Hasta Yorumları
KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER
28.10.2016

EN İYİ CERRAH

nur.jpg

Bir ekmeklik unun varsa onu ehline ver, yoksa aç kalırsın der, büyüklerimiz, bizimde bir tek canımız var ve onu da en iyi uzmanına emanet etmeliyiz. KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ise sorununuz, EN İYİ VE MÜKEMMEL CERRAH, PROF. DR. AHMET AKGÜL BEYEFENDİDİR. Ömrünün çoğu hastanelerde geçmiş biri olarak, diyorum ki, ben hekimden iyi anlarım, tecrübe diyelim, KÖTÜ İMAM DİNDEN, KÖTÜ DOKTOR CANDAN EDER, vesselam

Nurdan IRMAK

 

TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI KALP VE DAMAR CERRAHI

Sevgili Dostlar,
 
Bugün benim yeniden doğuşumun 1. yılı. Geçen sene bugün, geçirmiş olduğum kalp ameliyatıyla yeniden doğdum. Hiçbir doktorun ameliyatı gerçekleştirme cesareti gösteremediği, masada kalırsın dediği zorlu ameliyatı, benim hayatımda tanımaktan, dostum olmasından, beni bugünlerime sağlıkla kavuşturmasından büyük minnet duyduğum, Prof. Dr. Ahmet Akgül gerçekleştirdi. Korkularımı yenmemde bana cesaret veren, hastanede mızmızlanmalarıma hoş görüsüyle ses çıkarmayan, kaprislerimi rehabilite ederek esprilerle beni sakinleştiren, çarçabuk iyileşmemi sağlayan, Hocaların en yakışıklısı, en merhametlisi, en başarılısı, en eli hünerli olanı Prof. Dr. Ahmet AKGÜL nefes aldığım sürece dualarımdadır. ezber bozan tavrıyla hastalara psikolojik tedavisiyle Türkiyenin en başarılı Kalp Damar Cerrahıdır. Benim ameliyatımla dünyada bir ilki gerçekleştirip Tıp literatürüne giren Değerli İnsan, iyi ki varsın.
Ulu Önder Atatürk'ün dediği gibi Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz.. Gurur duyuyorum, minnet duyuyorum, çok seviyorum ve sana evet sana aslan gibi yürekli adam, hocam doktorum sırdaşım, dostum, hayatımı bana yeniden veren Canım Prof. Ahmet AKGÜL Hocam hep dua ediyorum.
Bugün yaşıyorsam bu senin sayende.
 
ALLAH SENDEN BİNLERCE KERE RAZI OLSUN.

Ferhan SANER

 
Kronik derin toplar damar tıkanıklığı ameliyatı
10.10.2017

SON ÇARE VE YENİDEN DOĞMAK

kronik_derin_ven_tromboz_ameliyati_1.jpg kronik_derin_ven_tromboz_ameliyati_2.jpg Bazı insanlar umut ışığı arar ve bazıları da o umut ışığı olur. Bu hastalıkla lise son sınıfta tanıştım. Marmara Bölgesi'nde gitmediğim hastane kalmadı. Fakat her gittiğim hastanede aynı süreçler aynı cümleler ve aynı çaresizlikle eve hep eli boş döndüm. Ben her gittiğim doktordan duyduğum "Ömür boyu bu ilaçları ve varis çorabını kullanacaksın. Mümkün olduğunca yatacaksın ve spor yapma ölüm riskin var. Tıpta şuanda bunun tedavisi yok" cümleleri ile geçirmiş olduğum yılların tamamen boşa gittiğini anlamam 14 yılımı aldı. Yine bir gün internette umut ışığı ararken son çaremin umut ışığımın Prof. Dr. Ahmet Akgül olduğunu fark ettim. Hastalarının yorumları, güler yüzü ve hünerli ellerinin yapmış olduğu tıp literatürüne geçmiş tedavilerin neticesinde hemen randevu alarak soluğu yanında aldım. Nitekim ilk andan itibaren güler yüzü anlayışı ve açıklayıcı tavrıyla bana bir kez daha işte sonunda son çaremi buldum dedirtti. Çünkü 14 yıldır gittiğim meslektaşlarının aksine " tedavisi var ameliyat olarak iyi olabilirisin, yatmaman lazım, sürekli yürüyüp hareket etmen lazım" cümleleri kurmuştu. Ameliyat kararı verdik ve kısa sürede Ahmet hocamın o şifalı ellerine kendimi bıraktım. Ameliyat olduktan 2-3 saat sonra ayağa kalktım ve ertesi gün araba kullanabilir seviyede hastaneden çıkarak normal hayatıma döndüm. Ahmet hocamın söylediği beslenme düzeni egzersiz ve en önemlisi tempolu yürüyüşlere başlayarak daha ameliyatın 10. Gününde eskisinden daha iyi olduğumu hisseder durumdaydım.

