Kalp Hastalıkları
Bakırköy Kalp Damar Merkezi

BAKIRKÖY KALP DAMAR CERRAHİ KLİNİĞİ'NE

13.04.2012 tarihi itibariyle Kalp Krizi nedeni ile hastanenize acil olarak getirildim. Yapılan acil anjiyo ve damarıma konulan stent ile kurtarıldım. Klinik Şefimiz Doçent. Dr. Ahmet Akgül ve Ekibindeki değerli hocalarımızın tavsiyesi üzerine 24.04.2012'de By Pass ameliyatı oldum. 08.05.2012 tarihinde taburcu olup evime döndüm.

Bu yattığım süre içerisinde görmüş olduğum hizmet, saygı ve sevgi ve doktorlarımızın göstermiş olduğu  ilgi ve alakadan dolayı tüm hekimlerimle gurur duydum. Bana göre Türkiye'deki Sağlık Sektöründeki gelişimin ne kadar ileriye gittiğinin en güzel örneklerinden birisi olmuştur.

Saygılarımla

Teşekkürlerimi borç bilirim.

 Ceyhan  Taşkın

 
Sizi hiç unutmayacağız

BAYPAS AMELİYATIMI YAPTINIZ

Sayın Prof Dr Ahmet Akgül beye ve değerli ekibine beni 2 kez üst üste saatlerce uğraşarak bypass ameliyatımı gerçekleştiren sizlere sonsuz şükranlarımı, teşekkürlerimi ve dualarımı arz eder, siz ve sizler gibi değerli Türk doktorlarımızı candan kalpten tebrik eder başarılarınızın devamını yüce rabbimden sonsuz dileklerimle dilerim.

Seyfettin YAVUZ

BİRÇOK HASTANIZI HAYATA BAĞLADINIZ

Saygıdeğer , başarılı ve varlığı ile bizlere güven veren doç.dr.sayın Ahmet Akgül. Bu satırlara başlamak çok zor şu anda yaşadığım duygu yoğunluğunu anlatmak ondan daha zor. Ancak sözün kısası; çok başarılısınız, güven veriyorsunuz, varlığınız bizler için inanılmaz güzel. Bu vatanın , bu milletin ve tabiki bizlerin size çok ihtiyacı var. Allah sizden razı olsun. Beni ve benim gibi birçok hastanızı hayata bağladınız. Ben sizi hiç unutmayacağım ve inanın çevremdeki insanlara sizin ne kadar başarılı bir doktor olduğunuzu anlatırken, ne kadar şanslı biri olduğumuda unutmuyorum. Başarılarınız daim, mesleki yaşamınızda yolunuz açık ve aydınlık olsun. Allaha emanet olun.

Saygılarımla.

Kenan Dalkıran 

 
Ameliyat edilemez diyorlardı, Ahmet Hocayı bulduk

AMELİYAT EDİLEMEZ DİYORLARDI AMA YİNE DE YILMADIK

''Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz.'' demiş Henry Wodworth LONGFELLOW.

İşte bu anlamlı sözler İzmir'den İstanbul'a olan yolculuğumuzun başlamasına neden oldu.

Babam Ahmet CENGİZ 3 yıldır kalp yetmezliği tedavisi görüyordu. Nisan 2012'de yüksek ateş nedeniyle hastaneye yatırıldı. Babamın vücudunda nereden kaynaklı olduğu belli olmayan bir enfeksiyon durumu söz konusuydu. Bu nedenle İzmir'de gitmediğimiz özel,devlet,araştırma hastanesi kalmadı. Her doktor ağız birliği yapmış gibi hastanın kalp kapakçığında sorun var ama; ameliyat edemeyiz diyorlardı. Yine de yılmadık.

Yaptığım araştırmalar sonucu derdimize çare olcağına inandığım İstanbul'daki bir hastaneye , babamla ilgili tüm tetkikleri faksladım. İnceleme sonunda bizi kabul edeceklerini,ameliyatı yapabilceklerini söylediler. Büyük bir umutla İstanbul'a geldik. Babam ise durumumdan dolayı uçak ambulansla gelebildi. Doktorlar birkaç gün sonra, yaptığımız tetkiklere göre hastanın kalp kapakçığında enfeksiyon var; bu durumda ameliyat yapamayız dediler. Bu kadar kısa sürede ne değişmişti hala anlamış değilim. O an hissettiğim tek şey büyük bir hayal kırıklığı idi.

Babam yoğun bakımda gittikçe kötüleşirken tavsiye edilen bir isim DOÇ.DR. AHMET AKGÜL bizi yeniden umutlandırdı. İnternet aracılığıyla bağlantı kurup görüştük. Bu durum bir mucizenin başlangıcı oldu.

Yaptığımız görüşme sonucu babamın derhal ameliyat edilmesi gerektiğini; geçen her günün babamı ölüme biraz daha yaklaştırdığını söyledi. O zaman anladım ki, başarısızlığın en önemli sebebi kararsızlık ve gecikmeydi. Başarının sırrı ise Axel MUNTHE'nin de dediği gibi bilmek,istemek,cesaret etmek ve susmaktı. Ahmet Bey işini iyi biliyordu. Ameliyatı cesaretle kabul etti ve kararı bize bırakarak susmayı tercih etti.

Babamın ameliyattan sağ kurtulma şansı çok düşük olmasına rağmen doktorumuza sonsuz güvenerek ameliyatı kabul ettik. Sonuç Allah'ın da izniyle başarılı oldu ve mucize gerçekleşti. Artık babam hastanede mucize hasta olarak tanınıyordu.

Bizler bugüne kadar hastasıyla bu kadar ilgili,duyarlı,zaman problemi yaratmadan (dinlenme ve tatil zamanından kullanarak), hasta ve yakınlarıyla doyasıyla konuşup;bilgi veren, sıkılmadan dinleyen,moral veren bir doktora ilk kez rastladık.

Doç.Dr.Ahmet AKGÜL kendisine umut bağlayan hiçbir hastayı geri çevirmeyen; fakir,zengin,yaşlı,genç ayırt etmeyen, mesleğine aşık bir doktor. Ona gidip de iyileşmeyen hasta yok gibi (Tanrı'nın izniyle). Bence Ahmet Bey kalp konusunda hastaların ikinci hayat şansı. Tanrı sanki onu ve sihirli ellerini insanlara hediye olarak göndermiş. Onu tanıdığımız içim babam,ben ve ailem çok mutluyuz.

Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kalp Ve Damar Cerrahisi Klinik Şefi Doç.Dr.Ahmet AKGÜL  (geleceğin profesörü) ve ekibine, kalp damar servisi,yoğun bakım ve ameliyathane çalışanlarına, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Güzel ve sağlıklı günlerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Gökçe OYEKÇİN 

 
Anlatılmaz Yaşanır

ANLATILMAZ YAŞANIR

Kardeşim Ahmet Sütçüoğlu 22.8.2012 kalp krizi ve kalp durması ile yoğun bakım servisinize alınıyor, o gece anjiyosu yapılıyor ve 27.8.2012 tarihihinde bypassa alınıyor. Bu süreçte ahmet hoca bizi sakinleştirmek için her sorumuza cevap veriyor. Ailemizle ilgileniyor.

Aslında yazdıklarım yaşadıklarımızı anlatmıyor. Uzun bir bekleme süresi sonunda güzel haberi alıyoruz, herşey yolunda. Kardeşim hastaneden taburcu oldu, bir haftadır evde. Bu gece bir sorunu olmuş, ahmet hoca ya mesaj attım. Aynı anda bana geri döndü. Sıkıntımızı giderdi aslında eksik yazdım. Kendisi bunu daha önce de yapmıştı. Hem de en umutsuz olduğumuz bir zamanda. Kardeşim ile ilgili o ilk gece mesaj atmıştım kendisine email ile ama telefon numaramı yanlış yazmışım. Defalarca geri aramış, bana ulaşamamış. O koşuşturma ve zamansızlığın içinde bana dönmüş, beni geri aramış. Hhangi birini anlatsam, nasıl teşekkür etsem. Ahmet akgül hoca ya ekibine neler söylesem az, nasıl anlatsam az. Ancak yaşanır böyle bir yüce gönül, teşekkürler teşekkürler teşekkürler.

