Hasta Yorumları
Robotik kalp ameliyatı
28.10.2017

ROBOT İLE MUHTEŞEM BİR AMELİYAT GERÇEKLEŞTİRDİ 

robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_1.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_2.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_3.jpg robotla_en_iyi_kalp_ameliyati_4.jpg İstanbul'dan bağımızı koparmamıza rağmen Kuşadası'na yıllar önce göç etmiş bir aileyiz. Dört kardeşiz. İçimizde sağlık konusunda en şansız olan canım abim. Gençlik yıllarından beri hep sağlık sorunları ile uğraştı. Abim subay emeklisi. Sportmen bir adamdı. Deniz, dalgıçlık, avcılık onun hayatının en önemli uğraşıydı. Bir gün artık cici çocuk olacaksın dalmayacaksın, kendini yormayacaksın dediler. İçi enerji dolu, hareketli bir insanın birdenbire hayatının değişmesi korkunç bir olay. Kalp kapakçığı ana damarı ve diğer damarlarda problem varmış. Doktorlar hep biraz daha bekle dedikçe hayatımız korku şüphe ve tedirginlikle geçti. Sonunda İzmir de büyük kalp ameliyatı oldu. Ameliyat başarılı geçti artık her şey normale dönüyordu derken eskisinden daha beter günler geçirmeye başladık. Aydına gittik olmadı oradan sevgili doktorumuz Ahmet Akgül'ü aradılar.

Büyük bir heyecan ile sevgili doktorumuz Ahmet Akgül ile tanıştık. Dünya güzeli bir insan samimi, cana yakın, insana güven veren, sanki kırk yıldır tanıyormuşuz gibi.  Yani insan gibi insan.  Can bize derdimizi çizerek anlatarak detaylı bir şekilde izah etti. Moralli bir şekilde hastaneye yattık. Kalp ve akciğer etrafında aşırı sıvı birikimi abimin hayatını zorlaştırdığı gibi riske de sokuyormuş. Bayılmalar, yürüyememe, nefes zorluğu, devamlı, çarpıntı, iştahsızlık kilo kaybı. Sevgili doktorumuz Ahmet Akgül Robot ile muhteşem bir ameliyat gerçekleştirdi. Akıl almaz bir olay ama gerçek oldu. Sağlığımıza kavuşana kadar da bizi taburcu etmedi. abim artık eskisi gibi normal hayatına dönmeye başladı. Ameliyat olalı henüz 15 gün oldu. Ama o büyük değişiklikleri her gün görüyorum.

Sevgili doktorum Ahmet Akgül'e ve ekibine çok ama çok teşekkür ediyoruz. Abim ile birlikte ailemizin de hayatını kurtardınız. Kontrole geldiğimizde şöyle bir etrafıma baktım da, Türkiye'nin her yerinden gelip sizden umut bekleyen ne çok dertli insan var. Böyle zorlu bir mesleği, büyük başarılarla sonuçlandırmak sizin için ne büyük mutluluk. Tekrar sağ olun dualarımız hep sizinle olacak ve sizi hiç unutmayacağız.

Hasta Yakını

Füsun KANER

 
Köpük Tedavisi Sonrası Artan Varisler
01.11.2017

KÖPÜK TEDAVİSİ OLDUM AMA TEKRAR VARİSLERİM ARTTI

kopuk_tedavisi_sonrasi_varis.jpg

Merhabalar Ahmet Hocam

Bugün varis ameliyatımın 11. Günü yani kontrol günü, önceleri kılcal damar olarak başlayan varislerim artık kalın damar olarak çıkmıştı. Hep araştırmalar yaptım bir defa köpük tedavisi oldum daha sonra bacağımın başka yerlerinde oluştu ve artık ağrılarımda artmıştı. Derken bir arkadaşımda aynı sorunu vardı önce o oldu daha sonra ben iyi ki olmuşum ve Ahmet hocayı bulmuşuz arkadaşımla. Ağrılar son, kaşıntılar son, uykuya rahatlıkla dalıyorum. Sıra şimdi düzenli yürüyüşlere geldi, rahat, ağrısız.