Muayene günü "SON ÇARE"  olarak size geldiğimi söylediğimde sendemi diye sormuştunuz. "Evet hocam, bende son çare olarak size geldim". Çünkü siz o son çareyi arayan insanların umut ışığısınız Allah sizden ve ekibinizden razı olsun. İnsanlara şifa dağıtmaya ve umut ışığı olmaya devam edin.

Sizin de dediğin gibi "Bir şifacı Bulunur Elbet"

Mustafa H. YAŞAR

 

 
KENDİLİĞİNDEN OLUŞAN MORLUKLAR
28.09.2017

BACAKTA KENDİLİĞİNDEN OLUŞAN MORLUKLAR

Merhabalar hocam, annemin vücudunda sürekli morluklar oluşuyor ve sol bacağının sürekli ağrıdığını söylüyor. Birçok doktora gittiler, doktorların hepsi farklı hastalıklar olduğunu acil ameliyat olması gerektiğini kimisi hayır ameliyat gerektirmiyor, kimisi damarında yırtık var demesiyle hiçbir çözüm bulunamadı. Sorun nedir acaba bu konuda nasıl bir yol izlemeliyiz, rica etsem yardımcı olur musunuz?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

 
Bacak Lenfödemi ve Lipodemi tedavisi
27.09.2017

LENFÖDEMDEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ ADRESİ BELLİ

lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_3.jpg lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_2.jpg lenfodem_lipodem_bacak_yarasi_tedavisi_1.jpg

Kurtarıcımızla ilk tanışma hikayemiz 21 Eylül 2017 tarihinde başladı. Babam 5-6 yıldır bacak ağrısı, şişlik, yürüyememe problemlerinden şikayetçiydi. Tabiiki herkes gibi biz de sayısız şehirde sayısız doktor gezdik. Son çareyi sosyal medyada, TV kanallarında aramaya başladık. Bir gün Zahide Yetiş'in programını izlerken sesimi duyurmak adına, bir fotoğrafın altına yorum attım ve sıradan bir vatandaş, o kıymetli ellerin dokunduğu bir vatandaş, "Sizin babanıza çare Prof. Dr. Ahmet Akgül'dür" dedi. Araştırmaya başladım. Okuduğum sayısız teşekkür mektubu ve bin bir hayır duası dedim ki bu bizim kurtarıcımız olacak. Randevu alıp geldik. Tabiiki yine rutinleri oynayıp geri dönme konusunda çok endişeliydik. Fakat öyle bir tablo karşıladı ki bizi. Bir doktor değil, bir abi, bir kardeş, dost, her şeyden öte insan!!! Tüm sabrını koruyup bize her şeyi tekrar tekrar anlattı. İlk defa tedaviye ve iyi olmaya ikna olmuştuk. Sevgili Hocam siz bizim dünyamıza ışık gibi doğdunuz. Dileriz ki sizin de tüm karanlık günleriniz ışıkla dolsun. Size ve tüm ekip arkadaşlarınıza sonsuz teşekkürler. Biz lenfödem tedavisine başladık ve devam edeceğiz. Tüm hastalara tavsiyem umutsuzluğa kapılmayın, ne diyoruz eğer isterseniz. "Bir şifacı bulunur elbet"

Sevgilerimizle

Mustafa PULAT

Yağmur PULAT

OKSİPRP İLE LENFÖDEM TEDAVİSİ

lenfodem_tedavisi_1.png lenfodem_tedavisi_2.png

Yaklaşık 1.5 yıldır sol bacağımda oluşan şişlikten ve gördüğüm romatizma tedavilerinin yanıt vermemesinden dolayı, en azından bunu da denemiş olurum düşüncesiyle gelmiştim. Sizin deyiminizle tüm tedavilerden sonra son çare olarak gidebileceğim kişinin siz olduğunuzu da biliyordum. Koyduğunuz lenf ödem teşhisi sonucu en az 10-15 günü gözden çıkarmışken, "okulum açılana kadar biter di mi hocam diye sizi sıkboğaz ederken microplus, biorezonans, masaj, bandaj ve oksiprp işlemleriyle 4. Günün sonunda tedavim bitmiş bir şekilde ayrılıyorum yanınızdan. Her şeyden önce geleli 4 gün olmasına rağmen sanki uzun zamandır ordaymışım gibi hissettirdiğiniz, mutsuz olduğum ve tatmin olmadığım zamanlarda aklımdaki soru işaretlerini sildiğiniz samimiyetiniz ve candanlığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizle tanışma fırsatı bulabilmişim. İlerleyen zamanlarda başka vesilelerle görüşmek dileğiyle.