Melike Sütçüoğlu Özyazar

 
En Modern Kalp Ameliyatları

  STENT SONRASI KALP AMELİYATI

calisan_kalpte_baypas.jpg koroner_baypas_1.jpg koroner_baypas_2.jpg

Çok değerli, sevgili Ahmet Hocam;

    Antalya'da kalp krizi geçirip stent takıldıktan sonra, diğer damarımda tıkalı olduğunu ve açık kalp ameliyatı olmam gerektiğini öğrendim. Ama doktorlar " Çok zor bir ameliyat kimse yapamaz " dediler.  O korkuyla ben ve ailem İstanbul'a sizinle tanışmaya geldik. Sizi ilk gördüğümüz andan itibaren, sanki çok sevdiğimiz bir akrabamız gibi yakın hissettik. Rahat, samimi ve cana yakın tavırlarınız bize verdiğiniz moralle ertesi gün ameliyata karar verdik. Size o kadar güvendik ki ameliyat risklerini anlatan belgeyi bile okumadan imzaladım.

   Ameliyat çok iyi geçti. Kalbimi durdurmadan ve bacağımdan damar almadan, içeriden damar bulmanız başarılarınızın ne denli büyük olduğunun kanıtı. Sonradan öğrendim ki çoğu doktor bu kadar zahmete katlanmazmış. Bu nedenle de hasta aylarca toparlanamazmış.

      Ameliyattan önce bütün tanıdıklarımız, ameliyatın zor olduğunu, iyileşme sürecinin ve bakımının daha da zor olduğunu, hatta hastaların huy değiştirdiğini söylemişlerdi. Sayenizde bunların hiç birini yaşamadım. Üçüncü günden itibaren hiç yatmadım hatta sürekli dolaşıp kafeterya ya indim. Kendi ihtiyaçlarımı karşıladım. Taburcu olur olmaz hemen tatile çıktım. Beni gören yakınlarım "10 günde ne çabuk toparlandın nasıl bir doktorun var diye " hayret ettiler.

   Ameliyat ekibiniz ve asistanlarınız çok başarılı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Hastane personeli iyi ve güler yüzlü. Kendimizi evimizde hissettik. Hatta hemşirelerden biri " Ahmet hoca çok iyidir iyi ki karşılaşmışsınız" dedi.

   Allah kimseye hastalık göstermesin ama, her hastaya da sizi nasip etsin. Ben canımı, gözüm kapalı size emanet ettim ve sağlığıma kavuştum. Allah sizden bin kere razı olsun. Harika ailesiniz. Karakteriniz ve mesleğinizdeki başarılarınızla çok üstün bir doktorsunuz.

Sevgilerle

Hastanız İLKER TEZÖLMEZ 

KİMSE AMELİYAT ETMEYİ GÖZE ALAMAMIŞTI 

Merhaba AHMET BEY,

Bu aslında cok onceden yazmaya kalktıgım ama her yazmaya baslayısımda sevıncten aglatarak devamını getıremedıgım yazılarımdan bır tanesı. 4 hazıranda babam BEKİR OĞUL'u amelıyat etmıstınız. Kalp krizi gecırmıs ve damarlarındakı o ciddi problem ortaya cıkmıstı. Öğrendıkten sonra Turkıye'de aklımıza gelen bırcok doktorla gorusmüştük ve kımse amelıyat etmeyı göze almamıstı. Aslında yasaması ıçin şansı olmadıgını söyluyordu herkes..Bu o kadar acı bır durum kı.. sıze ne kadar dua etsek az. Babamı kurtardınız, hala yazarken boğazım tıkanıyor, tesekkure yeterı kelıme bulamıyorum. Harıka bır ınsansınız ALLAH hepyardımcınız olsun tekrar tekrar bınlerce kez tesekkur edıyorum ...

Duygu Oğul  

 
İyileşme umudu olmayan hastalık yoktur

UMUT KARANLIK GECEYE RAĞMEN BUĞULANMIŞ CAMA GÜNEŞİ ÇİZEBİLMEKTİR

Sevgili Ahmet AKGÜL, işte siz de bizim için karanlık hayatımızı aydınlatan bir güneşsiniz. Sevgili annem Gazal ÖZDEMİR beş yıldır hastane hastane dolaştı, hiç biri doğru dürüst teşhis koyamadı. Kimisi şeker, kimisi gizli tansiyonu var dedi. Bu şekilde annem yıllarca acı çekti ve hayatını yaşayamaz hala geldi. En son solunum yetmezliğinden İstanbuldaki bir araştırma hastanesine yoğun bakıma kaldırıldı ve akciğerinde mikrop oldu teşhisi konuldu. Altı ay gibi bir süre araştırma hastanesinde tedavi gördü ve taburcu edildi. Biz tamam her şey yoluna girecek dediğimiz anda annem eskisinden daha kötü oldu. Çünkü hiç bir doktor doğru teşhisi koyamadı.

Ta ki sevgili DOÇ DR. Ahmet AKGÜL ile karşılaşıncaya kadar. Kendisi annemin kalbinde avuç içi büyüklüğünde bir kitle tespit ettiğini ve bu ameliyatın gerçekten çok büyük risk taşıdığını belirtti. Ahmet hocam ameliyatın ne kadar riskli olduğunu biliyordu, fakat bunu başaracağından emindi. Çünkü onun adı Umuttu... Ve bu şekilde Umud'a Yolculuğa çıktık. Ameliyat çok başarılı bir şekilde geçti ve sevgili hocam annemizi bize tekrar geri kazandırdı. Sayın Ahmet hocam size ve ekibinize ne kadar teşekkür etsem de azdır. Tüm ailemiz size duacıdır. Siz varlığınızla insanlara umut vermeye devam ediyordunuz.

Saygılarımla

Naciye ÖZDEMİR

UMUDUN AZ OLDUĞU BAYPAS AMELİYATI

Doç. Dr. Ahmet Akgül 10.09.2012 tarinde babama yapmış olduğunuz çok riskli yaşama umudunun az biçildiği hastamızın bypass ameliyatını başarıyla gerçekleştirdiniz.. Ameliyattan sonra da bizden manevi desteğinizi eksik etmediğiniz için de size sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.. Ayrıca internet sitenizden paylamış olduğunuz makaleleri okuyup videolarınızı izledim.. Size ve yetiştirmekte olduğunuz ekibinize başarılar dilerim..

Murat KARTAL  

 
The Best Heart Surgery Operation

THE BEST HEART SURGERY OPERATION

Dear Dr. Ahmet Akgul,

Firstly I am really happy and proud to know you. I would like to thank you so much for your success in my husband`s heart surgery. Also i appreciate your attention and conversance in all steps of operation.

Also we would like to thank you to your team and other Doctors. Cardiothoracic surgery specialists; Cardiothoracic surgery junior doctors;

Ayfer Kocaimamoğlu

Devamı...
 
Melike Sütçüoğlu Özyazar

Sevgili Hocam

Ağustos 2012 de tanıdım sizi. Kardeşim Ahmet Sütçüoğlu'nun 4 damarını baypass yapıp bize onu bağışladınız ama insanlığınızı hasta ve hasta yakınlarınıza yaklaşımınızı sizi tanımayan hiç kimse

anlayamaz. Sizi televizyon kanallarında gördükçe gurur duyuyorum.