Teşekkürler, Ahmet Hocam

İngiltere'den

Dilek AYSAL

AHMET HOCANIN EN İYİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİ KESİN ÇÖZÜME ULAŞMAK

en_iyi_varis_kopuk_ve_skleroterapi_tedavisi.jpg
Sevgili Ahmet hocanın en iyi özelliklerinden biri hastalığı tedavi etmek değil sadece kesin çözüm getirmek yapılması gerekeni yapmak ve çözüme ulaştırmak. Mesela ben 19 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. 2 kez ameliyat oldum 2 bacaktan köpük tedavisi de gördüm. Ama çözüm bulamadım tekrar varis oluştu ağrılarım devam etti ta ki Ahmet hocamla görüşene dek. Bende Venöz yetmezliği varmış, artı yıllardır diyetisyenlere giden biri olarak tiroid hastası olduğumu ve şeker hastası olduğumu ilk muayenede söyledi ve onun tedavisini de görüyorum. Şimdi 15 gün oldu ameliyat olalı ve yürüyorum İlk günden beri. Sevinçle girdim ameliyata çok mutluyum onunla karşılaştırdım için bana kendi hastalarından sevgi dirlik tavsiye etmişti. Allah ikisinden razı olsun Ahmet hocam Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin elleriniz dert görmesin. Ekibinize de güler yüzlerinden dolayı teşekkürler onlardan Allah Razı olsun çok iyi bir ekipsiniz sonsuz teşekkürler.

Dürdane ALPAT

14.11.2017

 
Lenfödem ve Varis Çorabından kurtuldum
07.12.2017

23 YIL SONRA VARİS ve LENFÖDEM ÇORABINDAN KURTULDUM

varis_corabi_giymek_istemiyorum.jpg

Şu anda insan duygu ve düşüncelerini nasıl anlatabilir ki bilmiyorum. 23 yıllık bir rahatsızlığın sonunda tanımış olduğum Ahmet Akgül hocama milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Gitmiş olduğum daha önceki doktorların bir türlü cesaret edemedikleri ameliyatı büyük bir ustalıkla yapıp beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için teşekkür ederim. Artık varis çorabına bağımlı olarak yaşamayacağım. Gittiğim doktorların hepsi aynı senaryo aynı taktik ile insanları yaşatıyorlar. İyi ki varsınız ve iyi ki sizin gibi işini bilen bir insanla tanışmışım.

Teşekkür Ediyorum. Prof. Dr. Ahmet Akgül                           

06.12.2017

Mevlut Tok

Geçmiş Olsun Demiyoruz GEÇTİ ARTIK DİYORUZ

 
Kalpte KİST Ameliyatı
17.02.2016

 KALPTEKİ KİSTİN AMELİYATI

kist.jpg kalp_kist.jpg

ÇOK DEĞERLİ DOÇ.DR. AHMET AKGÜL VE EKİBİNE

Ablam Yasemin TÜRK'e 18.01.2013 tarihinde yapmış olduğunuz zorlu ve bir o kadar da riskli hayati tehlikesinin yüksek olduğu kalp (kist) ameliyatında göstermiş olduğunuz yüksek başarı, ilgi ve alakanızdan dolayı size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyoruz. Türkiye de sizin gibi başarılı, değerli hekimlerimizin olması bizlere huzur, güven ve mutluluk veriyor. Göstermiş olduğunuz başarı o kadar büyük ki siz sadece bu kadar zor bir ameliyatı başarmakla, ablamın hayatını kurtarmakla kalmayıp bizlerede destek olup ilgilendiniz. Kısacası öncelikle size ve ekibinize minnettarız. Allah sizi daha sonra bütün Türk Hekimlerini başımızdan eksik etmesin. Böyle zor bir ameliyatı ancak sizin gibi bir hekim başarabilirdi. Çünkü ablamın ameliyatı sıradan bir ameliyat değildi. Siz bize umutsuzluğumuzun yanında öyle büyük bir mutluluk yaşattınız ki bunu kelimelerle ifade edemeyiz. Ama asıl söylemek istediğim şu ki sizin başarınız zaten tartışılamaz bunun yanında insanlığınız ve o çok iyi kalbinizle yaklaşımınız bütün bu zorlukları kolaylaştırdı. Sizin de dediğiniz gibi " Yüreğinize Sağlık" hocam. Siz ve ekibinizin varlığı hiçbir zaman eksik olmasın. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi kalp ve damar cerrahisi klinik şefi Doç.Dr.Ahmet AKGÜL ve ekibine, kalp ve damar servisi, yoğun bakım ve ameliyathane çalışanlarına kısacası emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hepiniz iyiki varsınız.