 

Gözde Eda Öz

21.09.2017

 
Variste pıhtı sonucu geçmeyen bacak yarası
15.11.2016

ÖLÜNCEYE KADAR BU ACIYLA YAŞAMADIM İŞTE 

ya1.jpg ya2.jpg

 

Uzun yıllardır bacağımdaki şişlikten dolayı çok acı çektim bu vaka 1989 yılında başladı bu zaman içerisinde bir çok doktora gittim aldığım yanıt bacağımın ölünceye kadar bu şekilde geçireceğimi söylediler ve ameliyatın sakıncalı olduğunu söylediler çok yakın bir akrabamın ayağında aynı sorun olduğu için Prof. Dr. Ahmet Akgül beyin tedavisi ile ayağımın düzeldiğini öğrendim bende ondan güven alarak Ahmet Beye ameliyat oldum sağlığıma kavuştum...

HİKMET ÇOLAK 

 
Bacaklarda Ağrı ve Yanma en iyi tedavisi
22.11.2016

KESİN TEDAVİ OLABİLDİĞİMİZ TEK ADRES 

oksiplazma.png ad1.jpg ad2.jpg

Ben annem adına bir şeyler paylaşmak istiyorum izninizle. Annemin uzun yıllardır devam eden varis, ayak mantarı ve ayak yanmaları rahatsızlıkları vardı. Bundan dolayı bir dizi ameliyat ve tedaviler görmesine rağmen kesin sonuç alamadık. Ahmet hocamı tanıdık. OksiPrp tedavisi ile 2 seans' da çok çok iyi.

Sayın Ahmet Akgül Hocam; öncellikle insanlığınızla ve güler yüzünüzle ve sonra doktorluğunuzla müthiş birisiniz. Herşey için çok minnatarız. Çok teşekkür ederiz. Sizi tanıdığımıza çok ama çok memnunuz.

Bir kişiye daha teşekkür etmeden bitirmek istemiyorum. Sayın Ahmet Akgül hocam Annenize sizin gibi vatanına ve milletine hayırlı değerli bir insan yetiştirdiği için çok teşekkür ederim....

SAYGILARIMLA 

AYŞEN AKYILMAZ

 

OKSİPLAZMA ve OKSİPRP TEDAVİSİ

oksiplazma_ve_oksiprp_tedavisi_1.jpg oksiplazma_ve_oksiprp_tedavisi_2.jpg

Ahmet Hocayı internette varis tedavisi araştırırken buldum. 1 ay önce gittiğim başka bir doktor bacağımda varis olduğunu ileri derecede ve damarın buhar yöntemi ile yakılıp yok edilmesi gerektiğini söyledi.

Ahmet bey bacağımdaki ağrı ve şişme şikayetlerinin nedenini bularak oksiprp ve biorezonans tedavisi ile tüm şikayetlerimden kurtulmamı sağladı.

Teşekkürler

Elif KORKMAZ

 
Ahmet Akgül Hocam ile tanıştıktan sonra hayatım değişti
26.11.2016

 ÖNCE HASTANIN PSİKOLOJİSİ DÜZELMELİ

2016 Nisan ayında kalp krizi geçiirdim. 2 stent takıldı ve hayatıma bu şekilde devam etmem gerektiği söylemeleri moralimi ve hayatımı negatif yönde etkilemişti. Psikolojim bozulmuştu. Ağrılarım artması nedenle iyice hayata küsmüştüm. Fakat Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam ile tanıştıktan sonra hayatım değişti. Güleryüzü ve Pozitif yaklaşımı ile psikolojimi düzeltti. Onun varlığı beni rahatlattığı gibi hayata daha pozitif bakmamı sağladı. Hoş sohbeti hocam vazgeçilmez bir dost gibi oldu. Hocam iyiki varsınız hayatımızda. Bir ömür boyu başarılarınızın devamını diliyoruz. 

Tevfik KARA

bio2.jpg bio3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konu hakkında Prof. Dr. Ahmet Akgül'ün analizini okumak istiyorsanız lütfen aşağıdaki DEVAM tuşunu tıklayınız:

Devamı...
 
Gerontolojik Biyorezonans: Kalp Çarpıntısı tedavisinde
26.11.2016

GEONTOLOJİK BİYOREZONANS YALNIZCA YAŞLI HASTALAR İÇİN DEĞİLDİR

bio.jpg bio1.jpg Ailemizin kurtarıcısı, şifacısı Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocam yine imdadıma yetiştiniz. Kalbim ellerinizde.
Sonsuz teşekkürler

Demet KAYTAN

 

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 Sonraki > Son >>

Sonuç 1 - 10 (Toplam 260)