HEP VAR OLUN HEP BİZİMLE OLUN İYİ YILLARA

 
İsmail Hepöz

T.C. Sağlık Bakanlığı Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Klinik Şefliğine

Ben iyileştirmiş olduğunuz hastanız İsmail Hepöz. 51 yıllık ömrüm boyunca birçok devlet, özel tıp, eğitim ve araştırma hastanelerine gittim. Birçok doktorla akraba gibiyiz. Gitmiş olduğum hastanelere nazaran

buradaki bilhassa KVC kliniğindeki temizlik, hijyen, bakım, personeller arası iletişim, birlik, beraberlik, aralarındaki muhabbet... V.s şimdiye kadar gitmiş olduğum hastanelerin hiçbirinde görmedim. Bu tabloyu

görünce adeta ağzım açık kaldı. Hayran oldum. Allah'tan temennim bu hizmetinizin, disiplininizin, sisteminizin hiç bozulmadan, sekteye uğramadan daha da mükemmelleşmesidir.

Devamı...
 
Dr. Recep Göçmen

Emekli hemşire olan aile dostumuz Dr. Ahmet AKGÜL hocadan söz ettiğinde ilk etapta sıkıntı ile yaklaştım. Fakat netten inceleyip kendisiyle konuşup tanıştıktan sonra hem iyi insan hem de iyi doktor olduğuna kanaat

ederek kati bir güvenle eşimi teslim ettim. Sonra ne mi oldu? Şu an okumakta olduğunuz satırları yazarken buldum kendimi sanırım başka söze de gerek yok . Bir üniversite hastanesinde dahi çare olunamayan

eşimin derin ven rahatsızlığına çare olarak hayatımıza kalite, aileme huzur kazandıran, eşim için birşeyler yapabilme hissini dört dörtlük yaşamamı sağlayan değerli hocama en derin saygı,sevgi ve dualarımla...

 
Şeref Şenokur

01.03.2013 günü sıradan bir kontrol için gittiğim hastanede dört damarımın %95 daraldığını, acil açık kalp ameliyatı gerektiğini öğrendim. İnanmadım.

Kış süresince her gün düzenli iki saat yürüyen, yılın 6 ayı boyunca günde 8 saat mutlaka denizde olan, kalan zamanı bisiklete binerek ve spor yaparak geçiren, deniz ürünleri ve taze sebze dışında hiçbir şey yemeyen 65 kiloluk ben bile kalp hastası olabilirmişim.

Ameliyata girdiğim andan taburcu olduğum ana kadar bana kendimi evimde gibi hissettiren, bu zorlu süreci en kolay şekilde atlatmamızı sağlayan Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisinde ekibini bir orkestra yönetir gibi yöneten  Prof. Dr. Ahmet Akgül başta olmak üzere, tüm doktor, hemşire ve hastane personeline çok teşekkür ederim. Hayatın yükünü ve stresini omuzlarına alarak, sitemsiz ve sıkılmadan yüzleri gülümseyen bu ekiple karşılaşmak bizim için büyük bir şanstı.

Ameliyatım süresince ise, gereken kanı çok kısa bir süre içerisinde temin ederek bana yetiştiren, hiç tanımadığım halde bir saniye bile tereddüt etmeden hastaneye koşan Koç Grubu'nun değerli yönetici ve çalışanlarına da teşekkürlerimi sunarım.

Yanısıra, dünyadaki en değerli varlığım kızımı yalnız bırakma korkusunu yaşadığım anda, bana onu asla yalnız bırakmayacak büyükleri ve dostları olduğunu gösteren herkese "Bir Kalp Borcum Olsun"...

Sevgi ve saygılarımla,

 
Deniz Şenokur

 MART 2013... Sıradan başlayan bir günün sabahında sadece hastaneye muayene olmak üzere giden babamın acil olarak anjiyo işlemine girmesi gerektiğini duyarak koştum hastaneye.

Önce endişelendim ve sonrasında tıp biliminin bugün ulaşmış olduğu seviyeyi düşünerek, bu kapsamda bu operasyonun aslında çok küçük ve basit bir şey olacağına kendimi ikna ederek başladım güne. Ancak hastaneye girdiği an insanın içini hep bir kuşku ve endişe kaplar ki, bizim için her şey bu küçük operasyonla sınırlı kalamadı. Anjiyo işlemi sırasında gerçekleşen kalp krizine ise, şans mı demeli idi, şanssızlık mı ayırt edemedim. Sonrasında da kalbin dört ana damarının yüksek oranda tıkalı ve durumun çok ciddi olduğunu öğrendim. Bu durumda tek seçeneğimiz babamın Bypass ameliyatına girmesiydi. Konu bu noktaya gelince kabullenmem ve kendimi ikna etmem çok da kolay olmadı. Çünkü sabah işe uğurlarken "kahvaltını yapmayacak mısın?" diye arkamdan seslenirken birkaç saat sonra bir kalp ameliyatının gerçekleşeceğini aklımın ucundan geçiremezdim.

Devamı...
 
Satılmış AYDIN

Ben Satılmış AYDIN. 41 yaşındayım, yurt dışında çalışmaktayım. Bugüne  kadar dört ameliyat geçirdim ve böyle güzel temiz düzenli tertipli aynı zamanda doktorum Ahmet  AKGÜL ameliyatıma giren Dr Vedat BAKÜY, İbrahim Gürkan KÖMÜRCÜ  ve ekibine çok teşekkür ederim.

Türk hekimlerinin ne kadar değerli ve insana olan saygılarını bana tekrar gösterdikleri için ayriyeten bir defa daha teşekkür ederim.

 
Katibe Erdem

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Kalp Damar Cerrahisi Bölümünde, Babam Sali ERDEM, 09.04.2014 tarihinde kalp ameliyatı oldu. 2 hafta hastanede tedavi gördü, hastalığı boyunca özveriyle tıbbi bilgi ve insani ilgilerini esirgemeyen. Prof. Dr. Ahmet AKGÜL başta olmak üzere, babamın ameliyatını gerçekleştiren Uzman Dr. Saygın TÜRKYILMAZ, Uzman Dr. Emrah EREREN, Asistan Dr. Sercan DUMAN ve tüm bölüm çalışanlarından gördügümüz güven, güleryüz, ilgi ve saygının karşılıgında teşekkürü borç bildim, bu kadar meslegini severek yapan, hastalarına duydukları saygı ve ilgi için kendilerine sonsuz teşekkürler, özel hastanede bile görülmeyen güven ve ilgiyi burada gördük.

Mustafa Kemal Atatürk boşuna dememiş, beni türk hekimlerine emanet edin diye, ülkemizde sizin gibi doktorların varlığını bilmek gurur ve güven verici, başımızdan eksik olmamanız dileğiyle, Teşekkürler.

 
Mehmet Erdem
53 yaşındaki Mehmet Erdem,'' Şeker hastalığım dışında her hangi bir sağlık sorunum yoktu...Maç yaptıktan 1 saat sonra kendimde bir sıkıntı duyarak elimi yüzümü yıkamaya gittim.Ancak daha elimi yüzümü yıkamaya fırsatım olmadan kendimden geçmişim..Meğer kalp krizi geçiyormuşum..Oysa ki kalp krizinin hiçbir belirtisi bende olmadı,ne göğüs ağrısı ne sol kol uyuşması ya da ağrısı ne de başka bir belirti...Ama kalp krizi geçirdim işte..'Bu arada sözlerime eklemek istediğim bir detay daha var ki ben sporcu olduğum için düzenli aralıklarla sağlık kontrollerine gidiyorum.2 ay önce de sağlık kontrolüm yapılmıştı ve herhangi bir şey çıkmamıştı.'Eşim fenalaştığımı görünce hemen ambulansı aramış.Ambulansla hemen hastaneye götürülmüşüm. Evde 1 ambulansta 2 kere kalp krizi geçirmişim.Prof.Dr.Ahmet Akgül ve ekibi tarafından hemen ameliyata alındım..Şu anda gayet iyiyim..Ahmet Hocam ve ekibi beni ölümün kıyısından aldı...Prof.Dr.Ahmet Akgül ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum
 
PROF. DR. MICHAEL DEBAKEY'İN ASİSTANI
yln_en_iyi_kalp_damar_varis_cerrah.jpg

SAYILI GÜN KALDI DEDİLER AMA EN İYİ KALP AMELİYATINI OLDU

Ahmet Akgül Hocamız gelmiş geçmiş en iyi doktorlarımızdan. Babamın sayılı günleri kalmış dedikleri an, hayatımız karardı ama Ahmet Hocamız O'nu bize bağışladı. O zaman Allah'ımda Ahmet Hocamıza gönlüne göre versin ve ona minnettarız sonuna kadar.

