahmet Akgül Hocama ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim. Yaklaşık on gündür Lenf  ödem tedavisi görüyorum.  Biyorezonans, microplus, vacumed, lenf drenajı mesajı ve bandajlama tedavi yöntemiyle ciddi anlamda bacağımda iyileşme meydana gelmesiyle birlikte oksiplazma tedavi metoduyla birlikte tedavi bitikten sonraki süreçte de dokularımın iyileşeceğine dair  umut oldu. Bundan sonra Allah'ın izni ile klinikte öğrendiklerim doğrultusunda sağlıklı beslenme ve sporu da hayatıma dahil ederek daha da iyi olacağım. Allah tüm hastalara şifa versin ve Allah Ahmet hoca ve ekibinden razı olsun.

Canan Çetinkaya

BACAĞIMDAKİ ŞİŞLİK MEĞER AŞIRI KİLODAN DEĞİLMİŞ

bacak_sisligi_ve_lenfodem_tedavisi_2.jpg bacak_sisligi_ve_lenfodem_tedavisi_1.jpg

On yıl oldu şişlik var. Her 2 ay içinde 39° ateşle hastaneye gidiyorum. Fakat bir çözüm bulamadım, gitmediğim doktor kalmadı. "Apandisit" deyip tomografi çektiler, bir şey yok. Kalp damara gittim, "iç varis", peki ne yapacağım? Modet ilacı fayda bile vermedi. Amma ve lakin, ben git gide şişmeye başladım, zorlanıyorum, perişan oluyorum. İnternette araştırırken sevgili kızım "anne buldum" dedi. Bir çığlık attı. Kızım, benim moralim bozulmasın diye "anne sen kilodan oldu" diyor, yapacak bir şey yok zannediyoruz. Ama randevumuzun zamanı geldi. Geldik aradığımızı bulduk. 10 günde benim ayaklarımın tamamen şişi indi. Gemi gibi ağır hissederken vücudumu, şimdi kuş gibi oldum. Ahmet AKGÜL hocama ve çalışanlarına çok teşekkürlerimi iletir, saygılar sunarım. ALLAH RAZI OLSUN, rüyada gibiyim.

  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

 
Yurtdışından gelen Lenfödem Hastası

ALMANYA'DAN GELEN LENFÖDEM HASTASI

lenfodem_tedavisi_ve_ameliyati_1.jpg lenfodem_tedavisi_ve_ameliyati_2.jpg

Sevgili okuyucular,

Hikayemi kısaca size aktarmak isterim. Bir sabah kalktığımda ayağım şişmişti. O an geçer diye pek de önemsememiştim. Aradan bir kaç gün geçmesine rağmen ayağımdaki şişlik bir türlü geçmedi. Kendim hemşireyim, bu yüzden, aklıma bin bir türlü hastalıklar da gelmiyor değildi. Almanya'da bir sürü doktorlara göründüm, kendimce de çok araştırmalar yapmıştım fakat istediğim, beklediğim yorum ve sonuçları alamadım. Son kaldı, "lenfödem" tanısı kondu. "Terapisi ömür boyu komprese eden çorap ve lenf cihazı" denildi. Tabi bu da beni pek de tatmin etmedi.

"Ölüm hariç her şeye çare vardır" diyerek araştırmaya başladım ve Ahmet Hocamın sayfasını buldum.

Bir sürü videolarını izleyerek onun muayenehanesine gelip onunla tanıştım.

Çok şükür çok da olumlu sonuçlar aldım.

Tıpta çareler tükenmez. Umudunuzu yitirmeyin. Rabbim onları başımızdan eksik etmesin. Her şey için teşekkür ederim. Hocam ve ekibine sevgilerimle.