 Semra CEBECİ

14.02.2013

 

KALP HASTALIKLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PROF DR AHMET AKGÜL'ÜN ÖZGEÇMİŞ/CV SİNİ OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ  

 
KENDİLİĞİNDEN OLUŞAN MORLUKLAR
28.09.2017

BACAKTA KENDİLİĞİNDEN OLUŞAN MORLUKLAR

Merhabalar hocam, annemin vücudunda sürekli morluklar oluşuyor ve sol bacağının sürekli ağrıdığını söylüyor. Birçok doktora gittiler, doktorların hepsi farklı hastalıklar olduğunu acil ameliyat olması gerektiğini kimisi hayır ameliyat gerektirmiyor, kimisi damarında yırtık var demesiyle hiçbir çözüm bulunamadı. Sorun nedir acaba bu konuda nasıl bir yol izlemeliyiz, rica etsem yardımcı olur musunuz?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

 
Toplar damar tıkanıklığının tedavisi var
28.11.2017

TOPLAR DAMAR TIKANIKLIĞI

venoz_yetmezlik_ve_derin_varis_ameliyati.jpg

Değerli Hocam Ahmet Akgül'e

İyi bir araştırmanın sonunda yine doktor olan dostumuzun tavsiyesi ile size ulaştık. Doğumdan sonra yaşamış olduğum toplar damar tıkanıklığı nedeni ile 5 yıl önce kabusu yaşadım. Rahatsızlığımın yenilenmesi için ameliyat olmam gerektiği. Yalnız ameliyat korkularım nedeni ile 5 yıl boyunca erteledim. Sonunda Ahmet hocamız ile görüştükten sonra ameliyata ikna oldum. Bu gün ameliyattan sonra 12.gün kontrole geldim ve her şeyin yolunda olduğunu öğrendim. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin gibi değerli hocalarımızı Allah ülkemize nasip etsin. Çok çok teşekkürler.

Gülnur ÇEÇEN

 
Bacak atardamarı tıkanıklığı
05.12.2017

BACAK DAMARINA BAYPAS

erol.jpg ........  EĞİTİM VE ARAŞTIRMA Hastanesi PERSONELİNE  

...... tarihinde geçirmiş olduğum Bilateral  Femoropopiteal By Pass ameliyatımda çalışmalarıyla gösterdikleri büyük başarıyla başta Prof.Dr.Ahmet AKGÜL olmak üzere, teşekkürlerimi sunar Allah'tan çalışmalarında başarılar dilerim.

Erol KARUL

12.10.1940 /İstanbul

BABAMIN BACAK DAMARI TIKANMIŞTI

Merhaba; Sayın Ahmet Akgül ile babamın periferik bypass ameliyatı gerektiği zaman tanıştık ve ameliyatımız öncesi,sonrasında kendisi ve ekibini işindeki disiplinli,ilgili, sorularımıza açıklayıcı, güleryüzlü, en önemlisi insani yaklaşımlarınla tanıdık... Babam şimdi çok iyi, ameliyat öncesi aklında ya sonra... diye düşünlerinin gereksiz olduğunu düşünüyor şimdi, heran dualarını DOKTORUMUZDAN, EKİBİNDEN eksik etmiyor herbir hastanın dualarını aldıklarından eminim (hastanede 6 gece kaldık,çok şeye tanık olduğum için eminim) Ve inanıyorumki çok daha başarılı olucaklar...

Ahmet Akgül kişilik olarak disiplinli,ameliyatlarını işi gibi görmüyor hayat kurtarmak ve bunu takip etmek aklında sadece bunu düşünmek gibi bir yaşamı var,daha iyisini yapmak ve kendisini yenilemekle bütün takdirleri hak ettiğine inanıyorum,yanında yetiştirdiği uzmanları, asistanları,klinikteki bütün çalışanlarınla gözle görülür biçimde uyum içinde.

Bu ekip içinde sayın doç.dr Ahmet Akgül den,kat sorumlusuna kadar emekleri geçen herkese sonsuz sevgilerimizi gönderiyoruz.

Nazan Ç.  

DAMAR HASTALIKLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PROF DR AHMET AKGÜL'ÜN ÖZGEÇMİŞ/CV SİNİ OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ  

 
Variste pıhtı sonucu geçmeyen bacak yarası
15.11.2016

ÖLÜNCEYE KADAR BU ACIYLA YAŞAMADIM İŞTE 

ya1.jpg ya2.jpg

 

Uzun yıllardır bacağımdaki şişlikten dolayı çok acı çektim bu vaka 1989 yılında başladı bu zaman içerisinde bir çok doktora gittim aldığım yanıt bacağımın ölünceye kadar bu şekilde geçireceğimi söylediler ve ameliyatın sakıncalı olduğunu söylediler çok yakın bir akrabamın ayağında aynı sorun olduğu için Prof. Dr. Ahmet Akgül beyin tedavisi ile ayağımın düzeldiğini öğrendim bende ondan güven alarak Ahmet Beye ameliyat oldum sağlığıma kavuştum...

HİKMET ÇOLAK 

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 Sonraki > Son >>

Sonuç 1 - 10 (Toplam 233)