YENER SEVER 

 

OLAĞAN DIŞI KALP AMELİYATI

Sayin Doktor Ahmet Bey,

Sizin için sıradan bizim için olağan dışı bir kalp operasyonunu (24/07/12)basarıyla gerçekleştirip sevgili teyzem Nadide Kırman'ı bize, ailesine kavuşturduğunuz için size tesekkür ediyorum. Umarım güzel bir tatil geçirirsiniz. 

FAZİ CAYMAZ 

 

BAHÇELİEVLER BAKIRKÖY VE İSTANBUL2UN EN İYİ KALP CERRAHİSİ EKİBİ

Bahçelievler de oturmaktayın. Bahçelievlerdeki cerrah ve doktorları araştırdım, yolum Bakırköye Prof Dr ahmet akgül e çıktı.Babamın kalp ameliyatını, büyük bir ustalıkla yaptı. Taburcu etti. Bahçelievler Bakırköy ve İstanbul için bulunmaz bir ekip. İyi ki varsınız.Saygılar

Saadet Saygın

 

 Devamı...
 
Önce yaradanımıza sonra o değerli ellerinize teslimiz

Ve Nefes alıyor !!!

Çok şükür.

Bana göre gitmekle kalmanın arasındaki bağdır hayat.

Bazen gülen gözlerle bazen üzgün yaşarız... Ben genelde gülen gözlerle yaşardım.

Ta ki gülümseme nedenime kalbinde bir bomba var denilene kadar... Artık gülmüyordu gözlerim.

Allahım onu bize bağışla, bu sınavda güç ver dualarıyla iç geçiriyordum. Biri var dediler.(Ahmet Baba)

Tanıştık, daha ilk cümlelerde gecesi, gündüzü, uykusu, yemeği ailesi heyecanı hastaları olan genç ama taşıdığı sorumlulukla hastane yakınlarından ayrılamayan ağır, durgun, dalgın bir adam...

Dinlerken Allahım diyeceğimiz müdahaleleri sanki oyuncağını iyi tanıyan çocuk rahatlığıyla anlatan pek de normal olmadığını düşündüğüm bir doktor...

İşini anlatırken o kadar emin ki yaşatıyor, o teslim olma anını....

Işıltılı gözlerle sonuç önce yaradanımıza sonra o değerli ellerinize teslimiz.

Ben yine gülümseyen gözlerle bakıyorum.

Çok şükür...

Hayatı bizim için kaçırıyorsunuz. Dualarımız sizinle.

Büyük ailenize biz de dâhil olmak isteriz.

İyi ki varsınız.

Hatice KUMKUM - Bülent BUTUR

 
Çok başarılı kalp ameliyatı yaptı

KALP VE DAMAR CERRAHİSİNDE TEK SAYARIM

Kendisini eşimin rahatsızlığı nedeni ile tanıdım. Çok başarılı kalp ameliyatı yaptı. Çok başarılı bir ekibi var. Çalıştığı yer çok temiz ve hijyenik. Ciddi, konuşkan, güleryüzlü, samimi, disiplinli. En beğendiğim yönü: ikna kabiliyeti ve hastasını takip etmesi, hasta yakınlarını aydınlatması ve bilgilendirmesi.

5 hastane dolaştık, hiçbiri eşimi ameliyata ikna edememişti. Hatta ameliyat olamaz akciğerleri dayanmaz dediler .Ahmet Akgül kalbi durdurmadan çok başarılı bir ameliyat yaptı. Sonrası da takiplerini hiç eksık etmedi. Kendisine minnettarım, şükranlarımı sunar başarılarının devamı dilerim. Kalp ve damar cerrahisinde tek sayarım.

Ayfer Hanım

 
Meslektaşım olarak kendisiyle gurur duyuyor

HASTAMIZIN DAMAR YAPISI DA SORUNLUYD

Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül çok sevdiğim dayımın hayatını kurtardı. Ciddi anlamda hayati risk taşıyordu ve hastamızın damar yapısı da sorunluydu. Hiç bir cerrah arkadaş ameliyata yanaşmadı ve umut verici de konuşmadı. Ahmet Hoca'yı Allah karşımıza çıkardı ve yaklaşık 6 saat süren bir operasyonla dayıma yeniden hayat verdi. Meslektaşım olarak kendisiyle gurur duyuyor, saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Sayın Doç.Dr.Ahmet Akgül Hoca'yı süperman olarak görüyorum.

İyi ki varsın Mr.Bypass:)

Doktor Özlem

 
Doktordan başka doktora verilen en güzel hediye

ABİMİN BÜTÜN DAMARLARINI DEĞİŞTİRDİ 

Merhaba, aynı hastanede calıştığım sayın hocama kalbinde 3 damar ve her iki bacağına giden damarlarında tıkanıklık olan sevgili abimin koroner by pass ameliyatı için başvurduğumda; işine son derece titiz her hastası için ayrı özen ve dikkat gösteren oldukça "zor" ve "riskli" olarak tanımlanan vakalara yürekli bir şekilde elinden gelenin ötesinde bir şeyler yapmaya çalışan bir doktorla karşılaştım. Başarılı bir ameliyat geçiren abim şu anda sağlıklı ve mutlu...

Risk alabilmek hekime yönelik baskıların arttığı bu devirde takdir edilmesi gereken ve bu işe karşınızdaki kişinin gercekten yüreğini koyduğunu gösteren bir özelliktir. Yetenek, bilgi, sevgi ve cesaretin birleştiği bir cerrahı tavsiye ediyorum.

Tesekkürler Hocam

Doçent Doktor Meral Mert

Endokrinoloji Uzmanı 

 
Baypas ameliyatı olmam önerildi

3 DAMAR BAYPAS AMELİYATI OLMAM ÖNERİLDİ

Geçirmiş olduğum kalp krizi sonrasında yapılan anjio da 3 damar tıkanıklığı teşhisi sonucunda, Sayın Ahmet Akgül ile tanıştık. Yapılan anjio sonrasında 3 tıkalı damar ve yüzde oranlarının % 80-90 larda olması; damarlarımın yapısının stent takılmasına uygun olmaması; Da Vinci Robot uygulamasında da tıkalı olan damarların cok geride kalması nedeniyle tıkalı olan bu 3 damarım için bypass ameliyatı olmam önerildi.

Ameliyat öncesi; hastane tecrübesi olmayan biri olarak oldukça büyük kaygılarım vardı. Ahmet bey ve ekibi ile ilk defa tanışmış, Bakırköy ...  kalp ve cerrahi bölümüne ise ilk defa gelmiştim. Bölüm çalışanlarının sorularıma sıkılmadan cevap vererek endişe ve korkularımı gidermiş olmaları, hastane koşullarının iyi olması, steril olması, Ahmet Bey ve ekibinin kendilerine olan güvenleri, bilgileri ve sahip oldukları deneyimler bypass ameliyatı olmamda pozitif bir etkene sahip olmuştur. Ameliyat öncesi , yoğun bakım ve sonrası göstermiş oldukları ilgi, alaka çok başarılıydı. Ameliyat sonrası ise şuan çok iyiyim, dinleniyorum, iyileşme sürecini yaşıyorum, Sayın Ahmet Akgül ve ekibinde yer alan tüm arkadaşlarına çok teşekkür ederim,

Ellerinize sağlık diliyorum ............

