Kalp ameliyatında en iyi tedavi Yazdır e-Posta

BABAMIN AÇIK KALP AMELİYATI

katibe.jpg
Kalp Damar Cerrahisi Bölümünde, babam Sali ERDEM, 09.04.2014 tarihinde kalp ameliyatı oldu. 2 hafta hastanede tedavi gördü, hastalığı boyunca özveriyle tıbbi bilgi ve insani ilgilerini esirgemeyen Prof.Dr.Ahmet AKGÜL başta olmak üzere, babamın ameliyatını gerçekleştiren tüm bölüm çalışanlarından gördüğümüz güven, güleryüz, ilgi ve saygının karşılığında teşekkürü borç bildim, bu kadar mesleğini severek yapan, hastalarına duydukları saygı ve ilgi için kendilerine sonsuz teşekkürler, özel hastanede bile görülmeyen güven ve ilgiyi burada gördük.
Mustafa Kemal ATATÜRK boşuna dememiş, "Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin" diye, ülkemizde sizin gibi doktorların varlığını bilmek gurur ve güven verici, başımızdan eksik olmamanız dileğiyle, TEŞEKKÜRLER.
Katibe ERDEM
 
 
 
 

HASTAMIZIN DAMAR YAPISI DA SORUNLUYDU

Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül çok sevdiğim dayımın hayatını kurtardı. Ciddi anlamda hayati risk taşıyordu ve hastamızın damar yapısı da sorunluydu. Hiç bir cerrah arkadaş ameliyata yanaşmadı ve umut verici de konuşmadı. Ahmet Hoca'yı Allah karşımıza çıkardı ve yaklaşık 6 saat süren bir operasyonla dayıma yeniden hayat verdi. Meslektaşım olarak kendisiyle gurur duyuyor, saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Doç.Dr.Ahmet Akgül Hoca'yı süperman olarak görüyorum.

İyi ki varsın Mr.Bypass:)

Doktor Özlem

ÇOCUKLAR DUYMASIN 

fs_fs.jpg

Bazı değerler vardır çok kısa kelimeyle anlatılır, çünkü o değerler öylesine anlam taşır ki onları anlatmak imkânsızdır. Siz değerli hocam Dr. Harfiyle işaretlenen doktorum siz öyle kutsal öyle değerli ve öyle anlamlısınız ki Allah her insana size nasip ettiği mesleği nasip etmez. Siz Allah tarafından seçilmiş özel insanlarsınız, siz daha annenizin karnında yaratılırken üstün nitelikli kişi olarak yaratılmışsınız. Ben de ne şanslı kişiyim ki siz değerli insanlarla ayni çatı altında otuz yıl görev yapma şansı yakaladım. Ey kutsal insan,  ey güzel insan tıp bayramını kutlar nice bayramlar dilerim. Aramızdan ayrılan meslektaşlarınızı rahmetle yâd ediyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Şöför Süleyman YAĞCI (Fıs fıs İsmail)

 

 

 

 

 

KALP HASTALIKLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PROF DR AHMET AKGÜL'ÜN ÖZGEÇMİŞ/CV SİNİ OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