Sağlıklı günler 

ŞOLT

SAYFALARCA YAZSAM HOCAYI ANLATAMAM                                            

10.08.2017

kalp_kapagi_ameliyati.jpg kalp_kapagi_ameliyati_1.jpg kalp_kapagi_ameliyati_2.jpg

Merhabalar, Ben Ahmet Akgül Hocamı 3 sene önce face den buldum. Yeni kalp ameliyatı olduğum için kalple alakalı bütün konuları takip ediyorum. Ahmet Akgül hocamı da o şekilde buldum ve istek gönderdim ve takipçisi oldum. Hastaları ile birebir ilgilenen ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan şeker mi şeker, babacan içten samimi ve her konuda kendini geliştirmiş. Hastalarım için ne yapabilirim diyebilen, hasta değil de bizleri kendi ailesinden biri olarak gören, ablası konumuna koyabilen ender insanlardan. Kalitenin ta kendisi diyebilirim.

Kahramanmaraş'dan geldim ve kendi evimdeymiş gibi ilgi alaka, tek gittim ve her şekilde yardımcı oldu. Sadece Kalp ve Damar değil hemen hemen tüm hastalık konusunda kendini geliştirmiş ve hastalarına daha fazla ne verebilir diyen kişi, iyi ki tanımışım gelmişim. Çok teşekkürler Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam Allah razı olsun. Rabbim sizi ve sizin gibi Doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin, Rabbim yar ve yardımcınız olsun. İnşallah saygı ve sevgilerimle yüreği güzel insan Prof. Dr. Ahmet Akgül.

Sayfalarca yazsam, Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamı anlatamam, gelip görmek ve pozitif enerjisini birebir almak hissetmek gerek. Her şeyden önce güven duygusu çok önemli, ben ilk önce Allah'ın izni ile hastalarına aşırı derecede pozitif yöndeki enerjisi ile ellerinden önce ruhuyla dokunuyor ve sonra maharetli elleriyle hastalarına Allah'ın izni ile şifalar dağıtıyor. O yüzdendir ki Gaziantep'den bu yana peşinden koşturuyor ben, J iyi ki varsınız iyi ki tanımışım, Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam.

Saygı ve Sevgilerimle

Medine ÖZKAN 

 
Selma Aydın
Doç.Dr.Ahmet Akgün babamın by-pass ameliyatını gerçekleştirdi... Ameliyat öncesi ve sonrası bizi detaylı olarak bilgilendirdi... Ameliyat sırasında yapılacak ve yapılan işlemi anlattı... Psikolojimizi de gözönüne alarak olağanüstü bir hoşgörü ve anlayış örneği gösterdi... Ameliyat sonrası her türlü kontrol ile de bizzat ilgilendi... By-pass ameliyatı ve sonrasındaki süreç hayati bir ciddiyet taşıyor... Özellikle ameliyat sonrası enfeksiyon riski gerçekten büyük... Babam enfekte olmadan, çok iyi bir moral ile Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Koroner Kalp Cerrahisi'nden taburcu oldu... Klinik Şefi Doç.Dr.Ahmet Akgül ve ekibi tarafından son derece ciddi çabalar sonucunda hayata ve sağlığına kavuştu... Hem samimiyeti hem de mesleki başarısı nedeniyle kendisini ve değerli ekibini takdir ediyor ve saygılarımı sunuyorum... Devlet Hastaneleri'nde görmeye alışkın olmadığımız bu durum beni çok sevindirdi... Kendisine babamızı sağlığına kavuşturduğu ve bizimle samimiyetle ilgilendiği için minnettarız... Saygılarımla...
 
Taner Kurt
Mayis 2010 ayi icerisinde 39 yasinda Yurtdisinda bulundugum esnada kalp krizi gecirdim. Bilahare Turkiyeye gelerek ortak bir arkadasimin tavsiyesi uzerine Doc.Dr.Ahmet Akgul e muayene oldum. Gerekli tetkiklerin akabinde kendisinin teshis ve kararı uzerine Temmuz 2010 ayi icerisinde Ahmet Beyin Klinik Sefligini yuruttugu Bakirkoy Devlet Hastanesi Kalp Damar Cerahisi bolumunde bizzat kendisinin gerceklestirdiği acil By pass ameliyati oldum. Bes adet damarim degistirildi. Halihazirda kendimi son derece saglikli hissetmekteyim. Gerek ameliyat oncesi safhada, gerekse ameliyat sonrasinda Doc.Dr. Ahmet AKGUL ve tum ekibine gosterdikleri gerek PROFESYONEL gerekse İNSANİ ilgiden dolayı sonsuz minnet ve tesekurlerimi iletiyorum. Diger taraftan gozlemlerime gore, oglanustu yogunluga ragmen gerek hemsire gerek diger yardimci personel oglaganustu gayret icerisindeler. Hastane odaları ve genel sartlari kesinlikle ozel hastaneleri aratmayacak duzeyde steril ve konforlu. Ulu onder Ataturk'un soyledigi gibi ben kendimi Turk doktorlarina emanet ettim. İyi ki boyle yapmisim. Sayin Hocam, Allah sizleri basimizdan eksik etmesin. Bu arada Kasım 2010 ayi icerisinde Almatiya gidip geldim. Sukurler olsun simdilik hic bir sıkıntım yok. Allah sizlerle razı olsun, hersey gonlunuzce olsun. Sonsuz tesekurler.
 
Hayati Koşak
dr.ahmet akgül,ü tanımam babama yapılan anjiyodan sonra 3 damarının kapalı olduğu ve acil ameliyat gerektiği söylendi.Bunun için doğal olarak ameliyatı yapacak doktorları araştırmaya başladım. Babam sağlık güvencesinde olduğu için bütün özel hastanelerde ücretsiz olarak yaptırabiliyordum ama çevremdeki uzman doktorlar ahmet beyin bu konuda uzman olduğunu belirtmeleri üzerine kendisiyle tanışmak için girişimlerde bulundum ve kendisini tanıdıktan sonra bütün tereddütlerim ortadan kalktı gönül rahatlığıyla babamı hastaneye yatırmayı kabul ettik iyikide etmişiz allaha çok şükürler olsun 45 gün oldu amelıyat olalı ve şuan hiçbişey olmamış gibi yaşantımıza devam ediyoruz.dr ahmet bey her konuda bıze yardımcı oldu sorularımızın hiç biri cevapsız kalmadı kafamız çok rahat psikolojık acıdan bize çok destek oldu kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz ailem adına şükran ve dualarım hem onunla olsun
 
Ediz Hasan
21.07.2010 Tariihinde Dr. Sadi Konuk Araştirma Hatanesinde Yatışım Yapılmış Olup 27.07.2010 Tarihinde Tarafıma Yapılmış Olan Kalp Kapağı Ameliyatı Öncesi Ve Sonrası Dahilinde 17 Gün Hastanenizde Bulundum..Sy. Doç. Dr. Ahmet Akgül Başta Olmak Üzere Tüm Bölüm Ekibinden Çok Memnun Kaldım ..Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum Ve Başarılarınızın Devamını Diliyorum .. Saygılarımla
 
Esra Ö.
Dr Ahmet Akgül bir yakınımızı tedavi etti. O yüzden kendısi ile tanıştım. Hastalığın tanısı ve takibi için bizlere hem yardımcı oldu hemde verdiği kararlar doğru oldu. Mesleki açıdan özellikle kalp hastalıkları üzerindeki bilgisi çok başarılı. Kendi çizgisinde devam ederse çok başarılı olur çünkü bilimsel yönü zaten dergi editörü, çok güçlü. 3 kelimiyle özetlersek: iyi bir kalp cerrahı, çok bilimsel, hastasıyla çok ilgili. Çalışma arkadaşları da çok ciddi bir disiplin altında çalışmaktadırlar. Teşekkürler Ahmet Hoca
 
Esma H.
Ahmet bey bir arkadaşımı ameliyat etti,bu vesile ile kendisi ile tanıştım.Arkadaşımın ameliyat ile ilgili korkuları vardı tabiki her insanda olduğu gibi ameliyat olmak ürkütücü geliyordu, Ahmet Beyin hem ameliyat ile ilgili telkinleri hemde mesleki tecrübesi ve ameliyat ile ilgili verdiği ayrıntılı bilgiler sayesinde biraz daha rahatlamış olarak ameliyat sürecini atlattı.Kısacası Ameliyat öncesi,sonrası tüm aşamalarda bizimle çok ilgiliydi.İş disiplini ve sorumlulugu konusunda çok hassas ve titiz davrandığını düşünüyorum.Özellikle böylesine ciddi ameliyatlarda tecrübe çok önem kazanıyor bu yüzden Ahmet beyin bu konuda en iyilerden birisi olduğunu düşünüyorum..Herşey için tekrar teşekkürler Ahmet bey
 
Doktorluk mu İnsanlık mı?

BORCUM HİÇ BİTMEYECEK

en_iyi_kalp_doktoru.png

Size teşekkürüm ve borcum hiç bitmeyecek. En güzel bayram insanın sağlıklı hissettiği her an dır. İyi bayramlar diliyorum. En iyi doktor ve en iyi bu güzel insana.

Saygılarımla 

Eylül

DOKTORLUĞU DA İNSANLIĞI DA 10 NUMARA

Abimin bypass ameliyatını da, yengemin Varis ameliyatını da Ahmet Hocam yaptı. Dr. luğu da insanlığı da 10 numara. Maşallah, allah başarılarının devamını nasip etsin. Teşekkürler Hocam...

Murat GÖÇMEN  

 

BEN PANİK ATAK BİRİSİYİM

Ben hastanız cafer altın. 15 gün önce yoğun bakıma acil olarak ambulans ile hastanenize gelmişim. Gözlerimi açtığımda serviste idim. Serviste bazı müdaheleden sonra ansızın beni amaliyata almanıza hala sasıyorum cünkü itiraf ediyim ben panik atak birisiyim. Profesyonel bir ameliyatla gözlerimi dünyaya tekrar açtım. Size ahmet akgül ve ekibine tesekkurlerimi bir borc bilirim. İstegini dileginizi hak-muhanmed-ali vere tesekkurler.

Cafer Altın  

HASTASI İLE 7X24 İLGİLENEN DOKTOR

Kardiovasküler cerrahi servisine kabul edildiği andan itibaren hastam ile 7/24 ilgilenen, çok zor olan ameliyatı başarı ile tamamlayıp hastama yaşam şansı veren Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim.

Uzman Doktor Yasemin Tekdöş 

 
Kalp Ameliyatlarında Doğru Adres

KALP AMELİYATLARINDA DOĞRU ADRES

Yaklaşık 10 yıldır kalp hastasıyım. Her 2 yılda bir kontrol amaçlı anjio oluyordum. Dördüncü anjiomu 2016 yılında oldum. Aniden ortaya çıkan by pass kararı ile büyük bir karamsarlık ve korku ile Dr Ahmet Bey ile kesişti yolumuz. Onun mütevazı ve alçakgönüllü yardımseverliği sayesinde alınan karar sonrası 5. Günde operasyona alındım. Allah binlerce kez razı olsun, çok memnun kaldım ve tez zamanda sağlığıma kavuştum.
Şimdi de eşimin ameliyatı için yanındayız. İnşallah yine önce Allah'ın sonra da Ahmet Hocamızın yardımı ile eşiminde sağlığına kavuşacağına canı gönülden inanıyoruz. Bir şifa bulunur elbet. Doğru adres Dr. Ahmet Akgül.
Sonsuz teşekkürler.

Mürsel TURAN  

ailevi_kalp_ameliyat.jpg elere_ak_kalp_ameliyat.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMELİYATLARIN VE CERRAHİNİN EN İYİ DOKTORU BURDA 

Prof dr Ahmet Akgül hoca hep endir yani En güvenilir en iyi en başarılı kalp damar varis cerrahı. Eli en hafif, kalbi en güzel yani hep en en en endir Prof Dr Ahmet Akgül. En ihtiyaç duyduğumuz anda bize sahip çıktı. En zor ameliyatı çok kolay yaptı. En kibar, en güleryüzlü cerrah. Bence cerrahi yalnızca kesip biçmek değildir. Hastanın ve hasta yakınlarının psikolojisi de önemlidir. Zaten ölüm korkusu var, tüm doktorlar " bu hasta ameliyat olamaz " dediler. İstanbul Ankara İzmir her neredeyse herşehri dolaştık.  Allah kurtarsın dediler, geçmiş olsun dediler ama geçmedi. Allah da karşımıza Doktor Ahmet Hocayı çıkardı. Zaten kendisinin başarılı ameliyatlarını duymuştum Dünyada ilk ve Türkiye de ilk ameliyatlarını. İsteyen Hocanın televizyon programlarına ve gazete haberlerine bakabilir. O nedenle Prof. Dr. Ahmet Akgül yalnızca en iyi cerrah değil, hasta dostu en iyi doktor. En iyi bir şekilde hastamıza  baypas yaptı, daha sonra dayıma varis ameliyatı yaptı ve hastalarımız en iyi bir şekilde taburcu oldu. Artık en ufak bir sağlık sorunumuzda ilk olarak ahmet hocaya emanetiz. Yanlızca kalp varis damar için değil, psikoloji için de en iyi hekim, en iyi doktor. Yine söylüyorum en en en'dir Ahmet Hoca.
Saygılarımızla 
Sağlıkçı Hasan Üstünçırak ve ailesi
 
Bir doktoru en iyi anlatan yer kendi hastalarıdır

" Çok Saygıdeğer Ahmet Akgül Beyefendi,

Size yalnızca doktor, doçent, dekan, şef veya profesör diyemem. Siz, bir hasta dostusunuz. Bir arkadaş gibi siniz. Herkes birgün doktor olur ama insan olmak başka. Herkes birgün dekan olur ama ekip yönetmek başka. Samimi olmak başka. Her cerrah ameliyat yapabilir ama ilgi ve takip başka. Her doktor tanı koyabilir ama hastaya davranışı başka. Her doktor profesör olabilir ama Profesör Ahmet Akgül başka. Her hastanın doktoru vardır ama sizin hastanız olmak bile başka.

Beyefendi, biliyorum babamın ameliyatı çok iyi geçti ama daha taburcu olmadı, belki bu yazı erken ama sonuç nasıl olursa olsun gönlüm çok rahat. Ben sizi tanıdım, Sağolun.

Hastalar bunu istiyor işte. Samimiyet, Dürüstlük, açık olma. Hastalığımız nedir, tedavileri nedir, ameliyattan başka şansımız var mı, tedavi olmazsak sonuç ne olur, tedavi olursak ne olur... Gibi soruların cevaplarını almak ve her an muhatap bir doktor bulmak. Taburcu olduktan sonra bile. Siz de bu var, Sabırla bizi dinliyor, cevaplıyor ve her an Yanınızda olduğunuzu hissettiriyorsunuz. Başka bir doktorda görmedim bunu.

Ben sizi tanıdım ama herkes tanısın istiyorum. Bilgisayar dehasıyım diyemem ama programcıyım, internet uzmanıyım. Tek bir konuda sitemim var. Tamam gazete haberleriniz, TV programlarınız var ama siz gibi iyi hekimler Google ı iyi kullanamıyorsunuz. Bunca mükemmel ameliyat ve tedavileri duyuramıyorsunuz. Niye mi?

Birçok doktor sitesi var internet te. Kimisi randevu ayarlıyor , kimisi şehirlere göre doktorları buluyor, kimi de " en iyi " leri gösteriyor. En iyi doktor kim biliyor musunuz? Hastasına şefkat Gösteren, samimi, o nu dinleyen. Tamam doktorluk zor, çok hasta var ama siz hem profesör hem dekan olmanıza rağmen yapıyorsunuz, onlar niye yapamıyor?

Sizin de hatanız var bu Çağda, buinternet ortamında. En iyi doktor kim diyorsunuz Google , bir Sürü site çıkıyor. Hep aynı isimler her yerde , iyi olmalarından mı, hayır, sitelere reklam ücreti vermekten, profesyonel internet UZMANI çalıştırmaktan veya en ilginç olarak bilgisayarı doktorluktan iyi bilmelerinden.

"En iyi doktor" En başarılı cerrah en iyi cerrah en karizmatik hekim cerrahların hocası hocaların hocası ...bir Sürü arama kelimesi. Sonuç, reklamı veren en iyi oluyor yada işi bilen. İş derken doktorluk değil, cerrahlık değil, internet . Bunlar internet hekimi, sanal hekim.

Sizin ve sizin gibi gerçek doktorların hatası bu işte.yalnızca İstanbul'da İzmir'de Ankara'da değil Anadolu'da Kayseride Bursa'da trabzonda Diyarbakır'da Antalya'da Eskişehir de Antep'te Kıbrıs ta Erzurum'da Mersin'de Edirne'de Van'da Maraş'da Sivas'ta bodrumda samsunda Konya'da nice en iyi damar kalp doktorları var ama isimlerini arasan bile zor bulursun. Onlar o sitelere reklam vermeye bile fırsatları yok. Bu nedenle en iyi doktor, en iyi ameliyat ekibi olan değil, en iyi internet ekibi olan oluyor.

Size en iyi cerrah, en iyi doktor, en iyi kalp cerrahı demek yetmez bence, siz en hasta dostu doktorsunuz.

Nokta kom ile biten tüm doktor sitelerinde siz ve sizin gibiler yani iyi doktorlar Olmalı , reklam için para harcayanlar değil.

En iyi kalp cerrahı değil yalnızca kalbinizin en iyi dostu

Devamı...
 
Allah nefes verdi ama başaranda siz oldunuz

Eşimi ölüme doğru koşturan ambulansın adresi en doğru yer olan sizlerin yanıydı

Eşim fikret soylunun ölüme yolculuk yaptığı bir anda Allah karşımıza Bakırköy ... hastanesinde mükemmel bir ekip çıkardı ve eşimi o mükemmel ekibin ellerine teslim etti. Tarifi mümkün olmayan minnet duygularıyla Sayın Dr. Ahmet Akgül ve bu ameliyatta emeği geçen tüm doktor ve sağlık ekibine edilebilecek en büyük teşekkürleri ediyorum. Emeğinizle yüreğinizle insani güzelliğinizle her zaman sağolun varolun.  Sizler için yazılabilecek duygularımın sınırı gerçekten yok. Çok çok fazlasına layıksınız, çok çok fazlasını hak ediyorsunuz. Hepinizi ççoooooookkkkkkk seviyorummmm.
Bir insan eşi çocukları ve sevdikleriyle birlikte hayati riski büyük olan bir ameliyatı ve o sıkıntılı 15 - 20 günlük zorlu süreci sizlerin güzelliğiyle ancak bu kadar hafif ve güzel geçirebilirdi. Allaha şükrediyorum ki eşimi ölüme doğru koşturan ambulansın adresi en doğru yer olan sizlerin yanıydı.
İYİKİ VARSINIZ MESLEĞİNİN HAKKINI EN BÜYÜK ÖZVERİYLE İCRA EDEN ÖZEL GÜZEL KIYMETLİ DOKTORLARIMIZ.  Ahmet bey yakın ilginizi hasta ve yakınlarına sunduğunuz pozitif enerjinizi canı gönülden tebrik ediyorum. Sizleri yetiştiren anne babalarınızın ellerinden saygıyla öpüyorum. Sizlere ve bu ameliyatta emeği geçen tüm ekibinize ailecek en büyük teşekkürü ediyoruz.
Nebigül Soylu, Merve Soylu, Seda Soylu
 

ÇOCUĞUMUN HAYATINI KURTARDIN, 65 YAŞINDAN SONRA KARADENİZLİ OLDUM

ocuk_kalp_ameliyat.jpg

Çok değerli büyük insan sizin başarınız yanında benim yaşımın hiç önemi yok. Size büyük saygı duyuyorum ve gurur duyuyorum daha da ileriye gidip akraban diyorum. 65 yaşımdan sonra Karadenizli oldum, memleketimi iptal ettim, yalanım çıkmasın diye hele çoğumun hayatını kurtardın.  Allah nefes verdi, ama başaranda siz oldunuz. Kara gözlü, sizin gibi çok tatlı bir evlatla sevindirsin rabbim. Allaha emanet ol.

Akraban Nurdan teyzen.

 
Sanatçı dostlarımıza da teşekkürler

 

ÜNLÜ SANATÇIMIZ SAYIN ZERRİN ÖZER CANLI YAYINDA TEŞEKKÜRLERİNİ SUNUYOR:

 

 

ÜNLÜ YAZARIMIZ SAYIN EYLÜL AYÇA KARAKUŞ "ADIN ÖMRÜME HATIRA" ADLI KİTABINDA TEŞEKKÜRLERİNİ SUNUYOR: 

adun1.jpg adun.jpg

 

 
Kalp ameliyatı sonrası hiç ağrı kesici almayan 70 lik delikanlının Hemşire Kızı Aylin Parakos
parakos2.jpg parakos.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sevgili Facebook insanları,
 
Babamı, şu zorlu süreçten bir nev'i kurtardık. Kalp ameliyatı Prof. Dr. Ahmet AKGÜL sayesinde başarıyla sonuçlandı. Bundan sonrası da çok mühim; zira beslenme, egzersiz, yakın ilgi, gönül eşiği, mutluluk pek mühim.
 
En başta sevgili doktorumuz Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'e binlerce teşekkür. Hiçbir komplikasyon olmadan, ameliyat sonrası süreci de gayet rahat geçirmemize sebep oldu ki (ayıptır söylemesi tek bir ağrı kesici almadı peder), 70 yaşındaki bir hasta için bu Khalesi'nin 7 krallığa hükmetmesi gibi bir şey. :)Bu arada kan bağışı için desteklerini esirgemeyen sevgili Şenol Erdoğan, Murat Gülsoy, Naim Dilmener, Alper Turgut, Özgür Ballı, Metin Solmaz, Ahmet Büke, Mehmet Said Aydın, Cihat Duman, Ender Atik, Orhan Düz gibi insanlar, harbi büyük adamlar...:) 
Hepinize yürekten teşekkür...
Yırttık galiba, sanırsam, :)
Bi de bi de, babalar ve kızları başka başka bir öykü...
Aylin Parakos 
 
Önce kalpte 5 damar baypası, sonra her iki şah damarı ameliyatı yapılan İzzet Öztürk
izzet.jpg

Sn Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'e

 

21.09.2013 tarihinde Kastamonu'dayken kalbime bağlı 5 damarın tıkanması sonucu kalp krizi geçirdiğim yolculuğun hakkınızda aldığım bütün olumlu referanslar sonucu Bakırköy Sadi konuk Eğit Araş Hastanesinde son buldu. Hünerli elleriniz bilginiz ve üstün yaklaşımlarınız sonucunda 5.5 saatlik ameliyat sonrasında sağlığıma kavuştum ama bitmemişti 6 ay arayla iki kezde sağ ve sol olmak üzere karotis ameliyatlarıyla sihirli ellerinizle tamamen sağlığıma kavuştum minnettarım, ne kadar teşekkür etsem azdır, kalbimin her atışında Türkiye'nin bir numarası AHMET AKGÜL'ü hatırlıyorum.

Gerçekten iyi ki varsınız, öyle olmaya da devam edin.

İZZET ÖZTÜRK

 
" İşte, Türkiye'nin ' en iyi ' kalp, damar ve varis doktoru " diyen ünlü avukat hanım
Profesör Doktor Ahmet AKGÜL, 
 
İşte Türkiye'nin ' en iyi ' kalp, damar ve varis cerrahı,
 
Yalnızca Türkiye'nin değil, dünyanın en iyi, en başarılı, en yetenekli, en güleryüzlü, en insan ve hasta dostu, en en en 'lerin hepsi....
 
İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Trabzon, Samsun, Ordu, Konya, Erzurum, Diyarbakır, Antep, Antalya, Mersin....her gün onlarca hasta arıyor onu ve ona geliyor.
 
Niye, mi çünkü hastasının derdiyle dertlenen, gerekirse tüm zamanını tek bir hastanın iyileşmesine adayan en iyi hekim o.
 
Samimi, yufka yürekli, kırılgan bir Profesör, bildiğiniz doktorlardan değil, hele bildiğiniz Profesörlerden hiç değil.
 
Bakırköy de çalışıyor ama, Yeşilköy, Yeşilyurt, Çekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Florya, Nişantaşı, Fulya, Maslak, Göktürk, Şişli, İstanbul'un Avrupa'sı ve Anadolu'su...
 
Kalbinizde sorun mu var ?
Bacak damarınız mı tıkalı ?
Şah damarı'ndan dolayı felç mi var ?
Ameliyat mı olacaksıznız ?
Varis tedavisi mi lazım ?
Manken gibi pürüzsüz bacak mı ?
 
Tek adres:
Prof. Dr. Ahmet AKGÜL
Sayın Hocam, sizin kadar olmasa da ben de ünlü bir avukatım :)
 
" Bypass geçer, hayat kalır. :) "

 

" Bypass geçer, hayat kalır. :) "

Normalde hazırlık süreciyle beraber iki buçuk aylık bir süre ama bana yıllarca sürmüş gibi gelen, babacığımın o kötü hastalık, hastane günlerini nihayet geride bırakıyoruz. Çooook mutluyuz!
Önümüzde bir operasyon daha var ama Prof. Dr. Ahmet AKGÜL 'e o kadar inanıyoruz ki hani neredeyse vız gelir, tırıs gider hesabı ameliyatı hiiiç düşünmüyoruz bile. Ellerinden, gözlerinden, ruhundan öpülesi bir "insan" Ahmet hoca...

 

Aylin Parakos

parakos.png

 
Bakırköy Hastanesi Diyaliz Teknikeri Dilek Çobanoğlu
İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diyaliz Teknikeri Sayın Dilek ÇOBANOĞLU'nun, mitral kalp kapağı ameliyatı geçiren annesi için bize teşekkür yazdı. Bu teşekkür benim için ayrıca anlamlı, bir cerrahın kendi hastanesinde çalışan personelinin annesinin ameliyatını yapması çok değerlidir. Yani aslında, o cerrahın nasıl ameliyat yaptığını en iyi çalıştığı hastanedeki personeller bilir.
 
teknisyen.png
Sağlık personeli bir ameliyat için Türkiye ve İstanbul'daki tüm diğer cerrahlara ulaşabilirken bildiği ve emin olduğu için beni seçmesi ve hayatındaki en değerli varlık olan annesinin kalp ameliyatını bana emanet etmesi benim ve ekibim için onur vericidir.
 
İşte Sayın Çobanoğulunun çok kısa ve bir o kadar da anlamlı teşekkürü ve o gülen yüzü:
 
 
Sevgili Anneciği'mi bana tekrar bağışlayan, saygı değer PROF. DR. AHMET AKGÜL ve ekibine sonsuz teşekkür, saygı ve sevgilerimi sunarım.
SİZLERİ YETİŞTİREN ANNE VE BABALAR'DAN ALLAH RAZI OLSUN.
 
DİLEK ÇOBANOĞLU
 
İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Diyaliz Teknikeri
 
Kalbine by pass yapılan tiroid hastası
Hocam yıllar gecsede ben ailem sizi unutmadık annemi ameliyat etmiştiniz 2012 senesinde trohit hastasıydı kalp baypasss ameliyatı annem çok şükür iyi sizin başarılarınızı ogünden bu yana takip ediyorum taktire şayen bir doktorsunuz sizin güler yüzünüz zaten hastaya direk şifa veriyor hocam ogünlerde aklımda kalan ilk annemin servisteki odasına girdiğiniz gün ve gülümseyerek umut verdiğiniz gündü bizim için rabbim sizi bize vesile kılmiştı ogün gözyaşimla okuduğum ayetel kürsü duası sizin anneme şifa olmanız ve başarınızdan nasiplenmemiz oldu.size binlerce teşekkür ediyorum saygıyla her anneme baktıkca anıyorum saygılarımla hocam rabbim uzun sağlıklı başarılarınızın daimi bir hayat yaşamaniz dileğiyle saygılarımla havva hoş
 
Kalpte KİST Ameliyatı
kist.jpg

ÇOK DEĞERLİ DOÇ.DR. AHMET AKGÜL VE EKİBİNE

 

                 Ablam Yasemin TÜRK'e 18.01.2013 tarihinde yapmış olduğunuz zorlu ve bir o kadar da riskli hayati tehlikesinin yüksek olduğu kalp(kist) ameliyatında göstermiş olduğunuz yüksek başarı, ilgi ve alakanızdan dolayı size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyoruz. Türkiye de sizin gibi başarılı, değerli hekimlerimizin olması bizlere huzur, güven ve mutluluk veriyor. Göstermiş olduğunuz başarı o kadar büyük ki siz sadece bu kadar zor bir ameliyatı başarmakla, ablamın hayatını kurtarmakla kalmayıp bizlerede destek olup ilgilendiniz. Kısacası öncelikle size ve ekibinize minnettarız. Allah sizi daha sonra bütün Türk Hekimlerini başımızdan eksik etmesin. Böyle zor bir ameliyatı ancak sizin gibi bir hekim başarabilirdi. Çünkü ablamın ameliyatı sıradan bir ameliyat değildi. Siz bize umutsuzluğumuzun yanında öyle büyük bir mutluluk yaşattınız ki bunu kelimelerle ifade edemeyiz. Ama asıl söylemek istediğim şu ki sizin başarınız zaten tartışılamaz bunun yanında insanlığınız ve o çok iyi kalbinizle yaklaşımınız bütün bu zorlukları kolaylaştırdı. Sizin de dediğiniz gibi " Yüreğinize Sağlık" hocam. Siz ve ekibinizin varlığı hiçbir zaman eksik olmasın. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi kalp ve damar cerrahisi klinik şefi Doç.Dr.Ahmet AKGÜL ve ekibine, kalp ve damar servisi, yoğun bakım ve ameliyathane çalışanlarına kısacası emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hepiniz iyiki varsınız.

 Semra CEBECİ

14.02.2013

 

kalp_kist.jpg
 
İşini anlatırken o kadar emin ki yaşatıyor
nefes.jpg

Ve Nefes Alıyor!!!

Çok şükür.

Bana göre gitmekle kalmanın arasındaki bağdır hayat.

Bazen gülen gözlerle bazen üzgün yaşarız...

Ben genelde gülen gözlerle yaşardım.

Ta ki gülümseme nedenime kalbinde bir bomba var denilene kadar... Artık gülmüyordu gözlerim.

Allah'ım onu bize bağışla, bu sınavda güç ver dualarıyla iç geçiriyordum. Biri var dediler.(Ahmet Baba)

Tanıştık, daha ilk cümlelerde gecesi, gündüzü, uykusu, yemeği, ailesi, heyecanı hastaları olan genç ama taşıdığı sorumlulukla ağır, durgun, dalgın bir adam...

Dinlerken Allah'ım diyeceğimiz müdahaleleri sanki oyuncağını iyi tanıyan çocuk rahatlığıyla anlatan pek de normal olmadığını düşündüğüm bir doktor...

İşini anlatırken o kadar emin ki yaşatıyor, o teslim olma anını...

Işıltılı gözlerle sonuç önce Yaradan'ımıza sonra o değerli ellerinize teslimiz.

Ben yine gülümseyen gözlerle bakıyorum.

Çok şükür...

Hayatı bizim için kaçırıyorsunuz. Dualarımız sizinle.

Büyük ailenize biz de dâhil olmak isteriz.

İyi ki varsınız.

 

 

Hatice KUMKUM,  Bülent BUTUR (Yaş 32 Bülent BUTUR Kalp Kapakçığı değişti.)

 
<< İlk < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sonuç 1 - 40 (Toplam 62)